Gajim - en to eu translation catalogue (137 entries)

en: %(owner_or_admin_or_member)s of this group chat
eu: Gela honetako %(owner_or_admin_or_member)s

en: A file with this name already exists and you do not have permission to overwrite it.
eu: Izen honekin dagoeneko badago fitxerorik eta ez duzu baimenik gainarazteko.

en: A list of active, completed and stopped file transfers
eu: Fitxategi tranferentzia aktiboen, bukatutakoen eta gelditutakoen lista

en: Account
eu: Kontua

en: Account has been added successfully
eu: Kontua egoki sartua izan da

en: Accounts
eu: Kontuak

en: Active
eu: Aktibatuta

en: Add
eu: Gehitu

en: Address
eu: Helbidea

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: All
eu: Dena

en: All files
eu: Fitxategi guztiak

en: Ask before closing a group chat tab/window.
eu: Galdetu leiho bat itxi baino lehen.

en: Back in some minutes.
eu: Minutu batzuk barru berriro hemen.

en: Back soon
eu: Laster etorriko naiz

en: Change Password
eu: Aldatu Pasahitza

en: Chats
eu: Txat-ak

en: Choose Sound
eu: Aukeratu Soinua

en: Completed
eu: Osatua

en: Connecting
eu: Konektatzen

en: Connection
eu: Konektatu

en: Connection not available
eu: Konexioa ez erablgarri

en: Contact
eu: Kontaktua

en: Contact Connected
eu: Kontaktua Konektatuta

en: Contact Disconnected
eu: Kontaktua Deskonektatuta

en: Contact Information
eu: Kontaktuaren Informazioa

en: Contacts
eu: Kontaktua

en: Create new post
eu: Mezu berria sortu

en: Default
eu: Berezkoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Deny
eu: Ukatu

en: Description
eu: Deskribapena

en: Details
eu: Zehaztapenak

en: Disabled
eu: Ezindu

en: Do you accept this request?
eu: Baimen hau onartzen al duzu?

en: Eating
eu: Jaten

en: Enable
eu: Aktibatu

en: Error message: %s
eu: Errore mezua: %s

en: Error: cannot open %s for reading
eu: Errorea: ezin da %s ireki irakurtzeko

en: Event
eu: Gertaera

en: File
eu: Fitxeroa

en: File Transfer Completed
eu: Fitxero Transferitzea Egina

en: File Transfer Error
eu: Fitxero Transferitze Errorea

en: File Transfer Stopped
eu: Fitxero Transferentzia Gelditua

en: File Transfers
eu: Fitxero Transferentzia

en: File: %s
eu: Fitxeroa: %s

en: Filename: %s
eu: Fitxeroaren izena: %s

en: From
eu: -etik

en: Gajim will now exit
eu: Gajim orain badago

en: General
eu: Orokorra

en: Group
eu: Taldea

en: Group Chat Message Highlight
eu: Txat Taldeko Mezu Nabarmendua

en: Group Chat Message Received
eu: Txat Taldeko Mezua Jasotzean

en: Hide this menu
eu: Ezkutatu Menua

en: I would like to add you to my contact list.
eu: Nire kontaktu zerrendara nahi zaitut sartu.

en: I would like to add you to my roster.
eu: Nire zerrendara gehitu nahi zaitut.

en: IEC standard says KiB = 1024 bytes, KB = 1000 bytes.
eu: IEC estandarrak esaten du KiB = 1024 bytes, KB = 1000 bytes.

en: Images
eu: Irudiak

en: Invalid File
eu: Fitxero Baliogabea

en: It is not possible to send empty files
eu: Ez da posible hutsik dauden artxiboak bidaltzea

en: Join Group Chat
eu: Txat Taldean Sartu

en: Look it up in _Dictionary
eu: Bila Ezazu _Hiztegian

en: Member
eu: Partaidea

en: Message
eu: Mezua

en: Message Sent
eu: Mezua Bidaltzean

en: Movie
eu: Filmea

en: Mute Sounds
eu: Soinua Kendu

en: Name
eu: Izena

en: Nickname
eu: Izengoitia

en: Not Available
eu: Ez Erabilgarri

en: Offline
eu: Deskonektatuta

en: Open as _Link
eu: Ireki _lotura bezala

en: Others
eu: Besteak

en: Out
eu: kanpoan

en: Owner
eu: Jabea

en: Participants
eu: Partaideak

en: Password Required
eu: Pasahitza behar da

en: Passwords do not match
eu: Pasahitzak desberdinak dira

en: Phone
eu: Telefonoa

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Progress
eu: Prozesua

en: Re_gister
eu: Erre_gistratu

en: Read _Wikipedia Article
eu: Irakurri _Wikipedia Artikuloa

en: Reason
eu: Arrazoia

en: Recipient:
eu: Hartzailea:

en: Recipient: %s
eu: Hartzailea: %s

en: Remove Group
eu: Ezabatu Taldea

en: Role
eu: Eginkizuna

en: Search
eu: Bilatu

en: Sender:
eu: Bidaltzailea:

en: Server
eu: Zerbitzaria

en: Service Discovery
eu: Zerbitzua Aurkitua

en: Service Discovery using account %s
eu: Zerbitzaria Aurkitua %s kontua erabiliz

en: Sleeping
eu: Lotan

en: Sta_tus
eu: E_goera

en: Start Chat
eu: Elkarrizketa Hasi

en: Status
eu: Egoera

en: Status Message
eu: Egoera Mezua

en: Subject
eu: Gaia

en: Subscribed
eu: Harpidetu

en: Subscription Request
eu: Harpidetza Eskaria

en: Subscription:
eu: Harpidetza:

en: The service could not be found
eu: Zerbitzua ezin izan da aurkitu

en: The service is not browsable
eu: Zerbitzua erabilezina

en: There is no service at the address you entered, or it is not responding. Check the address and try again.
eu: Ez dago zerbitzurik zuk sartu duzun helbidean edo ez du erantzuten. Begiratu helbidea eta saiatu berriro.

en: This service does not contain any items to browse.
eu: Zerbitzari honek ez du begiratzeko menurik.

en: This service has not yet responded with detailed information
eu: Zerbitzu honek ez du oraindik erantzun informazio zehaztuz.

en: This type of service does not contain any items to browse.
eu: Zerbitzari honek ez du menurik begiratzeko.

en: Time
eu: Denbora

en: Transports
eu: Transportea

en: Type
eu: Mota

en: Use file transfer proxies
eu: Erabili proxy fitxero transferentzia

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Wav Sounds
eu: Wav Soinuak

en: Web _Search for it
eu: Web _Bilaketa

en: Without a connection, you can not browse available services
eu: Konektatu gabe ezin duzu zerbitzari erabilgarriak bilatu

en: Work
eu: Lana

en: Working
eu: Lanean

en: XML Console
eu:  XML Konsola

en: You
eu: Zu

en: You are not connected to the server
eu: Ez zaude zerbitzarira konektatuta

en: You are now known as %s
eu: Orain %s bezala ezaguna zara

en: You can not join a group chat unless you are connected.
eu: Ezin duzu txat talde batera sartu konektatuta ez zauden bitartean.

en: Your message can not be sent until you are connected.
eu: Zure mezua ezin da bidali konektatu harte

en: _Actions for "%s"
eu:  "%s" -rako _aukerak

en: _Cancel
eu: _kantzelatu

en: _Edit
eu: _Editatu

en: _Join
eu: _Sartu

en: _Offline
eu: _Deskonektatuta

en: _Remove
eu: _Ezabatu

en: _Search
eu: _Bilatu

en: _Send
eu: _Bidali

en: _Subscribe
eu: _Harpidetu

en: _Unsubscribe
eu: Harpidetza ezabat_u

en: file transfers list
eu: fitxeroen transferentziaren lista

en: is doing something else
eu: beste zerbait egiten ari da

en: paused composing a message
eu: mezuaren sorrera gelditua
