Gajim - en to kk translation catalogue (1677 entries)

en:  (Video Call)
kk:  (Видео қоңырауы)

en:  (Voice Call)
kk:  (Дауыс қоңырауы)

en:  by {actor}
kk:  {actor} шығарған

en: %(contact)s declined your invitation to %(chat)s
kk: %(contact)s сіздің %(chat)s чатына шақыруыңызды тайдырды

en: %(contact)s invited you to %(chat)s
kk: %(contact)s сізді %(chat)s ішіне қосылуға шақырды

en: %(days)s days, %(hours)s hours
kk: %(days)s күн, %(hours)s сағат

en: %(minutes)s min %(seconds)s s
kk: %(minutes)s мин %(seconds)s с

en: %(name)s %(jid)s suggested me to add you to my contact list.
kk: %(name)s %(jid)s маған сізді менің конттактар тізіміме қосуды ұсынған.

en: %(name)s (%(jid)s) would like to add some contacts to your contact list.
kk: %(name)s (%(jid)s) контакттар тізіміңізге бірнеше контактты қосқысы келеді.

en: %(name)s (%(jid)s) would like to delete some contacts from your contact list.
kk: %(name)s (%(jid)s) контакттар тізіміңізден кейбір контакттарды өшіргісі келеді.

en: %(name)s (%(jid)s) would like to modify some contacts in your contact list.
kk: %(name)s (%(jid)s) контакттар тізіміңізде кейбір контакттарды өзгерткісі келеді.

en: %(name)s cancelled the transfer (%(reason)s)
kk: %(name)s файлдармен алмасуы тоқтатты (%(reason)s)

en: %(owner_or_admin_or_member)s of this group chat
kk: %(owner_or_admin_or_member)s осы чат бөлмесінде

en: %(progress)s %% (%(time)s remaining)
kk: %(progress)s %% (%(time)s қалды)

en: %(received)s of %(max)s
kk: %(received)s алынды, барлығы %(max)s

en: %(type)s encryption is active %(authenticated)s.
kk: %(type)s түрдегі шифрлеу белсенді %(authenticated)s.

[ctx: own nickname in group chat]
en: %s (You)
kk: %s (Сіз)

en: %s (desynced)
kk: %s (синхрондалмаған)

en: %s asks you to share your status
kk: %s қалып-күйіңізді бөлісуіңізді сұрайды

en: %s group chats found
kk: %s топтық чат табылды

en: %s has been invited to this group chat
kk: %s бұл топтық чатқа шақырылды

en: %s has joined
kk: %s қосылды

en: %s has read up to this point
kk: %s осы уақытқа дейін оқыды

en: %s is a file but it should be a directory
kk: %s файл екен, алайда бума болуы тиіс еді

en: %s is already in your contact list
kk: %s контакттар тізіміңізде бар болып тұр

en: %s is calling
kk: %s қоңырау шалуда

en: %s is not a valid loglevel
kk: %s дұрыс loglevel емес

en: %s is online with multiple devices.
    Choose the device you would like to send the files to.
kk: %s бірнеше құрылғылармен желіде.
    Файлдарды жібергіңіз келетін құрылғыны таңдаңыз.

en: %s min ago | %s mins ago
kk[0]: %s мин бұрын
kk[1]: %s мин бұрын

en: %s s
kk: %s с

en: %s stopped sharing their status
kk: %s қалып-күйін бөлісуді тоқтатты

en: %s stopped the transfer
kk: %s файлдармен алмасуды тоқтатқан

en: %s wants to send you a file
kk: %s сізге файлды жібергісі келеді

en: ** Affiliation of {nick} has been set to {affiliation}{actor}{reason}
kk: ** {nick} қатысуы енді {affiliation} {actor} {reason} етіп орнатылды

en: ** Role of {nick} has been set to {role}{actor}{reason}
kk: ** {nick} ролі енді {role} {actor} {reason} етіп орнатылды

en: ** Your Affiliation has been set to {affiliation}{actor}{reason}
kk: ** Сіздің қатысуыңыз енді {affiliation} {actor} {reason} етіп орнатылды

en: ** Your Role has been set to {role}{actor}{reason}
kk: ** Сіздің роліңіз енді {role} {actor} {reason} етіп орнатылды

en: 1 Day
kk: 1 күн

en: 1 Month
kk: 1 ай

en: 1 Week
kk: 1 апта

en: 1 Year
kk: 1 жыл

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: 2 Days
kk: 2 күн

en: 2 hours
kk: 2 сағат

en: 3 Months
kk: 3 ай

en: 30 minutes
kk: 30 минут

en: 6 Months
kk: 6 ай

en: 8 hours
kk: 8 сағат

en: : Affiliation changed
kk: : Қатысуы өзгертілген

en: : Group chat configuration changed to members-only
kk: : Топтық чатқа қатысу "тек мүшелер үшін" деп өзгертілген

en: <Description>
kk: <Сипаттамасы>

en: <Plugin Name>
kk: <Плагин атауы>

en: <b>"%(title)s"</b> by <i>%(artist)s</i>
    from <i>%(source)s</i>
kk: <b>"%(title)s"</b>, орындайтыны <i>%(artist)s</i>
    қайдан: <i>%(source)s</i>

en: <b>2</b> abc
kk: <b>2</b> аәбвгғ

en: <b>3</b> def
kk: <b>3</b> деёжз

en: <b>4</b> ghi
kk: <b>4</b> ийкқл

en: <b>5</b> jkl
kk: <b>5</b> мнңоө

en: <b>6</b> mno
kk: <b>6</b> прст

en: <b>7</b> pqrs
kk: <b>7</b> уұүфхһ

en: <b>8</b> tuv
kk: <b>8</b> цчшщъы

en: <b>9</b> wxyz
kk: <b>9</b> іьэюя

en: <b>XMPP Address</b>
    &lt;user@domain/resource&gt; (only that resource matches)
    &lt;user@domain&gt; (any resource matches)
    &lt;domain/resource&gt; (only that resource matches)
    &lt;domain&gt; (the domain itself matches, as does any user@domain or domain/resource)
kk: <b>XMPP адресі</b>
    &lt;user@domain/resource&gt; (тек ол ресурс сәйкес келеді)
    &lt;user@domain&gt; (кез келген ресурс сәйкес)
    &lt;domain/resource&gt; (тек ол ресурс сәйкес келеді)
    &lt;domain&gt; (доменнің өзі сәйкес, және әр user@domain немесе domain/resource)

en: <empty>
kk: <бос>

en: A Feature Comparison of Various Servers
kk: Әр түрлі серверлердің ерекшеліктерін салыстыру

en: A Group Chat needs at least one Owner
kk: Топтық чатқа кемінде бір иесі қажет

en: A file with this name already exists and you do not have permission to overwrite it.
kk: Аттас файл бар болып тұр және сізде оны үстінен жазу құқығыңыз жоқ.

en: A fully-featured XMPP chat client
kk: Толық мүмкіндіктері бар XMPP чат клиенті

en: A list of active, completed and stopped file transfers
kk: Белсенді, аяқталған және тоқтатылған файлдармен алмасулар тізімі

en: A list of words (semicolon separated) that will be highlighted in group chats.
kk: Топтық чаттарда түспен ерекшелеу үшін сөздер тізімі (нүктелі үтірмен ажыратылған).

en: A new group chat has been created
kk: Жаңа чат бөлмесі жасалған

en: A restart may be required for some settings to take effect
kk: Кейбір баптаулар іске асу үшін, қайта қосу керек болуы мүмкін

en: A setting not related to privacy has been changed
kk: Жекелікке байланысты емес баптау өзгертілді

en: API Preferences. Possible values: "http", "iq"
kk: API баптаулары. Мүмкін мәндер: "http", "iq"

[ctx: User status]
en: A_way
kk: К_етіп қалған

en: Abort
kk: Тоқтату

[ctx: File transfer state]
en: Aborted
kk: Тоқтатылды

en: Abuse
kk: Шектен тыс қолдану

en: Accept
kk: Қабылдау

en: Accept all Contact Requests
kk: Барлық байланыс сұрауларын қабылдау

en: Account
kk: Тіркелгі

en: Account %s is still connected
kk: %s тіркелгісі әлі байланысқан

en: Account Added
kk: Тіркелгі қосылды

en: Account Name...
kk: Тіркелгі атауы...

en: Account Removal Failed
kk: Тіркелгіні өшіру сәтсіз аяқталды

en: Account Removed
kk: Тіркелгі өшірілді

en: Account Settings…
kk: Тіркелгі баптаулары…

en: Account Wizard
kk: Тіркелгі шебері

en: Account disabled
kk: Тіркелгі сөндірілді

en: Account has been added successfully
kk: Тіркелгі сәтті қосылды

en: Account has to be connected
kk: Тіркелгі байланысқан болуы керек

en: Account is being created
kk: Тіркелгі жасалуда

en: Account is not connected.
kk: Тіркелгісі байланыпаған.

en: Account: %s
kk: Тіркелгі: %s

en: Accounts
kk: Тіркелгілер

en: Action for left-clicking a preview
kk: Алдын ала қарауды сол жақпен шерту әрекеті

en: Action on Close
kk: Жабу кезіндегі әрекет

en: Action when closing Gajim’s window
kk: Gajim терезесін жабу кезіндегі әрекет

en: Activate
kk: Белсендіру

en: Activated
kk: Белсенді

en: Active
kk: Белсенді

en: Add
kk: Қосу

en: Add Account
kk: Тіркелгі қосу

en: Add Contact
kk: Контакт қосу

en: Add Contact…
kk: Контактты қосу…

en: Add Entry
kk: Жазба қосу

en: Add Files…
kk: Файлдарды қосу…

en: Add Group…
kk: Топты қосу…

en: Add Proxy
kk: Проксиді қосу

en: Add Setting
kk: Баптауды қосу

en: Add Workspace
kk: Жұмыс кеңістігін қосу

en: Add _Contact…
kk: _Контактты қосу…

en: Add a checkmark to received messages
kk: Алынған хабарларға белгіше қою

en: Add a name and color for your account
kk: Тіркелгіңізге атау мен түс қосу

en: Add a setting you would like to change
kk: Өзгерткіңіз келетін баптауды қосыңыз

en: Add new Theme
kk: Жаңа теманы қосу

en: Add new line
kk: Жаңа жолды жасау

en: Add some details…
kk: Қосымша ақпаратты қосу…

en: Add this certificate to the list of _trusted certificates
kk: Бұл сертификатты сені_мділер тізіміне қосу

en: Add to Contact List…
kk: Контакттар тізіміне қосу…

en: Added %s contact | Added %s contacts
kk[0]: %s контакт қосылды
kk[1]: %s контакт қосылды

en: Address
kk: Адресі

[ctx: Profile]
en: Address
kk: Адресі

en: Address does not belong to a group chat server
kk: Адрес топтық чат серверіне жатпайды

en: Adjust to Status
kk: Қалып-күйге сәйкестеу

en: Adjust to status
kk: Қалып-күйге сәйкестеу

en: Admin
kk: Әкімші

en: Administration
kk: Әкімшілеу

[ctx: Group chat contact affiliation]
en: Administrator
kk: Әкімші

[ctx: Group chat contact affiliation]
en: Administrators
kk: Әкімшілер

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: Advanced Configuration Editor (ACE)
kk: Кеңейтілген баптаулар түзетушісі (КБТ)

en: Advanced Configuration Editor…
kk: Кеңейтілген баптаулар түзетушісі…

en: Advanced Settings
kk: Кеңейтілген баптаулар

en: Advanced settings
kk: Кеңейтілген баптаулар

en: Affiliation
kk: Қатысуы

en: Affiliations
kk: Қатысулар

en: Algorithm
kk: Алгоритм

en: All
kk: Барлығы

en: All Accounts
kk: Барлық тіркелгілер

en: All Chat States
kk: Барлық чат күйлері

en: All chat and group chat windows will be closed.
kk: Барлық чаттар мен топ чаттары терезелері жабылады.

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: All other group chat participants can see your XMPP address
kk: Барлық басқа топтық чат қатысушылары сіздің XMPP адресіңізді көре алады

en: Allow Gajim to broadcast useful information via D-Bus. It also allows other applications to control Gajim remotely.
kk: Gajim үшін D-Bus арқылы пайдалы ақпаратты таратуға рұқсат беру. Ол сонымен қатар басқа қолданбаларға Gajim-ді қашықтан басқаруға мүмкіндік береді.

en: Allows opening file:/ URIs when clicked.
kk: Шерткен кезде file:/ URI адрестерін ашуға рұқсат ету.

en: Alternate venue (optional)...
kk: Басқа кездесу орны (міндетті емес)...

en: Always
kk: Әрқашан

en: An Error Occurred
kk: Қате орын алды

en: An entry with this XMPP Address already exists
kk: Бұл XMPP адресі бар жазба бұрыннан бар

en: An error occurred
kk: Қате орын алды

en: An error occurred during account creation
kk: Жасау кезінде қате кетті

en: An error occurred while exporting your messages
kk: Хабарларыңызды экспорттау кезінде қате орын алды

en: An error occurred while trying to change your password.
kk: Пароліңізді өзгерту талабы кезінде қате орын алды.

en: An error occurred while trying to create a file at %(path)s: %(error)s
kk: %(path)s жерінде файлды жасау кезінде қате орын алды: %(error)s

en: Anonymous login not supported
kk: Анонимді кіруге қолдау көрсетілмейді

en: Another process is using this file.
kk: Басқа процесс осы файлды пайдалануда.

en: Any participant is allowed to see your full XMPP Address
kk: Барлық қатысушылар сіздің толық XMPP адресіңізді көре алады

en: Anyone can join
kk: Кез келген адам қосыла алады

en: Anyone can join this group chat
kk: Бұл топтық чатқа кез келген адам қосыла алады

en: Application verification failure
kk: Қолданбаны растау қатесі

en: Apply
kk: Іске асыру

en: Approve
kk: Рұқсат ету

en: Archive
kk: Архив

en: Archive corrupted
kk: Архив зақымдалған

en: Archive empty
kk: Архив бос

en: Archive is malformed
kk: Архив қате

[ctx: Group chat feature]
en: Archiving
kk: Архивтеу

en: Archiving Preferences
kk: Архивтеу баптаулары

en: Archiving Preferences Error
kk: Архивтеу баптауларының қатесі

en: Archiving Preferences Saved
kk: Архивтеу баптаулары сақталды

en: Archiving Preferences for %s
kk: %s үшін архивтеу баптаулары

en: Are you sure you want to leave this group chat?
kk: Осы топ чатынан шығуды шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to quit Gajim?
kk: Gajim-нан шығуды шынымен қалайсыз ба?

en: Artists
kk: Суретшілер

en: Ask For Status Message on…
kk: Қалып-күй хабарламасын сұрап отыру…

en: Ask before closing a group chat tab/window.
kk: Топ чат беті/терезесін жабу алдында сұрау.

en: Ask before quitting when Gajim’s window is closed
kk: Gajim терезесі жабылған кезде шығу алдында сұрау

en: Attention Message Received
kk: Назар аудару туралы хабарлама алынды

en: Audio
kk: Аудио

en: Audio / Video Calls
kk: Аудио / Видео қоңыраулары

en: Audio File
kk: Аудио файлы

en: Audio Input Device
kk: Аудио енгізу құрылғысы

en: Audio Output Device
kk: Аудио шығару құрылғысы

en: Audio Preview
kk: Аудионы алдын ала қарау

en: Audio preview is not available
kk: Аудионы алдын ала қарау қолжетімді емес

en: Audio test
kk: Аудио сынау

en: Audio/Video
kk: Аудио/Видео

en: Authentication aborted
kk: Аутентификация тоқтатылды

en: Authentication currently not possible
kk: Аутентификация қазір мүмкін емес

en: Authentication failed
kk: Аутентификация сәтсіз аяқталды

en: Authentication mechanism not supported
kk: Аутентификация механизміне қолдау көрсетілмейді

en: Authentication mechanism too weak
kk: Аутентификация механизмі тым әлсіз

en: Author
kk: Авторы

en: Authority and issuer serial number mismatch
kk: Сертификаттау орталығы мен ұсынушы кілттерінің идентификаторлары өзара сәйкес емес

en: Authority and subject key identifier mismatch
kk: Сертификаттау орталығы мен иесі кілттерінің идентификаторлары өзара сәйкес емес

en: Authorization Request
kk: Авторизация сұранымы

en: Authors
kk: Авторлар

en: Auto Away
kk: "Кетіп қалған" қалып күйін автоматты түрде орнату

en: Auto Away Settings
kk: "Кетіп қалған" қалып күйін автоматты түрде орнату баптаулары

en: Auto Extended Away Settings
kk: Кеңейтілген "Кетіп қалған" баптаулары

en: Auto Not Available
kk: "Қол жетімсіз" қалып-күйін автоматты түрде орнату

en: Autodetect
kk: Авто анықтау

en: Autojoin
kk: Автокіру

en: Automatic Status
kk: Автоматты қалып-күй

en: Automatic Status Change
kk: Қалып-күйді автоматты түрде өзгерту

en: Automatic preview disabled
kk: Автоматты алдын ала қарау сөндірілген

en: Automatic preview disabled (file too big)
kk: Автоматты алдын ала қарау сөндірілген (файл тым үлкен)

en: Automatic spell-checking for your messages
kk: Хабарларыңыздың емлені автоматты түрде тексеру

en: Automatically accept all contact requests
kk: Барлық байланысу сұрауларын автоматты түрде қабылдау

en: Available
kk: Қолжетерлік

[ctx: User status]
en: Available
kk: Қол жетімді

en: Avatar file size too big
kk: Аватар файлының өлшемі тым үлкен

[ctx: User status]
en: Away
kk: Кетіп қалған

en: Back
kk: Артқа

en: Back in some minutes.
kk: Бірнеше минутта ораламын.

en: Back soon
kk: Жақында ораламын

en: Ban
kk: Банға салу

en: Ban %s
kk: %s бұғаттау

en: Ban…
kk: Банға салу…

en: Behaviour of Application Window
kk: Қолданба терезесінің мінез-құлығы

en: Birthday
kk: Туған күні

en: Blind Trust
kk: Соқыр сенім

en: Block
kk: Блоктау

en: Block Contact
kk: Контактіні блоктау

en: Block Contact…
kk: Контактты блоктау…

en: Blocking List
kk: Блоктізім

en: Blocking List for %s
kk: %s үшін блоктау тізімі

en: Block…
kk: Блоктау…

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Bookmarks for %s
kk: %s үшін бетбелгілер

[ctx: Configuration type]
en: Boolean
kk: Логикалық

[ctx: Contact subscription]
en: Both
kk: Екеуі де

en: Browse
kk: Қарап шығу

en: Browse history by date
kk: Тарихты күн бойынша шолу

en: Browsing %(address)s using account %(account)s
kk: %(address)s қарау, %(account)s тіркелгісі

[ctx: User status]
en: Busy
kk: Бос емес

en: CRL has expired
kk: CRL мерзімі біткен

en: CRL is not yet valid
kk: CRL мерзімі әлі басталмаған

en: CRL signature failure
kk: CRL қолтаңба қатесі

en: Call
kk: Қоңырау

en: Call Incoming
kk: Кіріс қоңырау

en: Call Outgoing
kk: Шығыс қоңырау

en: Call ended
kk: Қоңырау аяқталды

en: Call with %s
kk: %s контактімен қоңырау

en: Calling (Video)…
kk: Қоңырау шалуда (видео)…

en: Calling…
kk: Қоңырау шалу…

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Cancel Download
kk: Жүктеп алудан бас тарту

en: Cancel the selected file transfer and remove incomplete files
kk: Таңдалған файл алмасудан бас тарту және толық емес файлдарды өшіру

en: Cannot overwrite existing file "%s"
kk: Бар болып тұрған "%s" файлын үстінен жазу мүмкін емес

en: Certificate
kk: Сертификат

en: Certificate Settings
kk: Сертификат баптаулары

en: Certificate Verification Failed
kk: Сертификатты тексеру сәтсіз аяқталды

en: Certificate chain too long
kk: Сертификаттар тізімі тым үлкен

en: Certificate for 
    %s
kk: Келесінің сертификаты 
    %s

en: Certificate has expired
kk: Сертификат мерзімі біткен

en: Certificate is not yet valid
kk: Сертификат мерзімі әлі басталмаған

en: Certificate not trusted
kk: Сертификатқа сенім жоқ

en: Certificate rejected
kk: Сертификат тайдырылған

en: Certificate revoked
kk: Сертификат қайта шақырылған

en: Certificate signature failure
kk: Сертификат қолтаңба қатесі

en: Ch_ange Subject
kk: Тақырыпты ө_згерту

en: Change
kk: Өзгерту

en: Change Nickname
kk: Никті өзгерту

en: Change Nickname…
kk: Никті өзгерту…

en: Change Password
kk: Парольді өзгерту

en: Change Subject
kk: Тақырыпты өзгерту

en: Change your account’s password, etc.
kk: Тіркелгіңіздің паролін өзгертіңіз, т.б.

en: Change your profile picture
kk: Профиль суретіңізді өзгерту

en: Change your status to "Away" after a certain amount of time
kk: Белгілі бір уақыттан кейін қалып-күйіңізді "Кетіп қалған" күйіне өзгерту

en: Change your status to "Not Available" after a certain amount of time
kk: Белгілі бір уақыттан кейін қалып-күйіңізді "Қолжетімді емес" күйіне өзгерту

en: Changed by %s
kk: %s өзгерткен

en: Changing Password...
kk: Парольді өзгерту...

en: Character to add after nickname when using nickname completion (tab) in group chat.
kk: Топтық чатта ник аттарын автотолықтыру (tab пернесі) қолдану кезінде ник атының артына қосылатын таңба.

en: Chat Banner: Background Color
kk: Чат баннері: Фон түсі

en: Chat Banner: Foreground Color
kk: Чат баннері: Алдыңғы көрініс түсі

en: Chat Banner: Text Font
kk: Чат баннері: Мәтін қарібі

en: Chat List
kk: Чаттар тізімі

en: Chat history
kk: Чат тарихы

en: Chat securely with End-to-End encryption via OMEMO or OpenPGP
kk: OMEMO немесе OpenPGP арқылы өтпелі шифрлеу арқылы қауіпсіз сөйлесу

en: Chat securely with End-to-End encryption via OMEMO or OpenPGP.
kk: OMEMO немесе OpenPGP арқылы өтпелі шифрлеу арқылы қауіпсіз сөйлесу.

en: Chats
kk: Чаттар

en: Chats from this account will use this workspace by default
kk: Осы тіркелгідегі чаттар үнсіз келісім бойынша осы жұмыс кеңістігін пайдаланады

en: Check For Updates
kk: Жаңартуларды тексеру

en: Check for Gajim updates periodically
kk: Gajim жаңартуларын мерзімді түрде тексеру

en: Check for updates
kk: Жаңартуларды тексеру

en: Check for updates periodically
kk: Жаңартуларды мерзімді түрде тексеру

en: Checking file…
kk: Файлды тексеру…

en: Choose Archive
kk: Архивті таңдаңыз

en: Choose Avatar…
kk: Аватарды таңдау…

en: Choose Device
kk: Құрылғыны таңдау

en: Choose File to Send…
kk: Жіберу үшін файлды таңдау…

en: Choose History Export Directory
kk: Тарихты экспорттау бумасын таңдау

en: Choose Sound
kk: Дыбысты таңдаңыз

en: Choose a color or select an image
kk: Түсті немесе суретті таңдаңыз

en: Choose a group…
kk: Топты таңдау…

en: Choose encryption
kk: Шифрлеуді таңдау

en: Choose the contact's groups
kk: Контакт топтарын таңдау

en: Cipher Suite
kk: Шифрлеу жиынтығы

en: City
kk: Қала

en: Clear
kk: Тазарту

en: Clear Devices
kk: Құрылғылар тізімін тазарту

en: Clear Devices Now?
kk: Құрылғылар тізімін қазір тазарту керек пе?

en: Clear Devices…
kk: Құрылғылар тізімін тазарту…

en: Clear File
kk: Файлды тазарту

en: Clear Sound
kk: Дыбысты тазарту

en: Clear message entry
kk: Хабарламаны енгізу өрісін тазарту

en: Click messages to select them
    (Ctrl + Double Click to deselect)
kk: Хабарламаларды таңдау үшін оларға шертіңіз
    (Таңдауды алып тастау үшін Ctrl + Екі рет шерту)

en: Click on contacts you would like to invite to this group chat.
kk: Осы топтық чатқа шақырғыңыз келетін контакттарға шертіңіз.

en: Click to change time display
kk: Уақыт көрсетуін өзгерту үшін басыңыз

en: Click to view Gajim's wiki page on how to install plugins in Flatpak.
kk: Flatpak ішінде плагиндерді орнату туралы Gajim вики бетін көру үшін басыңыз.

en: Click to view location
kk: Орналасуын қарау үшін шертіңіз

en: Clickable schemes in addition to the hard-coded list of IANA-registered ones. Space-separated, lower-case, no colons.
kk: IANA-да тіркелгендердің қатаң кодталған тізіміне қосымша шертілетін схемалар. Бос аралықпен бөлінген, кіші әріппен, қос нүктесіз.

en: Client Certificate
kk: Клиент сертификаты

en: Close
kk: Жабу

en: Close Search
kk: Іздеуді жабу

en: Close a chat by pressing the Escape key
kk: Escape пернесін басу арқылы чатты жабыңыз

en: Close chat
kk: Чатты жабу

en: Close with Escape
kk: Escape арқылы жабу

en: Code snippet
kk: Код сниппеті

en: Code snippet (%s)
kk: Код сниппеті (%s)

en: Color
kk: Түс

en: Command List
kk: Командалар

en: Command executed successfully
kk: Команда сәтті орындалды

en: Commands
kk: Командалар

en: Common Name (CN)
kk: Ортақ аты (CN)

en: Common Name (CN):
kk: Ортақ аты (CN):

en: Complete
kk: Аяқталған

en: Complete a command or a nickname
kk: Команда немесе никті толықтыру

en: Completed
kk: Аяқталған

[ctx: File transfer state]
en: Completed
kk: Аяқталған

en: Composing Only
kk: Тек жазу

en: Computer
kk: Компьютер

en: Configuration
kk: Баптаулар

en: Configure
kk: Баптау

en: Configure logging system
kk: Журналдау жүйесін баптау

en: Confirm Unencrypted Connection
kk: Шифрленбеген байланысты растаңыз

en: Confirm new password...
kk: Жаңа парольді растау...

en: Connect
kk: Байланысу

en: Connect on startup
kk: Іске қосылғанда байланыс орнату

en: Connect to other Messengers via Transports (Facebook, IRC, ...)
kk: Көлік арқылы басқа мессенджерлерге қосылу (Facebook, IRC, ...)

en: Connecting
kk: Байланыс орнату

en: Connecting to server...
kk: Серверге байланысу...

en: Connecting...
kk: Байланысу...

en: Connection
kk: Байланыс

en: Connection Error
kk: Байланыс қатесі

en: Connection Settings
kk: Байланыс баптаулары

en: Connection failed
kk: Байланысу сәтсіз аяқталды

en: Connection not available
kk: Байланыс қолжетерсіз

en: Connection with %s could not be established.
kk: %s торабымен байланысты орнату мүмкін емес.

en: Contact
kk: Контакт

en: Contact Addresses
kk: Контакт адрестері

en: Contact Connected
kk: Контакт байланысқан

en: Contact Disconnected
kk: Контакт байланыспаған

en: Contact Information
kk: Контакт ақпараты

en: Contact Infos
kk: Контакт ақпараты

en: Contact List
kk: Контакттар тізімі

en: Contact List Exchange
kk: Контакт тізімдерімен алмасу

en: Contact List: Contact Background Color
kk: Контакттар тізімі: Контакт фонының түсі

en: Contact List: Contact Font
kk: Контакттар тізімі: Контакт қарібі

en: Contact List: Contact Foreground Color
kk: Контакттар тізімі: Контакт алдыңғы көрінісінің түсі

en: Contact List: Group Background Color
kk: Контакттар тізімі: Топ фонының түсі

en: Contact List: Group Font
kk: Контакттар тізімі: Топ қарібі

en: Contact List: Group Foreground Color
kk: Контакттар тізімі: Топ алдыңғы көрінісінің түсі

en: Contact Unsubscribed
kk: Контакт жазылуды тоқтатты

en: Contact information
kk: Контакт ақпараты

en: Contact list
kk: Контакттар тізімі

en: Contacts
kk: Контакттар

en: Conversation: Nickname Color (Incoming)
kk: Сөйлесу: Лақап аты түсі (Кіріс)

en: Conversation: Nickname Color (Outgoing)
kk: Сөйлесу: Лақап аты түсі (Шығыс)

en: Conversation: Text Color
kk: Сөйлесу: Мәтін түсі

en: Conversation: Text Font
kk: Сөйлесу: Мәтін қарібі

en: Conversation: URL Color
kk: Сөйлесу: Сілтемелер түсі

en: Conversations
kk: Сөйлесулер

en: Conversations are not stored on the server
kk: Сөйлесулер серверде сақталмайды

en: Conversations are stored on the server
kk: Сөйлесулер серверде сақталады

en: Copy
kk: Көшіріп алу

[ctx: Message row action]
en: Copy
kk: Көшіріп алу

en: Copy Address
kk: Адресін көшіріп алу

en: Copy Certificate Information
kk: Сертификат ақпаратын көшіріп алу

en: Copy Email Address
kk: Эл. пошта адресін көшіру

en: Copy Link
kk: Сілтемені көшіріп алу

en: Copy Link Location
kk: Сілтеме адресін көшіру

en: Copy Path
kk: Орналасуын көшіріп алу

en: Copy Text
kk: Мәтінді көшіріп алу

en: Copy XMPP Address
kk: XMPP адресін көшіру

en: Copy XMPP Address/Email
kk: XMPP/эл. пошта адресін көшіру

en: Copy code snippet
kk: Код үзіндісін көшіріп алу

en: Copy info to clipboard
kk: Ақпаратты алмасу буферіне көшіріп алу

en: Correct the last message
kk: Соңғы хабарламаны түзету

[ctx: Message row action]
en: Correct…
kk: Түзету…

en: Could not access file
kk: Файлға қатынау мүмкін емес

en: Could not open file (%s)
kk: Файлды ашу мүмкін емес (%s)

en: Country
kk: Ел

en: Create Account
kk: Тіркелгіні жасау

en: Create Group Chat
kk: Топтық чатты жасау

en: Create Group Chat…
kk: Топтық чатты жасау…

en: Create New Account
kk: Жаңа тіркелгі жасау

en: Create _Group Chat…
kk: _Топтық чатты жасау…

en: Create new group chat
kk: Жаңа топтық чатты жасау

en: Create new post
kk: Жаңа хабарламаны жасау

en: Creating Account...
kk: Тіркелгіні жасау...

en: Creating thumbnail failed
kk: Кіші көріністі жасау сәтсіз аяқталды

en: Credentials expired
kk: Тіркелгі деректерінің мерзімі аяқталды

en: Current Developers
kk: Ағымдағы әзірлеушілер

en: D-Bus Interface
kk: D-Bus интерфейсі

en: Dark Theme
kk: Қараңғы тема

en: Deactivated
kk: Сөндірілген

en: Debug Logging
kk: Жөндеу журналы

en: Decline
kk: Тайдыру

en: Decline Invitation
kk: Шақыруды тайдыру

en: Decrease playback speed
kk: Ойнату жылдамдығын азайту

en: Decryption failed
kk: Дешифрлеу сәтсіз аяқталды

en: Default
kk: Бастапқысы

en: Default Sync Threshold
kk: Әдепкі синхрондау шегі

en: Default Workspace
kk: Әдепкі жұмыс кеңістігі

en: Default device
kk: Негізгі құрылғы

en: Default for chats
kk: Чаттар үшін үнсіз келісім бойынша

en: Default for chats and private group chats
kk: Чаттар және жеке топтық чаттар үшін үнсіз келісім бойынша

en: Default for group chats
kk: Топтық чаттар үшін үнсіз келісім бойынша

en: Default for new group chats
kk: Жаңа топтық чаттар үшін үнсіз келісім бойынша

en: Default for new public group chats
kk: Жаңа жария топтық чаттар үшін үнсіз келісім бойынша

en: Delete
kk: Өшіру

en: Delete Message
kk: Хабарламаны өшіру

[ctx: Message row action]
en: Delete Message Locally…
kk: Хабарламаны жергілікті түрде өшіру…

en: Delete PEP node?
kk: PEP торабын өшіру керек пе?

en: Delete Theme
kk: Теманы өшіру

en: Delete message locally?
kk: Хабарламаны жергілікті түрде өшіру керек пе?

en: Deny
kk: Тайдыру

en: Deny all subscription requests
kk: Барлық жазылуға сұранымдарды тайдыру

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Description:
kk: Анықтамасы:

en: Destroy Group Chat…
kk: Топтық чатты жою…

en: Destroy This Chat
kk: Бұл чатты жою

en: Details
kk: Көбірек

en: Device "%s"
kk: Құрылғы "%s"

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Dial Number
kk: Нөмірді теру

en: Dictionary URL is missing a "%s"
kk: Сөздік URL адресінде "%s" жоқ

en: Direct Messages
kk: Тікелей хабарламалар

en: Direct transfer (not encrypted)
kk: Тікелей тасымалдау (шифрленбеген)

en: Directory
kk: Бума

en: Directory "%s" is not writable
kk: "%s" бумасы жазу үшін қолжетімді емес

en: Disable Account
kk: Тіркелгіні сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірулі

en: Disabled in Preferences
kk: Баптауларда сөндіріліген

en: Disclose information about media that is currently being played on your system.
kk: Жүйеде қазір ойнатылып жатқан медиа туралы ақпаратты ашу.

en: Disclose information about the operating system you currently use
kk: Сіздің операциялық жүйеңіз туралы ақпаратты жіберуге рұқсат ету

en: Disclose the local system time of the device Gajim runs on
kk: Gajim жұмыс істейтін құрылғының жергілікті жүйелік уақытын ашу

en: Disclose the time of your last activity
kk: Соңғы әрекетіңіздің уақытын ашу

en: Discover Services…
kk: Қызметтерді қарап шығу…

en: Discussion Logs
kk: Талқылау журналдары

en: Dismiss
kk: Тайдыру

en: Do you accept this request (account: %s)?
kk: Бұл сұранымды қабылдайсыз ба (тіркелгі: %s)?

en: Do you accept this request?
kk: Бұл сұранымды қабылдайсыз ба?

en: Do you really want to delete this PEP node?
kk: Бұл PEP торабын шынымен өшіргіңіз келе ме?

en: Do you really want to remove "%s"?
kk: "%s" өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Do you really want to remove all chat messages from Gajim?
    Warning: This can’t be undone!
    Gajim will quit afterwards.
kk: Gajim ішінен барлық чат хабарламаларын шынымен өшіргіңіз келе ме?
    Ескерту: мұны болдырмау мүмкін емес!
    Gajim одан кейін жабылады.

en: Do you really want to remove your chat history for this chat?
kk: Осы чат үшін чат тарихын шынымен өшіргіңіз келе ме?

en: Do you want to delete this theme?
kk: Бұл теманы өшіргіңіз келе ме?

en: Do you want to overwrite the currently installed version?
kk: Ағымдағы орнатылған нұсқаны үстінен жазуды қалайсыз ба?

en: Do you want to unregister your account on <b>%s</b> as well?
kk: <b>%s</b> жүйесінде тіркелгіңізді тіркеуден шығарғыңыз келе ме?

en: Don’t show this again
kk: Бұны келесіде көрсетпеу

en: Download
kk: Жүктеп алу

[ctx: Noun]
en: Download
kk: Жүктеп алу

en: Download File
kk: Файлды жүктеп алу

en: Download Update
kk: Жаңартуды жүктеп алу

en: Download and Install
kk: Жүктеп алу және орнату

en: Download failed (%s)
kk: Жүктеп алу сәтсіз аяқталды (%s)

en: Downloaded %s messages
kk: %s хабарлама жүктеп алынды

en: Downloading…
kk: Жүктеп алу…

en: Draft: %s
kk: Шимай қағаз: %s

en: Drop files here
kk: Файлдарды осында тартып әкеліңіз

en: Drop files or contacts
kk: Файлдар немесе контакттарды тартып әкеліңіз

en: Easily send pictures, videos or other files to friends and groups
kk: Достарыңыз бен топтарыңызға суреттер, видеолар немесе басқа файлдарды оңай жіберіңіз

en: Eating
kk: Тамақ ішуде

en: Edit Name…
kk: Атын түзету…

en: Edit workspace…
kk: Жұмыс кеңістігін өңдеу…

en: Edit…
kk: Түзету…

en: Either a custom URL with %%s in it (where %%s is the word/phrase) or "WIKTIONARY" (which means use Wikitionary).
kk: Құрамында %%s бар таңдауыңызша URL адресі (мұнда %%s — сөз/фраза) немесе «WIKTIONARY» (бұл Wikitionary пайдалануды білдіреді).

en: Email
kk: Эл. пошта

en: Emoji Shortcodes
kk: Смайликтер үшін қысқа пернелер жарлықтары

en: Enable
kk: Қосу

en: Enable KeepassXC Integration
kk: KeepassXC интеграциясын іске қосу

en: Enabled
kk: Қосулы

en: Enables Gajim to measure your computer’s idle time in order to set your Status automatically
kk: Gajim үшін қалып-күйіңізд автоматты өзгерту үшін белсенді емес уақыт шамасын анықтауды рұқсат етеді

en: Enables Gajim to play sounds for various notifications
kk: Gajim-ге әртүрлі хабарландырулар үшін дыбыстарды ойнатуға мүмкіндік береді

en: Enables Gajim to provide Audio and Video chats
kk: Gajim-ге аудио және видео чаттарды қамтамасыз етуге мүмкіндік береді

en: Enables Gajim to provide a Audio preview
kk: Gajim үшін аудио алдын ала қарауды қамтамасыз етеді

en: Enables Gajim to provide a notification area icon
kk: Gajim хабарландыру аймағының белгішесін қамтамасыз етеді

en: Enables Gajim to request your router to forward ports for file transfers
kk: Gajim файлды тасымалдауға арналған порттарды бағыттау үшін маршрутизаторды сұрауға мүмкіндік береді

en: Enables Gajim to spell check your messages while composing
kk: Gajim-ге хабарламалар жазу кезінде емлені тексеруге мүмкіндік береді

en: Enables Gajim to store Passwords securely instead of storing them in plaintext
kk: Gajim парольдерді ашық мәтінде сақтаудың орнына қауіпсіз сақтауға мүмкіндік береді

en: Enables libappindicator, an alternative tray icon provider
kk: libappindicator, баламалы жүйелік сөре белгішесі ұсынушысын іске қосады

en: Encrypted (%s)
kk: Шифрленген (%s)

en: Encrypted Certificate
kk: Шифрленген сертификат

en: Encrypting file…
kk: Файлды шифрлеу…

en: Encryption error
kk: Шифрлеу қатесі

en: Encryption required
kk: Шифрлеу талап етіледі

en: End call
kk: Қоңырауды аяқтау

en: Enter a password to join this chat
kk: Осы чатқа қосылу үшін парольді енгізіңіз

en: Enter new password...
kk: Жаңа парольді енгізіңіз...

en: Enter your new nickname
kk: Жаңа лақап атыңызды енгізіңіз

en: Enter your nickname. This is how your name is displayed to your contacts.
kk: Лақап атыңызды енгізіңіз. Сіздің атыңыз контактілеріңізге осылай көрсетіледі.

en: Error
kk: Қате

en: Error Loading Image
kk: Суретті жүктеу қатесі

en: Error message: %s
kk: Қате хабарламасы: %s

en: Error opening file
kk: Файлды ашу қатесі

en: Error received: {}
kk: Қате алынды: {}

en: Error while Exporting
kk: Экспорттау кезіндегі қате

en: Error while processing image
kk: Суретті өңдеу кезінде қате

en: Error while receiving search results.
kk: Іздеу нәтижелерін алу кезінде қате орын алды.

en: Error while retrieving search form.
kk: Іздеу формасын алу кезінде қате орын алды.

en: Error while uploading avatar
kk: Аватарды жүктеп салу кезіндегі қате

en: Error!
kk: Қате!

en: Error: %s
kk: Қате: %s

en: Error: cannot open %s for reading
kk: Қате: оқу үшін %s ашу мүмкін емес

en: Even more features via plugins
kk: Плагиндер арқылы одан да көп мүмкіндіктер

en: Event
kk: Оқиға

en: Everyone
kk: Әркім

en: Everything
kk: Барлығы

en: Execute
kk: Орындау

en: Execute Command…
kk: Команданы орындау…

en: Executing…
kk: Орындау…

en: Expires on
kk: Аяқталу мерзімі

en: Expires on:
kk: Аяқталу мерзімі:

en: Export
kk: Экспорт

en: Export Chat History
kk: Чаттар тарихын экспорттау

en: Export Finished
kk: Экспорт аяқталды

en: Export your chat history from Gajim
kk: Gajim ішінен чаттар тарихын экспорттау

en: Exporting History...
kk: Тарихты экспорттау…

en: Exporting your messages...
kk: Хабарларыңыз экспортталуда...

en: Extended Address
kk: Кеңейтілген адрес

en: FA_Q (Online)
kk: ЖҚ_С (Онлайн)

en: Failed to Configure Group Chat
kk: Топтық чатты баптау сәтсіз аяқталды

en: Failed to Create Group Chat
kk: Топтық чатты жасау сәтсіз аяқталды

en: Failed to Join Group Chat
kk: Топтық чатқа кіру сәтсіз аяқталды

en: Failed to generate avatar.
kk: Аватарды жасау сәтсіз аяқталды.

en: Fake audio output
kk: Жалған аудио шығысы

[ctx: Group chat name]
en: Family
kk: Отбасы

en: Feature not available on Windows
kk: Бұл мүмкіндік Windows-та қолжетімді емес

en: Features
kk: Мүмкіндіктері

en: Features:
kk: Мүмкіндіктері:

en: Feedback
kk: Кері байланыс

en: Female
kk: Әйел

en: Fetching messages…
kk: Хабарламалар алынуда…

en: File
kk: Файл

en: File Name:
kk: Файл аты:

en: File Offered
kk: Файл ұсынылды

en: File Offered…
kk: Файл ұсынылды…

en: File Preview
kk: Файлды алдын ала қарау

en: File Size Limit
kk: Файл өлшемі шегі

en: File Transfer
kk: Файлдармен алмасу

en: File Transfer Cancelled
kk: Файлдармен алмасу тоқтатылды

en: File Transfer Completed
kk: Файлдармен алмасу аяқталды

en: File Transfer Error
kk: Файл алмасу қатесі

en: File Transfer Failed
kk: Файлдармен алмасу сәтсіз аяқталды

en: File Transfer Stopped
kk: Файл алмасу тоқтатылған

en: File Transfers
kk: Файлдармен алмасу

en: File Verification Failed
kk: Файлды тексеру сәтсіз аяқталды

en: File corrupted during transfer
kk: Тасымалдау кезінде файл зақымдалған

en: File does not exist
kk: Файл жоқ

en: File error
kk: Файл қатесі

en: File is empty
kk: Файл бос

en: File is too large, maximum allowed file size is: %s
kk: Файл тым үлкен, максималды рұқсат етілген файл өлшемі: %s

en: File size unknown
kk: Файл өлшемі белгісіз

en: File too big, will use direct transfer (not encrypted)
kk: Файл тым үлкен, тікелей тасымалдау пайдаланылады (шифрленбеген)

en: File transfer stopped
kk: Файлдармен алмасу тоқтатылды

en: File transfers
kk: Файлдармен алмасулар

en: File: %s
kk: Файл: %s

en: Filename: %s
kk: Файл аты: %s

en: Filetransfer Preference
kk: Файлды тасымалдау қалауы

en: Filter
kk: Сүзгі

en: Filter Chats
kk: Чаттарды сүзгілеу

en: Filter Chats…
kk: Чаттарды сүзгілеу…

en: Fingerprints
kk: Баспалар

en: Finished
kk: Аяқталған

en: Finished synchronising chat history:
    %s messages downloaded
kk: Сөйлесу тарихын синхрондау аяқталды:
    %s хабарлама жүктеп алынды

en: For example: "Julia is now online"
kk: Мысалы: "Дариға қазір онлайн"

en: Force Bookmark 2 usage
kk: Бетбелгіні мәжбүрлі қолдану

en: Forever
kk: Мәңгі

en: Forget Group Chat
kk: Топтық чатты ұмыту

en: Forget this Group Chat
kk: Бұл топтық чатты ұмыту

en: Format error in CRL's lastUpdate field
kk: CRL lastUpdate өрісіндегі пішім қатесі

en: Format error in CRL's nextUpdate field
kk: CRL nextUpdate өрісіндегі пішім қатесі

en: Format error in certificate's notAfter field
kk: Сертификаттың notAfter өрісіндегі пішім қатесі

en: Format error in certificate's notBefore field
kk: Сертификаттың notBefore өрісіндегі пішім қатесі

en: Format your message
kk: Хабарламаңызды пішімдеу

en: Forward 10 seconds
kk: 10 секунд алға

[ctx: User status]
en: Free for Chat
kk: Чат үшін бос

en: From
kk: Одан

[ctx: Contact subscription]
en: From
kk: Бастап

en: Full Message View
kk: Толық хабарлама көрінісі

en: Full Name
kk: Аты-жөні

[ctx: Profile]
en: Full Name
kk: Аты-жөні

en: Fully-featured XMPP chat client
kk: Толық мүмкіндіктері бар XMPP чат клиенті

en: GLib Version: %s
kk: GLib нұсқасы: %s

en: GTK Version: %s
kk: GTK нұсқасы: %s

en: Gajim %s is available
kk: Gajim %s нұсқасы қолжетімді

en: Gajim - Error
kk: Gajim - Қате

en: Gajim Themes
kk: Gajim темалары

en: Gajim Update
kk: Gajim жаңартуы

en: Gajim aims to be an easy to use and fully-featured XMPP client. Just chat with your friends or family, easily share pictures and thoughts or discuss the news with your groups.
kk: Gajim пайдалануға оңай және толық мүмкіндіктері бар XMPP клиенті болуды мақсат етеді. Достарыңызбен немесе отбасыңызбен сөйлесіңіз, суреттер мен ойларыңызбен оңай бөлісіңіз немесе топтарыңызбен жаңалықтарды талқылаңыз.

en: Gajim can not read this file
kk: Gajim файлды оқи алмайды

en: Gajim encountered an error.
    Please help us fixing this issue by sending this report.
kk: Gajim қатеге тап болды.
    Осы есепті жіберу арқылы бізге осы мәселені шешуге көмектесіңіз.

en: Gajim integrates well with your other devices: simply continue conversations on your mobile device.
kk: Gajim басқа құрылғылармен жақсы үйлеседі: мобильді құрылғыда сөйлесуді жалғастырыңыз.

en: Gajim is fully synchronised with the archive.
kk: Gajim архивпен толығымен синхрондалған.

en: Gajim was not able to reach the server. Make sure your XMPP address is correct.
kk: Gajim серверге қол жеткізе алмады. XMPP адресіңіздің дұрыс екеніне көз жеткізіңіз.

en: Gajim will now exit
kk: Gajim қазір өз жұмысын аяқтайды

en: Gajim: No updates available (last check: %s)
kk: Gajim: Жаңартулар жоқ (соңғы тексеру: %s)

en: Gajim: No updates available (last check: never)
kk: Gajim: Жаңартулар жоқ (соңғы тексеру: ешқашан)

en: Gajim: Update check disabled in preferences
kk: Gajim: Жаңартуларға тексеру мүмкіндігі баптауларда сөндірілген

en: Gathering information…
kk: Ақпарат жиналуда…

en: Gender
kk: Жыныс

[ctx: Profile]
en: Gender
kk: Жыныс

en: General
kk: Жалпы

en: Global Group Chat Search
kk: Глобалды топтық чаттарды іздеу

en: Global Proxy
kk: Глобалды прокси

en: Global Status
kk: Глобалды қалып-күйі

en: Go
kk: Өту

en: Grant Voice
kk: Дауыс құқығын беру

en: Group
kk: Топ

en: Group Chat
kk: Топтық чат

en: Group Chat Details
kk: Топтық чат мәліметтері

en: Group Chat Invitation
kk: Топ чатына шақыру

en: Group Chat Invitation Declined
kk: Топтық чатқа шақыру тайдырылды

en: Group Chat Invitation Received
kk: Топтық чатқа шақыру алынды

en: Group Chat Language
kk: Топтық чат тілі

en: Group Chat Message Highlight
kk: Сізді біреу бөлмеде еске алған

en: Group Chat Message Received
kk: Бөлмеде хабарлама алынды

en: Group Chats
kk: Топтық чаттар

en: Group chat already exists
kk: Топтық чат бар болып тұр

en: Group chat can be found via search
kk: Топтық чатты іздеу арқылы табуға болады

en: Group chat does not exist
kk: Топтық чат жоқ

en: Group chat has been destroyed%s
kk: Топтық чат өшірілген%s

en: Group chat is closed
kk: Топтық чат жабық

en: Group chat is now fully anonymous
kk: Топтық чат енді толық анонимды

en: Group chat is now non-anonymous
kk: Топтық чат енді анонимды емес

en: Group chat is now semi-anonymous
kk: Топтық чат енді жартылай анонимды

en: Group chat now does not show unavailable members
kk: Топтық чат енді қолжетімсіз қатысушыларды көрсетпейді

en: Group chat now shows unavailable members
kk: Топтық чат енді қолжетімсіз қатысушыларды көрсетеді

en: Group chat support
kk: Топтық чат қолдауы

en: Groups
kk: Топтар

en: HTTP (%(method)s) Authorization for %(url)s (ID: %(id)s)
kk: HTTP (%(method)s) %(url)s үшін авторизация (ID: %(id)s)

en: HTTP Authorization Request
kk: HTTP авторизация сұранымы

en: HTTPS Verification
kk: HTTPS тексеру

en: Hello, I am $name. %s
kk: Сәлем, мен - $name. %s

en: Helps to establish calls through firewalls
kk: Файрволдар арқылы қоңырауларды орнатуға көмектеседі

[ctx: Group chat feature]
en: Hidden
kk: Жасырын

en: Hide
kk: Жасыру

en: Hide chat list
kk: Чаттар тізімін жасыру

en: Hide this menu
kk: Бұл мәзірді жасыру

en: Home
kk: Үй парағы

en: Homepage
kk: Үй парағы

en: Hostname
kk: Хост аты

en: How far back should the chat history be synchronised?
kk: Сөйлесулер тарихы артқа қаншалықты синхрондалу керек?

en: How long Gajim should keep your chat history
kk: Gajim сіздің чат тарихын қанша уақыт сақтауы керек

en: I can see contact's online status
kk: Мен контактінің желідегі күйін көре аламын

en: I would like to add you to my contact list.
kk: Мен сізді өзімнің контакттар тізіміне қосқым келеді.

en: I would like to add you to my roster.
kk: Мен сізді өзімнің контакттар тізіміме қосқым келеді.

en: IEC standard says KiB = 1024 bytes, KB = 1000 bytes.
kk: IEC стандарты КиБ = 1024 байт, ал КБ = 1000 байтқа тең деп айтады.

[ctx: Profile]
en: IM Address
kk: IM-адресі

en: Identified Error
kk: Анықталған қате

en: Idle Time
kk: Белсенді емес уақыты

en: Idle since: %s
kk: Белсенді емес уақытының басы: %s

en: If enabled, Gajim makes the window flash (the default behaviour in most Window Managers) when holding pending events.
kk: Іске қосылған болса, Gajim қаралмаған оқиғалар бар кезде терезені жыпылықтайды (көптеген терезе менеджерлеріндегі әдепкі әрекет).

en: If enabled, Gajim offers to download plugins hosted on gajim.org
kk: Іске қосылған болса, Gajim gajim.org сайтында орналастырылған плагиндерді жүктеп алуды ұсынады

en: If enabled, Gajim will ignore incoming attention requests ("wizz").
kk: Қосылған болса, Gajim кіріс назар аудару сұрауларын елемейді («wizz»).

en: If enabled, Gajim will save the main window position when hiding it, and restore it when showing the window again.
kk: Іске қосылған болса, Gajim негізгі терезе жасырылған кезде оның орнын есте сақтайды және терезені қайта көрсеткенде қалпына келтіреді.

en: If enabled, Gajim will try to use a STUN server when using Jingle. The one in "stun_server" option, or the one given by the XMPP server.
kk: Іске қосулы түрса, Jingle қолдану кезде Gajim STUN серверін қолдануға тырысады. Ол сервер "stun_server" опциясында көрсетіледі немесе оны XMPP сервердің өзі береді.

en: If enabled, you will be able to set a negative priority to your account in the Accounts window. BE CAREFUL, when you are logged in with a negative priority, you will NOT receive any message from your server.
kk: Іске қосулы тұрса, тіркелгіні баптау терезесінде сіз приоритеттің теріс мәнің орната аласыз. АБАЙЛАҢЫЗ, теріс приоритетпен отырған кезде, серверден бірде-бір хабарламаны АЛМАЙСЫЗ.

en: If you close this chat, you will leave "%s".
kk: Бұл терезені жапсаңыз, "%s" ішінен шығасыз.

en: If you quit now, the file(s) being transferred will be lost.
    Do you still want to quit?
kk: Қазыр шықсаңыз, файл(дар)мен алмасу тоқтатылады.
    Шығуды қалайсыз ба?

en: Ignore Unknown Contacts
kk: Белгісіз контактілерді елемеу

en: Ignore everything from contacts not in your contact list
kk: Контакт тізіміңізде емес контакттардан барлығын елемеу

en: Image
kk: Сурет

en: Images
kk: Суреттер

en: Import Contacts
kk: Контакттарды импорттау

en: In order to write messages in this chat, you need to request voice first.
    A moderator will process your request.
kk: Бұл чатта хабарлама жазу үшін алдымен дауысты сұрау керек.
    Модератор сұрауыңызды өңдейді.

en: Incoming Call
kk: Кіріс қоңырау

en: Incoming Call (Video)
kk: Кіріс қоңырау (Видео)

en: Increase playback speed
kk: Ойнату жылдамдығын арттыру

en: Information
kk: Ақпарат

en: Insecure Connection
kk: Қауіпсіз емес байланыс

en: Insert Emoji
kk: Эмодзи кірістіру

en: Install <tt>sentry-sdk</tt> to make reporting issues easier.
kk: Мәселелер туралы есептерді беруді жеңілдету үшін <tt>sentry-sdk</tt> орнатыңыз.

en: Install Plugin from ZIP-File
kk: Плагинді ZIP-файлдан орнату

en: Install a keyring to store passwords on your system.
kk: Жүйеде парольдерді сақтау үшін кілттер бауын орнатыңыз.

en: Install from File…
kk: Файлдан орнату…

en: Installation failed
kk: Орнату сәтсіз аяқталды

en: Installed
kk: Орнатылған

[ctx: Configuration type]
en: Integer
kk: Бүтін

en: Invalid Address
kk: Жарамсыз адрес

en: Invalid CA certificate
kk: CA қате сертификаты

en: Invalid File
kk: Қате файл

en: Invalid Name
kk: Жарамсыз аты

en: Invalid Node
kk: Жарамсыз торап

en: Invalid Server Name
kk: Сервердің аты қате

en: Invalid XMPP Address
kk: XMPP адресі жарамсыз

en: Invalid address: %s
kk: Жарамсыз адрес: %s

en: Invalid domain name
kk: Жарамсыз домен атауы

en: Invite
kk: Шақыру

en: Invite Contacts
kk: Контакттарды шақыру

en: Invite friends to group chats or join one
kk: Достарды топтық чаттарға шақырыңыз немесе біреуіне қосылыңыз

en: Invitees
kk: Шақырылғандар

en: Issued by
kk: Кім берген

en: Issued by
kk: Шығарған

en: Issued on
kk: Берілген күні

en: Issued on:
kk: Шығарылған күні:

en: Issued to
kk: Кімге берілген

en: Issued to
kk: Кім үшін шығарылған

en: It is not possible to send empty files
kk: Бос файлдарды жіберу мүмкін емес

en: I’m eating.
kk: Мен тамақ ішіп отырмын.

en: I’m out enjoying life.
kk: Мен өмірмен рахаттанып отырмын.

en: I’m synchronizing my contacts from my account at "%s". Could you please add this address to your contact list?
kk: Мен "%s" тіркелгімдегі контактілерімді синхрондаудамын. Осы адресті сіздің контакттар тізіміне қоса аласыз ба?

en: I’m watching a movie.
kk: Мен кино көрудемін.

en: I’m working.
kk: Мен жұмыс істеп отырмын.

en: JPEG files
kk: JPEG файлдары

en: Join
kk: Кіру

en: Join Group Chat
kk: Бөлмеге кіру

en: Join Group Chat as…
kk: Топтық чатқа келесі ретінде қосылу…

en: Join Group Chat?
kk: Топтық чатқа қосылу керек пе?

en: Join Groupchat…
kk: Топтық чатқа қосылу…

en: Join Support Chat
kk: Қолдау чатына қосылу

en: Joining…
kk: Кіру…

en: Join…
kk: Кіру…

en: Just now
kk: Жаңа ғана

en: Keep Chat History
kk: Чат тарихын сақтау

en: Keep and manage all your chat history
kk: Барлық сөйлесу тарихын сақтау және басқару

en: Key usage does not include certificate signing
kk: Кілтті қолдану сертификаттарға қолтаңбаны қою қамтымайды

en: Kick
kk: Тебу

en: Kick %s
kk: %s тебу

en: Kick…
kk: Тебу…

en: Label
kk: Белгі

en: Last but not least
kk: Соңғысы, бірақ ол да маңызды

en: Leave Group Chat
kk: Топтық чаттан шығу

en: Left Click Action
kk: Сол жақ шерту әрекеті

en: Let others know if you read up to this point
kk: Басқаларға сіз хабарламаны оқығанын білуге мүмкін етеді

en: List of send hosts (comma separated) in addition to local interfaces for file transfers (in case of address translation/port forwarding).
kk: Жергілікті интерфейстерге қоса, (үтірмен ажыратылған) хост аттары, (адрес/порттар бағдарлауы кезінде) Файлдармен алмасу үшін оларды жібереміз.

en: Listing of Servers
kk: Серверлер тізімі

en: Live Preview
kk: Тікелей алдын ала қарау

en: Load Image
kk: Суретті жүктеу

en: Loading Avatar Failed
kk: Аватарды жүктеу қатемен аяқталды

en: Loading avatar image failed
kk: Аватар суретін жүктеу сәтсіз аяқталды

en: Loading…
kk: Жүктеу…

en: Local System Time
kk: Жергілікті жүйе уақыты

en: Local Time
kk: Жергілікті уақыт

[ctx: Group chat description]
en: Local help group
kk: Жергілікті көмек тобы

[ctx: Group chat description]
en: Local news and reports
kk: Жергілікті жаңалықтар мен репортаждар

en: Location at %s
kk: %s ішіндегі орнласу

en: Location:
kk: Орналасу:

en: Log In
kk: Кіру

en: Log in with your credentials
kk: Тіркелу мәліметтеріңізбен кіру

en: Login
kk: Авторизация

en: Login Settings
kk: Кіру баптаулары

en: Look it up in _Dictionary
kk: _Сөздіктен іздеу

en: Lookup things on Wikipedia, dictionaries or other search engines directly from the chat window
kk: Википедия, сөздіктер немесе басқа іздеу жүйелеріндегі нәрселерді чат терезесінен тікелей іздеу

en: Make Admin
kk: Әкімші қылу

en: Make Member
kk: Мүше қылу

en: Make Owner
kk: Ие қылу

en: Make your profile visible for everyone or just for your contacts.
kk: Профильді барлығына немесе тек контактілеріңізге көрінетін етіңіз.

en: Male
kk: Ер

en: Manage
kk: Басқару

en: Manage Proxies
kk: Проксилерді басқару

en: Manage Proxies...
kk: Проксилерді басқару...

en: Manage Sounds
kk: Дыбыстарды басқару

en: Manually set the hostname for the server
kk: Сервердің хост атын қолмен орнату

en: Mark as Read
kk: Оқылған деп белгілеу

en: Mark as read
kk: Оқылған деп белгілеу

en: Maximum file size for preview downloads
kk: Жүктеп алуды алдын ала қарау үшін ең үлкен файл өлшемі

en: Me
kk: Мен

en: Media Playback
kk: Медиа ойнату

en: Member
kk: Мүше

[ctx: Group chat contact affiliation]
en: Member
kk: Мүше

[ctx: Group chat contact affiliation]
en: Members
kk: Мүшелер

[ctx: Group chat feature]
en: Members Only
kk: Тек мүшелер

en: Mention: Message Background Color
kk: Атап өту: Хабарлама фонының түсі

en: Message
kk: Хабарлама

en: Message Correction: Background Color
kk: Түзетілген хабарлама: Фон түсі

en: Message Receipts (✔)
kk: Жеткізу туралы хабарландырулар (✔)

en: Message Received
kk: Хабарлама алынды

en: Message Sent
kk: Хабарлама жіберілді

en: Message composition
kk: Хабарлама мазмұны

en: Message corrected. Original message:
    %s
kk: Хабарлама түзетілді. Түпнұсқа хабарлама:
    %s

en: Messages are archived on the server
kk: Хабарламалар серверде архивтелген

en: Messages will only be available for reading them later if storing chat history is enabled and if the contact is in your contact list.
kk: Хабарламаларды кейінірек оқу үшін тек чат тарихын сақтау іске қосулы және контакт сіздің контакттар тізімінде болса ғана қолжетімді болады.

en: Minimize
kk: Қайыру

en: Minutes until your status gets changed
kk: Қалып-күйіңіздің өзгеруіне дейінгі минут саны

en: Miscellaneous
kk: Әртүрлі

en: Missing dependencies for Audio/Video
kk: Аудио/видео үшін тәуелділіктер жоқ

en: Missing necessary encryption plugin
kk: Қажетті шифрлеу плагині жоқ

[ctx: Group chat feature]
en: Moderated
kk: Модерацияланады

en: Moderation
kk: Модерация

[ctx: Group chat contact role]
en: Moderator
kk: Модератор

[ctx: Group chat contact role]
en: Moderators
kk: Модераторлар

en: Modify
kk: Түзету

en: Modify Gateway…
kk: Шлюзді өзгерту…

en: Move Chat
kk: Чатты жылжыту

en: Movie
kk: Кино

en: Must be a port number
kk: Порт нөмірі болуы тиіс

en: Mute Sounds
kk: Дыбыстарды сөндіру

en: My Workspace
kk: Менің жұмыс кеңістігім

en: Name
kk: Аты

en: Name <b>default</b> is not allowed
kk: <b>default</b> аты рұқсат етілмеген

en: Needs gspell to be installed
kk: gspell орнатылғанын талап етеді

en: Never
kk: Ешқашан

en: Never miss a message, keep all your chat clients synchronized
kk: Ешбір хабарды жіберіп алмаңыз, барлық сөйлесу клиенттеріңізді синхрондаңыз

en: New Contact
kk: Жаңа контакт

en: New Group
kk: Жаңа топ

en: New Search
kk: Жаңа іздеу

en: New Workspace
kk: Жаңа жұмыс кеңістігі

en: New message from
kk: Келесіден жаңа хабарлама

[ctx: Group chat name]
en: News
kk: Жаңалықтар

en: Next
kk: Келесі

en: Nickname
kk: Ник аты

en: No
kk: Жоқ

en: No Connection Available
kk: Байланыс қолжетімді емес

en: No File Transfer available
kk: Қолжетімді файлдармен алмасу жоқ

en: No Notifications
kk: Хабарламалар жоқ

[ctx: Group chat feature]
en: No Password Required
kk: Пароль керек емес

en: No Proxy
kk: Прокси жоқ

en: No Results Found
kk: Ешнәрсе табылмады

en: No Sync
kk: Синхрондалмаған

en: No Threshold
kk: Табалдырық мәні жоқ

en: No additional requirements
kk: Қосымша талаптар жоқ

en: No automatic preview
kk: Автоматты алдын ала қарау жоқ

en: No commands available
kk: Қолжетімді командалар жоқ

en: No contact addresses published for this server.
kk: Бұл сервер үшін жарияланған байланыс адрестері жоқ.

en: No contacts found
    You can also type an XMPP address
kk: Контакттар табылмады
    XMPP адресін де енгізуге болады

en: No contacts left.
    You can also type an XMPP address.
kk: Ешбір контакт қалмады.
    Сондай-ақ, XMPP адресін теруге болады.

en: No devices online
kk: Желіде құрылғылар жоқ

en: No info available
kk: Қолжетімді ақпарат жоқ

en: No proxy used
kk: Прокси қолданылмайды

en: No results
kk: Ешнәрсе табылмады

en: No results found
kk: Ешнәрсе табылмады

[ctx: Configuration description]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: Contact subscription]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: Gender]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: Group chat contact affiliation]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: Group chat contact role]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: Group chat feature]
en: Not Anonymous
kk: Анонимды емес

en: Not Available
kk: Қол жетерсіз

[ctx: User status]
en: Not Available
kk: Қолжетімді емес

en: Not Connected
kk: Байланыспаған

[ctx: Group chat feature]
en: Not Moderated
kk: Модерацияланбайды

en: Not accelerated
kk: Үдетілмеген

en: Not available
kk: Қолжетімді емес

en: Not connected
kk: Байланыспаған

en: Not encrypted
kk: Шифрленбеген

[ctx: File transfer state]
en: Not started
kk: Басталмаған

[ctx: Profile]
en: Note
kk: Естеліктер

en: Note to myself
kk: Өзіме естелік

en: Note: Anonymous accounts are not possible on all servers
kk: Ескерту: Анонимді тіркелгілер барлық серверлерде рұқсат етіле бермейді

en: Notes
kk: Естеліктер

en: Notification Area Icon
kk: Жүйелік сөре таңбашасы

en: Notification Sounds
kk: Хабарламалар дыбыстары

en: Notifications
kk: Хабарламалар

en: Notifications When Away
kk: "Кетіп қалған" кезіндегі хабарландырулар

en: Notify after update
kk: Жаңартудан кейін хабарлау

en: Notify me when the automatic update was successful
kk: Автоматты жаңарту сәтті өткенде маған хабарлау

en: Notify of events in the notification area.
kk: Оқиғалар жөнінде жүйелік сөреде хабарлау.

en: Notify on all Messages
kk: Барлық хабарламалар туралы ескерту

en: OK
kk: ОК

[ctx: Switch]
en: Off
kk: Сөндірілген

en: Offline
kk: Желіде емес

[ctx: Switch]
en: On
kk: Іске қосылған

en: One Month
kk: Бір ай

en: One Year
kk: Бір жыл

en: Online Status
kk: Желідегі күйі

en: Only Admins and Owners can modify the affiliation
kk: Тек Әкімшілер мен Иелер ғана қатысуды өзгерте алады

en: Only moderators can see your XMPP address
kk: Сіздің XMPP адресіңізді тек модераторлар көре алады

en: Open
kk: Ашу

[ctx: Group chat feature]
en: Open
kk: Ашық

en: Open Email Composer
kk: Эл. пошта құрастырушысын ашу

en: Open Folder
kk: Буманы ашу

en: Open Link
kk: Сілтемені ашу

en: Open Link in Browser
kk: Сілтемені браузерде ашу

en: Open Link in _Browser
kk: Сілтемені _браузерде ашу

en: Open Path
kk: Жолды ашу

en: Open Plugins…
kk: Плагиндерді ашу…

en: Open _Folder
kk: _Буманы ашу

en: Open as _Link
kk: Сіл_теме ретінде ашу

en: Open folder
kk: Буманы ашу

en: Open search bar
kk: Іздеу панелін ашу

en: OpenGL accelerated
kk: OpenGL арқылы үдетілген

en: Operating System
kk: Операциялық жүйе

[ctx: Profile]
en: Organisation
kk: Ұйым

en: Organization (O)
kk: Ұйым (O)

en: Organization (O):
kk: Ұйым (O):

en: Organize your chats with workspaces
kk: Чаттарыңызды жұмыс кеңістіктері арқылы ұйымдастырыңыз

[ctx: Gender]
en: Other
kk: Басқа

en: Others
kk: Басқалар

en: Out
kk: Жоқ

en: Out of memory
kk: Жады жеткіліксіз

en: Outcasts
kk: Банға салынғандар

en: Overwrite Plugin?
kk: Плагинді үстінен жазу керек пе?

en: Owner
kk: Иесі

[ctx: Group chat contact affiliation]
en: Owner
kk: Иесі

[ctx: Group chat contact affiliation]
en: Owners
kk: Иелері

en: PEP Configuration
kk: PEP баптауы

en: PEP Service Configuration (%s)
kk: PEP қызметінің конфигурациясы (%s)

en: PEP node %(node)s was not removed:
    %(message)s
kk: %(node)s PEP торабы өшірілген жоқ:
    %(message)s

en: PEP node was not removed
kk: PEP торабы өшірілген жоқ

en: PKCS12 Files
kk: PKCS12 файлдары

en: PNG files
kk: PNG файлдары

en: Pa_use/Resume
kk: А_ялдату/Жалғастыру

en: Pango Version: %s
kk: Pango нұсқасы: %s

[ctx: Group chat contact role]
en: Participant
kk: Қатысушы

en: Participants
kk: Қатысушылар

[ctx: Group chat contact role]
en: Participants
kk: Қатысушылар

en: Participants asking for voice:
kk: Дауыс сұрайтын қатысушылар:

en: Participants entering this group chat are allowed to send messages
kk: Осы топтық чатқа кіретін қатысушыларға хабарлама жіберуге рұқсат етіледі

en: Participants entering this group chat need to request permission to send messages
kk: Осы топтық чатқа кіретін қатысушылар хабарлама жіберуге рұқсат сұрауы керек

en: Pass_word
kk: Па_роль

en: Password
kk: Пароль

en: Password Change Failed
kk: Парольді өзгерту сәтсіз аяқталды

en: Password Changed
kk: Пароль өзгертілді

en: Password Required
kk: Пароль керек

[ctx: Group chat feature]
en: Password Required
kk: Пароль керек

en: Password contains prohibited characters
kk: Парольде рұқсат етілмеген таңбалар бар

en: Passwords do not match
kk: Парольдер өзара сәйкес келмейді

en: Past Developers
kk: Бұрынғы әзірлеушілер

en: Paste Last Input
kk: Соңғы енгізуді кірістіру

en: Paste as Code Block
kk: Код блогы ретінде кірістіру

en: Paste as Quote
kk: Дәйексөз ретінде кірістіру

en: Path length constraint exceeded
kk: Жол ұзындық шектеуі асырылған

en: Pause or resume file transfer
kk: Файлдармен алмасуды аялдату немесе жалғастыру

[ctx: File transfer state]
en: Paused
kk: Аялдатылған

en: Pending Event
kk: Оқылмаған оқиға

en: Pending Voice Requests
kk: Кезектегі дыбыс чатына сұраным

[ctx: Group chat feature]
en: Persistent
kk: Тұрақты

en: Personal notes about this contact
kk: Бұл контакт туралы жеке түсіндірмелер

en: Phone
kk: Телефон

en: Phone No.
kk: Телефон нөмірі

en: Picture and Name
kk: Сурет және аты

en: Pin Chat
kk: Чатты бекіту

en: Pinned
kk: Бекітілген

en: Pl_ugins
kk: Плаг_индер

en: Play Sound
kk: Дыбысты ойнату

en: Play Sounds
kk: Дыбыстарды ойнату

en: Play sounds even when you are Away, Busy, etc.
kk: Қалып-күйіңіз "Кетіп қалған", "Бос емес", т.б. болса да дыбыстарды ойнату.

en: Play sounds to notify about events
kk: Оқиғалар туралы хабарлау үшін дыбыстарды ойнату

en: Please choose an account
kk: Тіркелгіні таңдаңыз

en: Please enter an XMPP address
kk: XMPP адресін енгізіңіз

en: Please enter your credentials or Sign Up
kk: Тіркелгі деректеріңізді енгізіңіз немесе тіркеліңіз

en: Please enter your new password.
kk: Жаңа пароліңізді енгізіңіз.

en: Please enter your password for
    %(jid)s
    (Account: %(account)s)
kk: Келесісі үшін пароліңізді енгізіңіз
    %(jid)s
    (Тіркелгі: %(account)s)

en: Please make sure you are connected with "%s".
kk: "%s" үшін байланыс орнатылғанына көз жеткізіңіз.

en: Please select one of your accounts.
    Gajim will export all messages from the selected account to a directory of your choice.
kk: Тіркелгілеріңіздің біреуін таңдаңыз.
    Gajim таңдалған тіркелгідегі барлық хабарларды сіз таңдаған бумаға экспорттайды.

en: Please use these settings with caution!
kk: Бұл баптауларды абайлап пайдаланыңыз!

en: Please use yyyy-mm-dd
kk: yyyy-mm-dd пішімін қолданыңыз

en: Plugin Settings
kk: Плагин баптаулары

en: Plugin Updates
kk: Плагиндер жаңартулары

en: Plugin already exists
kk: Плагин бар болып тұр

en: Plugin failed
kk: Плагин сәтсіз

en: Plugin manager
kk: Плагиндер басқарушысы

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: Plugins Updated Successfully
kk: Плагиндер сәтті жаңартылды

en: Plugins: No updates available
kk: Плагиндер: Жаңартулар жоқ

en: Plugins: Update check disabled in preferences
kk: Плагиндер: Жаңартуларға тексеру мүмкіндігі баптауларда сөндірілген

en: Port
kk: Порт

en: Port must be a number between 0 and 65535
kk: Порт 0 мен 65535 арасындағы сан болуы керек

en: Post Office Box
kk: Индекс

en: Postal Code
kk: Пошта индексі

en: Prefer direct messages in private group chats
kk: Жеке топтық чаттарда тікелей хабарламаларға басымдық беру

[ctx: Configuration]
en: Preference Name
kk: Баптау атауы

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Preferred file transfer mechanism for file drag&drop on a chat window
kk: Сөйлесу терезесіне сүйреп апарылған файлдарды тасымалдау үшін таңдаулы механизмі

en: Presets
kk: Алдын ала орнатулар

en: Preview Size
kk: Алдын ала қарау өлшемі

en: Preview all Image URLs
kk: Барлық сурет URL адрестерін алдын ала қарау

en: Preview in Public Group Chats
kk: Жария топтық чаттарда алдын ала қарау

en: Preview new messages in notification popup?
kk: Жаңа хабарламаларды қалқымалы терезеде көрсету керек пе?

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Print XML stanzas and other debug information
kk: XML тармақтарын және басқа жөндеу ақпаратын шығару

en: Priority
kk: Приоритеті

en: Privacy
kk: Жекелік

en: Private
kk: Жеке

en: Profile
kk: Профиль

en: Profile application with cprofile
kk: Қолданбаны cprofile көмегімен профильдеу

en: Progress
kk: Барысы

[ctx: Group chat description]
en: Project discussion
kk: Жобаны талқылау

en: Prox_y
kk: Прокс_и

en: Proxy
kk: Прокси

en: Proxy Host
kk: Прокси хосты

en: Proxy Type
kk: Прокси түрі

en: Proxy, custom hostname and port
kk: Прокси, таңдауыңызша хост аты және порт

en: Public
kk: Жария

[ctx: Group chat feature]
en: Public
kk: Жария

[ctx: Profile]
en: Public Encryption Key
kk: Жария шифрлеу кілті

en: Purge Chat History…
kk: Чат тарихын өшіру…

en: Purge all Chat History
kk: Барлық чат журналын тазарту

en: PyGObject Version: %s
kk: PyGObject нұсқасы: %s

en: Quit
kk: Шығу

en: Quit Gajim
kk: Gajim жұмысын аяқтау

[ctx: Message row action]
en: Quote…
kk: Дәйексөз…

en: Re-Login
kk: Қайта кіру

en: Re-Login now?
kk: Қазір қайта кіру керек пе?

en: Re_gister
kk: _Тіркелу

en: Read _Wikipedia Article
kk: _Википедия мақаласын оқу

en: Really block this contact?
kk: Бұл контактты шынымен блоктау керек пе?

en: Reason
kk: Себебі

en: Reason (optional)
kk: Себебі (міндетті емес)

en: Reason (optional)...
kk: Себебі (міндетті емес)...

en: Reason for destruction
kk: Бұзылу себебі

en: Reason: %s
kk: Себебі: %s

[ctx: Message state]
en: Received
kk: Алынған

en: Recent history
kk: Жуырдағы тарих

en: Recipient:
kk: Алушы:

en: Recipient: %s
kk: Алушы: %s

en: Recognize your account by color
kk: Тіркелгіңізді түспен ерекшелеу

en: Redirect
kk: Қайта бағдарлау

en: Register
kk: Тіркелу

en: Register on the Website
kk: Веб-сайтта тіркелу

en: Registering…
kk: Тіркелу…

en: Registration failed
kk: Тіркелу сәтсіз

en: Registration successful
kk: Тіркелу сәтті аяқталды

en: Reject file transfer
kk: Файлдармен алмасуды тайдыру

en: Remember Last Status
kk: Соңғы қалып-күйді есте сақтау

en: Remote server not found
kk: Қашықтағы сервер табылмады

en: Remote server timeout
kk: Қашықтағы сервердің тайм-ауты

en: Remove
kk: Өшіру

en: Remove Account
kk: Тіркелгіні өшіру

en: Remove Chat History
kk: Чат тарихын өшіру

en: Remove Chat History?
kk: Чат тарихын өшіру керек пе?

en: Remove Contact
kk: Контактты өшіру

en: Remove Group
kk: Топты өшіру

en: Remove Group...
kk: Топты өшіру...

en: Remove History…
kk: Тарихты өшіру…

en: Remove Notification
kk: Хабарландыруды өшіру

en: Remove Proxy
kk: Проксиді өшіру

en: Remove Setting
kk: Баптауды өшіру

en: Remove Theme
kk: Теманы өшіру

en: Remove Transport
kk: Көлікті өшіру

en: Remove Workspace
kk: Жұмыс кеңістігін өшіру

en: Remove completed, cancelled and failed file transfers from the list
kk: Тізімнен аяқталған, бас тартылған және сәтсіз файлдармен алмасуларды өшіру

en: Remove contact from contact list
kk: Контактты контакттар тізімінен өшіру

en: Remove from contact list
kk: Контакттар тізімінен өшіру

en: Remove this workspace
kk: Бұл жұмыс кеңістігін өшіру

en: Remove your profile picture
kk: Профиль суретіңізді өшіру

en: Removed %s contact | Removed %s contacts
kk[0]: %s контакт өшірілді
kk[1]: %s контакт өшірілді

en: Remove…
kk: Өшіру…

en: Removing Account...
kk: Тіркелгі өшірілуде...

[ctx: Group chat name]
en: Repairs
kk: Жөндеулер

en: Report
kk: Есеп жіберу

en: Request Search Form
kk: Іздеу формасын сұрау

en: Request Voice
kk: Дауыс беру құқығын сұрау

en: Request contact information (Tune, Location)
kk: Контакт ақпаратын сұрау (дыбыс, орналасуы)

en: Request to see this contact's online status
kk: Бұл контакттың қалып-күйін көруді сұрау

en: Requesting Command List
kk: Командалар тізімін сұрау

en: Requesting HTTP File Upload Slot…
kk: HTTP файлы жүктеп салу слотын сұрау…

en: Requesting Register Form
kk: Тіркелу формасын сұрау

en: Requesting register form from server…
kk: Серверден тіркелу формасын сұрау…

en: Requesting search form from server
kk: Серверден іздеу формасын сұрау

en: Required
kk: Талап етіледі

en: Requires: Gspell
kk: Талап етеді: Gspell

en: Requires: farstream-0.2, gstreamer-1.0, gst-plugins-base-1.0, gst-plugins-ugly-1.0, gst-libav and gstreamer-gtk3-plugin
kk: Талап етіледі: farstream-0.2, gstreamer-1.0, gst-plugins-base-1.0, gst-plugins-ugly-1.0, gst-libav және gstreamer-gtk3-plugin

en: Requires: gnome-keyring or kwallet
kk: Талап етеді: gnome-keyring немесе kwallet

en: Requires: gsound
kk: Талап етеді: gsound

en: Requires: gstreamer-1.0, gst-plugins-base-1.0
kk: Талап етіледі: gstreamer-1.0, gst-plugins-base-1.0

en: Requires: gupnpigd-1.0
kk: Талап етеді: gupnpigd-1.0

en: Requires: libappindicator3
kk: Талап етеді: libappindicator3

en: Requires: libxss
kk: Талап етеді: libxs

en: Reserved Name
kk: Резервтелген аты

en: Reset
kk: Тастау

en: Reset Hints
kk: Қалқымалы кеңестерді тастау

en: Reset all chats to the current default value
kk: Барлық чаттарды ағымдағы әдепкі мәнге тастау

en: Reset all group chats to the current default value
kk: Барлық топтық чаттарды ағымдағы әдепкі мәнге тастау

en: Resets value to default
kk: Мәнді әдепкіге тастайды

en: Resource
kk: Ресурс

en: Restart Gajim for changes to take effect
kk: Өзгерістер күшіне енуі үшін Gajim қайта іске қосу

en: Restore chat
kk: Чатты қалпына келтіру

en: Restore last state
kk: Соңғы қалып-күйді қалпына келтіру

en: Restore status and status message of your last session
kk: Соңғы сеанстың күйін мен күй хабарын қалпына келтіру

en: Retract Message
kk: Хабарламаны кері қайтарып алу

en: Retract message?
kk: Хабарламаны қайтарып алу керек пе?

[ctx: Message row action]
en: Retract…
kk: Кері қайтарып алу…

en: Revoke Member
kk: Мүше құқығын алып тастау

en: Revoke Voice
kk: Дауыс құқығын алып тастау

en: Rewind 10 seconds
kk: 10 секунд артқа

en: Role
kk: Ролі

[ctx: Profile]
en: Role
kk: Ролі

en: SSL Certificate Verification Error
kk: SSL сертификатын тексеру қатесі

en: SSL certificate error
kk: SCL сертификатының қатесі

en: STUN Server
kk: STUN сервері

en: STUN Server Settings
kk: STUN сервер параметрлері

en: STUN server to use when using Jingle
kk: Jingle қолдану кезіндегі қолданылатын STUN сервері

en: SVG files
kk: SVG файлдары

en: Sales
kk: Сатылымдар

en: Save
kk: Сақтау

en: Save File as…
kk: Файлды қалайша сақтау…

en: Save Password
kk: Парольді сақтау

en: Save as...
kk: Қалайша сақтау...

en: Save as…
kk: Қалайша сақтау…

en: Saving Avatar Failed
kk: Аватарды сақтау сәтсіз аяқталды

en: Saving avatar image failed
kk: Аватар суретін сақтау сәтсіз аяқталды

en: Say hi to your new contact…
kk: Жаңа контактыңызға сәлем айтыңыз…

en: Scanning %(current)d / %(total)d ...
kk: Сканерлеуде %(current)d / %(total)d ...

en: Scroll down
kk: Төмен айналдыру

en: Scroll up
kk: Жоғары айналдыру

en: Scroll up to load more chat history…
kk: Қосымша сөйлесу тарихын жүктеу үшін жоғары айналдырыңыз…

en: Search
kk: Іздеу

en: Search Result
kk: Іздеу нәтижесі

en: Search all Chats
kk: Барлық чаттардан іздеу

en: Search contacts...
kk: Контакттарды іздеу...

en: Search for Gajim updates periodically?
kk: Gajim жаңартуларын мерзімді түрде іздеу керек пе?

en: Search for group chats globally
    (press Return to start search)
kk: Топтық чаттарды глобалдық деңгейде іздеу
    (іздеуді бастау үшін Enter батырмасын басыңыз)

en: Searching
kk: Іздеу

en: Searching…
kk: Іздеу…

en: Search…
kk: Іздеу…

en: Secure Password Storage
kk: Парольді қауіпсіз сақтау

en: Security
kk: Қауіпсіздік

en: Security Labels
kk: Қауіпсіздік белгілері

en: Security Warning
kk: Қауіпсіздік ескертуі

en: Select Account
kk: Тіркелгіні таңдау

en: Select Contacts
kk: Контакттарды таңдау

en: Select File…
kk: Файлды таңдау…

[ctx: Message row action]
en: Select Messages…
kk: Хабарламаларды таңдау…

en: Select a security label for your message…
kk: Хабарламаңыз үшін қауіпсіздік белгісін таңдау…

en: Select an audio output (e.g. speakers, headphones)
kk: Аудио шығысын таңдаңыз (мысалы, динамиктер, құлаққаптар)

en: Select an emoji
kk: Эмодзи таңдаңыз

en: Select playback speed
kk: Ойнату жылдамдығын таңдау

en: Select the account with which you want to synchronise
kk: Синхрондау үшін тіркелгіні таңдаңыз

en: Select the contacts you want to synchronise
kk: Синхрондау үшін контакттарды таңдаңыз

en: Select your audio input (e.g. microphone)
kk: Аудио кірісті таңдаңыз (мысалы, микрофон)

en: Select your video input device (e.g. webcam, screen capture)
kk: Видео енгізу құрылғысын таңдаңыз (мысалы, веб-камера, экранды түсіру)

en: Selected image could not be loaded.
kk: Таңдалған суретті жүктеу мүмкін емес.

en: Selected security label: %s
kk: Таңдалған қауіпсіздік белгісі: %s

en: Self signed certificate
kk: Өздігінен қолтаңбасы бар сертификат

en: Self signed certificate in certificate chain
kk: Сертификаттар тобындағы өздігінен қолтаңбасы бар сертификат

[ctx: Group chat feature]
en: Semi-Anonymous
kk: Жартылай анонимді

en: Send Chat Markers
kk: Чат маркерлерін жіберу

en: Send Chat State
kk: Чат қалып-күйін жіберу

en: Send Chatstate
kk: Чат қалып-күйін жіберу

en: Send Chatstate in Group Chats
kk: Топтық чаттарда чат күйін жіберу

en: Send File
kk: Файлды жіберу

en: Send File (max. %s)…
kk: Файлды жіберу (макс. %s)…

en: Send File Directly…
kk: Файлды тікелей жіберу…

en: Send Files
kk: Файлдарды жіберу

en: Send Files Directly
kk: Файлдарды тікелей жіберу

en: Send File…
kk: Файлды жіберу…

en: Send Message
kk: Хабарламаны жіберу

en: Send Message Receipts
kk: Жеткізу хабарламаларын жіберу

en: Send Messages with Control+Enter
kk: Control+Enter пернелері арқылы хабарламаларды жіберу

en: Send Read Markers
kk: Оқу маркерлерін жіберу

en: Send _Report
kk: _Есеп жіберу

en: Send message on Ctrl+Enter and make a new line with Enter.
kk: Хабарламаларды Ctrl+Enter басқанда жіберу, ал Enter жаңа жолға өтеді.

en: Send the message
kk: Хабарламаны жіберу

en: Sender:
kk: Жіберуші:

en: Sent contact: "%(jid)s" (%(name)s)
kk: Жіберген контакт: "%(jid)s" (%(name)s)

en: Sent contacts:
kk: Жіберілген контакттар:

en: Separate profile files completely (even history database and plugins)
kk: Профиль файлдарын толығымен бөлу (тіпті тарих дерекқоры мен плагиндер)

en: Serial Number
kk: Сериялық нөмір

en: Serial Number:
kk: Сериялық нөмірі:

en: Server
kk: Сервер

en: Server Info
kk: Сервер ақпараты

en: Server Shutdown
kk: Серверді сөндіру

en: Server Software
kk: Сервердің бағд. қамтамасы

en: Server Software: %s
kk: Сервер БҚ: %s

en: Server Uptime
kk: Сервердің жұмыс уақыты

en: Service
kk: Қызмет

en: Service Discovery
kk: Қызметтерді қарап шығу

en: Service Discovery using account %s
kk: %s тіркелгісі үшін қызметтерді қарап шығу

en: Service Gateway
kk: Қызмет шлюзі

en: Set configuration directory
kk: Баптау бумасын орнату

en: Set status message
kk: Қалып-күй хабарламасын орнату

en: Set your activity or tune to show your friends how you are feeling
kk: Достарыңызға көңіл-күйіңізді көрсету үшін әрекетті немесе әуенді орнату

en: Sets an environment variable so GLib debug messages are printed
kk: GLib жөндеу хабарлары басып шығарылатындай қоршам айнымалы мәнін орнату

en: Setting is locked by the system
kk: Параметр жүйемен бұғатталған

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Share Status
kk: Қалып-күймен бөлісу

en: Share Video
kk: Видеомен бөлісу

en: Share my online status
kk: Менің қалып-күйіммен бөлісу

en: Show
kk: Көрсету

en: Show Commands
kk: Командаларды көрсету

en: Show Contact Infos
kk: Контакт ақпараттарын көрсету

en: Show Content
kk: Мазмұнды көрсету

en: Show Invitation
kk: Шақыруды көрсету

en: Show Join/Leave
kk: Кіру/шығуды көрсету

en: Show Joined / Left
kk: Кіру/шығуды көрсету

en: Show Location
kk: Орналасуды көрсету

en: Show My Video Stream
kk: Менің видео ағынымды көрсету

en: Show Notifications
kk: Хабарламаларды көрсету

en: Show Offline Contacts
kk: Желіде емес контакттарды көрсету

en: Show Send Message Button
kk: Хабарламаны жіберу батырмасын көрсету

en: Show Status Changes
kk: Қалып-күй өзгерісін көрсету

en: Show Subject
kk: Тақырыпты көрсету

en: Show Transfers
kk: Алмасуларды көрсету

en: Show XML console
kk: XML консолін көрсету

en: Show _Features
kk: _Мүмкіндіктерін көрсету

en: Show a confirmation dialog before connecting unencrypted
kk: Шифрленбеген байланыс алдында растау сұхбатын көрсету

en: Show a confirmation dialog to block a contact? Empty string means never show the dialog.
kk: Контактты блоктауды растау сұхбатын көрсету керек пе? Бос жол терезені ешқашан көрсетпеуді белгілейді.

en: Show a list of emojis
kk: Смайликтер тізімін көрсету

en: Show a live preview to test your video source
kk: Бейне көзін тексеру үшін тірі алдын ала қарауды көрсету

en: Show all warnings
kk: Барлық ескертулерді көрсету

en: Show chat list
kk: Чаттар тізімін көрсету

en: Show chat state (e.g. "is typing…") next to your contact’s name
kk: Контакт атыңыздың жанында чат күйін көрсету (мысалы, "теруде...")

en: Show in Taskbar
kk: Тапсырмалар панелінде көрсету

en: Show labels describing confidentiality of messages, if the server supports XEP-0258
kk: Сервер XEP-0258 қолдаса, хабарламалардың құпиялылығын сипаттайтын белгілерді көрсету

en: Show message meta data (avatar, nickname, timestamp) only once, if there are multiple messages from the same sender within a specific timespan.
kk: Белгілі бір уақыт аралығында бір жіберушіден бірнеше хабарлама болса, хабарлама метадеректерін (аватар, бүркеншік ат, уақыт белгісі) тек бір рет көрсету.

en: Show notifications even if you are Away, Busy, etc.
kk: Қалып-күйіңіз "Кетіп қалған", "Бос емес", т.с.с. болса да, хабарландыруларды көрсету.

en: Show on Startup
kk: Іске қосылғанда көрсету

en: Show only critical errors
kk: Тек қатаң қателерді көрсету

en: Show previews automatically in public group chats (may disclose your data)
kk: Жария топтық чаттарда алдын ала қарауды автоматты түрде көрсету (сіздің деректеріңізді ашуы мүмкін)

en: Show previews for any URLs containing images (may be unsafe)
kk: Суреттері бар кез келген URL адрестері үшін алдын ала қарауды көрсету (қауіпті болуы мүмкін)

en: Show previews for files
kk: Файлдар үшін алдын ала қарауды көрсету

en: Show suggestions for shortcodes, e.g. :+1:
kk: Қысқа кодтарға арналған ұсыныстарды көрсету, мысалы :+1:

en: Show the application's version
kk: Қолданба нұсқасын көрсету

en: Show window in the taskbar
kk: Терезені тапсырмалар панелінде көрсету

en: Show window when starting Gajim
kk: Gajim іске қосу кезінде терезені көрсету

en: Show your own video stream in calls
kk: Қоңырауларда өзіңіздің видео ағыныңызды көрсету

en: Show/Hide Window
kk: Терезені көрсету/жасыру

en: Shows a list of file transfers between you and your contacts
kk: Сіз бен сіздің контакттарыңыз арасындағы файл алмасуларды көрсетеді

en: Shutting down Gajim
kk: Gajim сөндірілуде

en: Sign In
kk: Кіру

en: Sign Up
kk: Тіркелу

en: Sign up Anonymously
kk: Анонимді түрде тіркелу

en: Sign up for a new account on a server of your choice
kk: Жаңа тіркелгіге өз таңдауыңыз бойынша серверге тіркелу

en: Signup not allowed
kk: Тіркелу рұқсат етілмейді

en: Size of preview images in pixels
kk: Алдын ала қарау суреттердің пиксельдегі өлшемі

en: Sleeping
kk: Ұйқыда

en: Software
kk: Бағд. қамтама

en: Something went wrong. Video feature disabled.
kk: Бірдеңе дұрыс болмады. Видео мүмкіндігі сөндірілген.

en: Sorry, that should not have happened
kk: Кешіріңіз, олай болмауы керек еді

en: Sort Participant List by Status
kk: Қатысушылар тізімін күйі бойынша сұрыптау

en: Sort by Status
kk: Қалып-күй бойынша сұрыптау

en: Sounds
kk: Дыбыстар

en: Sounds When Away
kk: "Кетіп қалған" күйіндегі дыбыстар

en: Spaces are not allowed
kk: Бос орындарға рұқсат етілмейді

en: Spam
kk: Спам

en: Speed: %s
kk: Жылдамдығы: %s

en: Spell Checker
kk: Емлені тексеру

en: Spell Checking
kk: Емлені тексеру

[ctx: Group chat description]
en: Spring gathering
kk: Көктемгі жиын

en: Sta_tus
kk: Қалы_п-күй

en: Stage
kk: Қадам

[ctx: File transfer state]
en: Stalled
kk: Тұрып қалған

en: Start / Join Chat
kk: Чатты бастау / чатқа қосылу

en: Start Chat
kk: Чатты бастау

en: Start Chatting…
kk: Чатты бастау…

en: Start Chat…
kk: Чатты бастау…

en: Start New Chat
kk: Жаңа чатты бастау

en: Start Search...
kk: Іздеуді бастау...

en: Start Video Call…
kk: Видео қоңырауын бастау…

en: Start Voice Call…
kk: Дыбыс қоңырауын бастау…

en: Start a new chat
kk: Жаңа чатты бастау

en: Start a new chat, join a group chat or search for new group chats globally. You can also enter an XMPP address.
kk: Жаңа сөйлесуді бастау, топтық чатқа қосылу немесе бүкіл әлем бойынша жаңа топтық сөйлесулерді іздеу. XMPP адресін де енгізуге болады.

en: Start/stop playback
kk: Ойнатуды бастау/тоқтату

en: State
kk: Штат

en: Status
kk: Күй

en: Status Message
kk: Күй хабарламасы

en: Status Message: Text Color
kk: Қалып-күй хабарламасы: Мәтін түсі

en: Status Message: Text Font
kk: Қалып-күй хабарламасы: Мәтін қарібі

en: Status Messages in Participants List
kk: Қатысушылар тізіміндегі қалып-күй хабарламалары

en: Status and status message for all accounts
kk: Барлық тіркелгілеріңізге арналған қалып-күй және қалып-күй хабарламасы

en: Status message…
kk: Қалып-күй хабарламасы…

[ctx: File transfer state]
en: Status:
kk: Қалып-күй:

en: Status: %s
kk: Қалып-күй: %s

en: Status: Away Color
kk: Қалып-күй: "Кетіп қалған" үшін түс

en: Status: DND Color
kk: Қалып-күй: "Мазамды алмаңыз" үшін түс

en: Status: Offline Color
kk: Қалып-күй: "Желіде емес" үшін түс

en: Status: Online Color
kk: Қалып-күй: "Желіде" үшін түс

en: Stop File Transfers
kk: Файлдармен алмасуды тоқтату

en: Stop sharing online status?
kk: Желідегі онлайн қалып-күймен бөлісуді тоқтату керек пе?

en: Stopped sharing their status with you
kk: Өздерінің қалып-күйіңізбен сізбен бөлісуді тоқтатқан

en: Street
kk: Көше

en: Style
kk: Стиль

en: Subject
kk: Тақырып

en: Subject issuer mismatch
kk: Сертификатты ұсынушының сәйкес еместігі

en: Submit
kk: Жіберу

[ctx: Contact subscription]
en: Subscribe
kk: Жазылу

en: Subscribed
kk: Жазылған

en: Subscription Request
kk: Жазылуға сұраным

en: Subscription:
kk: Жазылу:

en: Support
kk: Қолдау

en: Support for multiple accounts
kk: Бірнеше тіркелгілерге қолдау көрсету

en: Support for service discovery including nodes and search for users
kk: Қызметтерді табуды қолдау, соның ішінде тораптарды қолдау мен пайдаланушыларды іздеу

en: Switch Workspace
kk: Жұмыс кеңістігін ауыстыру

en: Switch to the first - ninth chat
kk: Бірінші - тоғызыншы чатқа ауысу

en: Switch to the next chat
kk: Келесі чатқа ауысу

en: Switch to the next unread chat
kk: Келесі оқылмаған чатқа ауысу

en: Switch to the previous chat
kk: Алдыңғы чатқа ауысу

en: Switch to the previous unread chat
kk: Алдыңғы оқылмаған чатқа ауысу

en: Sync Threshold
kk: Синхрондау табалдырық мәні

en: Synchronise
kk: Синхрондау

en: Synchronise History…
kk: Тарихты синхрондау…

en: Synchronise the status of all accounts
kk: Барлық тіркелгілердің қалып-күйін синхрондау

en: Synchronize
kk: Синхрондау

en: Synchronize Accounts
kk: Тіркелгілерді синхрондау

en: Synchronize Chat History
kk: Чат тарихын синхрондау

en: Synchronizing Chat History…
kk: Чат тарихын синхрондау…

en: System
kk: Жүйе

en: TLS Version
kk: TLS нұсқасы

en: TLS verification failed: %s
kk: TLS тексеруі сәтсіз аяқталды: %s

en: Tabbed chat window
kk: Беттері бар чат терезесі

[ctx: Group chat name]
en: Team
kk: Топ

en: Tell your contacts if you received a message
kk: Хабарлама алғаныңызды контактілерге білдірту

[ctx: Group chat feature]
en: Temporary
kk: Уақытша

[ctx: Configuration type]
en: Text
kk: Мәтін

en: Text File
kk: Мәтін файлы

en: Thanks
kk: Алғыс

en: The certificate does not match the expected identity of the site
kk: Сертификат сайттың күтілетін сәйкестігіне сәйкес келмейді

en: The certificate has been revoked
kk: Сертификат қайта шақырылған

en: The certificate has expired
kk: Сертификат мерзімі біткен

en: The certificate’s activation time is in the future
kk: Сертификаттың белсендіру уақыты болашақта

en: The certificate’s algorithm is insecure
kk: Сертификат алгоритмі қауіпсіз емес

en: The contact will be informed that you stopped sharing your status. Please note that this can have other side effects.
kk: Контакт қалып-күйіңізді бөлісуді тоқтатқаныңыз туралы хабарланады. Бұның басқа жанама әсерлері болуы мүмкін екенін ескеріңіз.

en: The file %s has been received, but it seems to have been damaged along the way.
    Do you want to download it again?
kk: %s файлы алынды, бірақ ол зақымдалған сияқты.
    Оны қайтадан жүктеп алғыңыз келе ме?

en: The following warnings came up while trying to verify the server's certificate
kk: Сервер сертификатын тексеру кезінде келесі ескертулер пайда болды

en: The last message was written on a mobile client
kk: Соңғы хабарлама мобильді клиентте жазылған

en: The server has assigned or modified your nickname in this group chat
kk: Сервер сізге осы топтық чатта никті таңдаған немесе сіздікін өзгерткен

en: The server rejected the registration without an error message
kk: Сервер қате туралы хабарсыз тіркеуден бас тартты

en: The server returned an insecure transport (HTTP).
kk: Сервер қауіпсіз емес тасымалдауды (HTTP) қайтарды.

en: The server was shut down.
kk: Сервер сөндірілді.

en: The service could not be found
kk: Қызмет табылмады

en: The service is not browsable
kk: Қызмет қарау үшін қол жетерсіз

en: The signing certificate authority is not known
kk: Қолтаңба қойған сертификаттың сертификаттау орталығы белгісіз

en: Theme
kk: Тема

en: Themes
kk: Темалар

en: There are plenty of servers to choose from.
    Creating an account on one server allows you to communicate with contacts from other servers as well.
kk: Таңдау үшін көптеген серверлер бар.
    Бір серверде тіркелгі жасау басқа серверлердегі контактілермен де байланысуға мүмкіндік береді.

en: There are updates for Gajim’s plugins
kk: Gajim плагин модульдеріне арналған жаңартулар бар

en: There is no encryption method available for the chosen encryption.
kk: Таңдалған шифрлеу үшін қол жетімді шифрлеу әдісі жоқ.

en: There is no more history
kk: Бұдан артық тарих жоқ

en: There is no service at the address you entered, or it is not responding. Check the address and try again.
kk: Сіз енгізген адресі бойынша қызметтер жоқ, не олар жауап бермейді. Адресті тексеріп, қайталап көріңіз.

en: There was an error while attempting to verify the SSL certificate of your XMPP server (%s).
kk: Сіздің XMPP серверінің SSL сертификатын растауда қате орын алған (%s).

en: This account has already been added
kk: Бұл тіркелгі бұрыннан қосылған болып тұр

en: This account is not connected to the server
kk: Бұл тіркелгі серверге байланыс орнатылмаған

en: This address does not seem to offer any gateway service.
kk: Бұл адрес ешқандай шлюз қызметін ұсынбайтын сияқты.

en: This address is not reachable.
kk: Бұл адрес қолжетімді емес.

en: This device is not compatible.
kk: Бұл құрылғы үйлесімді емес.

en: This gateway does not support Ad-Hoc Commands.
kk: Бұл шлюз арнайы командаларға қолдау көрсетпейді.

en: This gateway does not support direct registering.
kk: Бұл шлюз тікелей тіркелуді қолдамайды.

en: This group chat can not be found via search
kk: Бұл топтық чатты іздеу арқылы табу мүмкін емес

en: This group chat does not require a password upon entry
kk: Бұл топтық чатқа кіру кезінде пароль керек емес

en: This group chat does require a password upon entry
kk: Бұл топтық чатқа кіру кезінде пароль керек

en: This group chat is restricted to members only
kk: Бұл топтық чат тек мүшелерге ғана қолжетімді

en: This group chat persists even if there are no participants
kk: Бұл топтық чат қатысушылары болмаса да сақталады

en: This group chat will be destroyed once the last participant left
kk: Бұл топтық чат соңғы қатысушы кеткеннен кейін жойылады

en: This is a public group chat. Encryption is not available.
kk: Бұл жария топтық чат. Шифрлеу қолжетімсіз.

en: This is the theme you are currently using.
    Do you want to delete this theme?
kk: Бұл тема қазір қолданылуда.
    Бұл теманы өшіруді қалайсыз ба?

en: This message was encrypted with %s and could not be decrypted.
kk: Бұл хабарлама %s арқылы шифрленген және шифрын шешу мүмкін емес.

en: This message was encrypted with Legacy OpenPGP and could not be decrypted. You can install the PGP plugin to handle those messages.
kk: Бұл хабарлама ескірген OpenPGP көмегімен шифрленген және шифрын шешу мүмкін емес. Бұл хабарламаларды өңдеу үшін PGP плагинін орнатуға болады.

en: This message was encrypted with OTR and could not be decrypted.
kk: Бұл хабарлама OTR арқылы шифрленген және шифрын шешу мүмкін емес.

en: This message was encrypted with OpenPGP for XMPP and could not be decrypted. You can install the OpenPGP plugin to handle those messages.
kk: Бұл хабарлама XMPP үшін OpenPGP көмегімен шифрленген және шифрын шешу мүмкін емес. Бұл хабарламаларды өңдеу үшін OpenPGP плагинін орнатуға болады.

en: This message will be deleted from your local chat history
kk: Бұл хабарлама сіздің жергілікті чат тарихынан өшірілетін болады

en: This server does not allow signup.
kk: Бұл сервер тіркелуге рұқсат бермейді.

en: This server does not support anonymous login.
kk: Бұл сервер анонимді кіруді қолдамайды.

en: This service could not respond with detailed information.
    It is most likely a legacy service or broken.
kk: Бұл қызмет толық ақпаратпен жауап бере алмайды.
    Ол ескірген немесе сынған сияқты.

en: This service does not contain any items to browse.
kk: Бұл қызметте қарап шығуға болатын ешнәрсе жоқ.

en: This service has not yet responded with detailed information
kk: Бұл қызмет әлі толық ақпаратпен жауап бермеген

en: This type of service does not contain any items to browse.
kk: Қызметтің осы түрінде қарауға болатын ешнәрсе жоқ.

en: This will remove your account from Gajim.
kk: Бұл сіздің тіркелгіңізді Gajim ішінен өшіреді.

en: This will reset all introduction hints
kk: Бұл барлық кеңестерді тастайды

en: This workspace contains chats. All chats will be moved to the next workspace. Remove anyway?
kk: Бұл жұмыс кеңістігінде чаттар бар. Барлық чаттар келесі жұмыс кеңістігіне жылжытылады. Сонда да өшіру керек пе?

en: Three Months
kk: Үш ай

en: Time
kk: Уақыт

en: Time Until Away
kk: "Кетіп қалған" қалып-күйді орнатуға дейінгі уақыт

en: Time Until Not Available
kk: "Қолжетімсіз" қалып-күйді орнатуға дейінгі уақыт

[ctx: Profile]
en: Title
kk: Лауазым

[ctx: Contact subscription]
en: To
kk: Кімге

en: To apply all changes instantly, you have to re-login.
kk: Өзгерістерді дәл қазір іске асыруды қаласаңыз, қайта кіруіңіз керек.

en: Toggle Chat List
kk: Чаттар тізімін көрсету/жасыру

en: Toggle participants list
kk: Қатысушылар тізімін көрсету/жасыру

en: Topic
kk: Тақырып

[ctx: File transfer state]
en: Transferred:
kk: Тасымалданды:

[ctx: File transfer state]
en: Transferring
kk: Тасымалдау

en: Transferring File…
kk: Файлды тасымалдау…

en: Transport "%s" will be removed
kk: "%s" транспорты өшіріледі

en: Transports
kk: Қызметтер

en: Treat * / _ pairs as possible formatting characters.
kk: * / _ жұптарын мүмкін пішімдеу таңбалары ретінде қарастыру.

[ctx: Group chat description]
en: Trip planning
kk: Сапарды жоспарлау

en: Trust Not Decided
kk: Сенім шешімі әлі қабылдандаған

en: Try Again
kk: Қайтадан көру

en: Trying to change password...
kk: Парольді өзгерту талабын жасау...

en: Trying to create account...
kk: Тіркелгіні жасау талабын жасау...

en: Trying to gather information on this address…
kk: Осы адрес бойынша ақпарат жинауға әрекеттенуде…

en: Trying to remove account...
kk: Тіркелгіні өшіру талабын жасау...

en: Tune:
kk: Өлең:

en: Turn Camera off
kk: Камераны сөндіру

en: Turn Camera on
kk: Камераны іске қосу

en: Type
kk: Түрі

[ctx: Configuration]
en: Type
kk: Түрі

en: Type to search for values...
kk: Мәндерді іздеу үшін теріңіз...

[ctx: File transfer type]
en: Type:
kk: Түрі:

en: UPnP-IGD Port Forwarding
kk: UPNP-IGD порттарды қайта бағдарлау

en: Unable to decode issuer public key
kk: Шығарушының ортақ кілтін декодалау мүмкін емес

en: Unable to decrypt CRL's signature
kk: CRL қолтаңбасын декодалау мүмкін емес

en: Unable to decrypt certificate's signature
kk: Сертификат қолтаңбасын декодалау мүмкін емес

en: Unable to get certificate CRL
kk: Сертификат үшін CRL алу мүмкін емес

en: Unable to get issuer certificate
kk: Шығарушы сертификатын алу мүмкін емес

en: Unable to get local issuer certificate
kk: Жергілікті шығарушы сертификатын алу мүмкін емес

en: Unable to properly remove the plugin
kk: Плагинді дұрыс өшіру мүмкін емес

en: Unable to verify the first certificate
kk: Бірінші сертификатты тексеру мүмкін емес

en: Unblock
kk: Блоктаудан босату

en: Uninstall Plugin
kk: Плагинді өшіру

en: Unknown
kk: Белгісіз

[ctx: Contact subscription]
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Unknown Artist
kk: Белгісіз орындаушы

en: Unknown SSL error "%s"
kk: Белгісіз SSL қатесі "%s"

en: Unknown Source
kk: Белгісіз көзі

en: Unknown TLS error "%s"
kk: Белгісіз TLS қатесі "%s"

en: Unknown Title
kk: Белгісіз атауы

en: Unknown command: %s
kk: Белгісіз команда: %s

en: Unknown language
kk: Белгісіз тіл

en: Unknown validation error
kk: Белгісіз растау қатесі

en: Unpin Chat
kk: Чатты босату

en: Unread Messages
kk: Оқылмаған хабарламалар

en: Unsupported certificate purpose
kk: Қолдау жоқ сертификат мақсаты

en: Until Gajim is Closed
kk: Gajim жабылғанша дейін

en: Untrusted
kk: Сенімсіз

en: Unverified
kk: Тексерілмеген

en: Update
kk: Жаңарту

en: Update Avatar
kk: Аватарды жаңарту

en: Update Check
kk: Жаңартуды тексеру

en: Update automatically
kk: Автоматты түрде жаңарту

en: Update available
kk: Жаңарту қолжетімді

en: Update plugins automatically
kk: Плагиндерід автоматты жаңарту

en: Updates
kk: Жаңартулар

en: Updates will be installed next time Gajim is started
kk: Жаңартулар Gajim келесі жолы іске қосылғанда орнатылады

[ctx: Noun]
en: Upload
kk: Жүктеп салу

en: Upload Files
kk: Файлдарды жүктеп салу

en: Upload File…
kk: Файлды жүктеп жіберу…

en: Uploading Avatar Failed
kk: Аватарды жаңарту сәтсіз аяқталды

en: Uploading avatar image failed: %s
kk: Аватар суретін жүктеу сәтсіз аяқталды: %s

en: Uploading via HTTP File Upload…
kk: HTTP File Upload арқылы жүктеп салу…

en: Use GSSAPI
kk: GSSAPI қолдану

en: Use Image
kk: Суретті пайдалану

en: Use STUN Server
kk: STUN серверін пайдалану

en: Use System Keyring
kk: Жүйелік кілттер бауын қолдану

en: Use Unencrypted Connection
kk: Шифрленбеген байланысты қолдану

en: Use an unencrypted connection to the server
kk: Серверге шифрленбеген байланысты пайдалану

en: Use defined profile in configuration directory
kk: Баптау бумасында анықталған профильді пайдалану

en: Use file transfer proxies
kk: Файлдармен алмасу үшін прокси қолдану

en: Use filters to narrow down your search:
    from:username
    before:yyyy-mm-dd
    after:yyyy-mm-dd
kk: Іздеуіңізді нақтылау үшін сүзгілерді қолданыңыз:
    from:username
    before:yyyy-mm-dd
    after:yyyy-mm-dd

en: Use proxy auth_entication
kk: Прокси _аутентификациясын қолдану

en: Use your favorite emoticons, set your own profile picture
kk: Таңдаулы смайликтерді пайдаланыңыз, жеке профиль суретін орнатыңыз

en: Use your system’s keyring to store passwords
kk: Парольдерді сақтау үшін жүйелік кілттер бауын пайдалану

en: User %s not found
kk: %s пайдаланушысы табылмады

en: Users
kk: Пайдаланушылар

[ctx: Group chat name]
en: Vacation
kk: Демалыс

en: Validity
kk: Жарамдылығы

en: Validity
kk: Жарамдылық

[ctx: Configuration]
en: Value
kk: Мәні

en: Verified
kk: Тексерілді

en: Version
kk: Нұсқасы

en: Video
kk: Видео

en: Video Framerate
kk: Видеоның кадр/сек қасиеті

en: Video Input Device
kk: Видео енгізу құрылғысы

en: Video Resolution
kk: Видео ажыратымдылығы

en: Video calls are not available on Windows
kk: Видео қоңыраулар Windows жүйесінде қол жетімді емес

en: Video test
kk: Видео сынау

en: Visit Server's Website
kk: Сервер веб-сайтын шолу

en: Visit Website
kk: Веб-сайтты шолу

[ctx: Group chat contact role]
en: Visitor
kk: Келуші

[ctx: Group chat contact role]
en: Visitors
kk: Келушілер

en: Visual Notifications
kk: Визуалды хабарламалар

en: Waiting…
kk: Күтуде…

en: Wav Sounds
kk: Wav дыбыстары

en: Web Search URL is missing a "%s"
kk: Веб-іздеу URL адресінде "%s"жоқ

en: Web _Search for it
kk: Ол ү_шін веб іздеу

en: Website
kk: Веб-сайт

en: Welcome
kk: Қош келдіңіз

en: What does this mean?
kk: Бұл нені білдіреді?

en: What happened
kk: Не болды

en: Where participants should go
kk: Қатысушылар қайда бару керек

en: Whether to check for a valid certificate before downloading (not safe to disable)
kk: Жүктеп алу алдында жарамды сертификатты тексеру керек пе (бұны сөндіру қауіпсіз емес)

en: Which server should I choose?
kk: Қай серверді таңдауым керек?

en: Why do you want to retract this message?
kk: Бұл хабарламаны неліктен қайтарып алғыңыз келеді?

en: Width of group chat roster in pixel
kk: Топтық чат тізімінің пиксельдегі ені

en: Without a connection, you can not browse available services
kk: Байланысты орнатпасаңыз, қолжетерлік қызметтерді қарай алмайсыз

en: Work
kk: Жұмыс

en: Working
kk: Жұмыс істеудемін

en: Workspace Settings
kk: Жұмыс кеңістігінің баптаулары

en: Workspaces
kk: Жұмыс кеңістіктері

en: XML Console
kk: XML консолі

en: XML console to see what's happening on the protocol layer
kk: Хаттама қабатында не болып жатқанын көру үшін XML консолі

en: XMPP Address
kk: XMPP адресі

en: XMPP Address…
kk: XMPP адресі…

en: XMPP Chat Client
kk: XMPP чат клиенті

en: Yes
kk: Иә

en: Yesterday
kk: Кеше

en: You
kk: Сіз

en: You (%s) joined the group chat
kk: Сіз (%s) чат бөлмесіне кірдіңіз

en: You are a visitor
kk: Сіз келушісіз

en: You are about to connect to the account %(account)s (%(server)s) using an insecure connection method. This means conversations will not be encrypted. Connecting PLAIN is strongly discouraged.
kk: Сіз %(account)s (%(server)s) тіркелгіге қауіпсіз емес түрде байланысты орнатуды қаладыңыз. Бұл дегеніміз, сіздің барлық сөйлесулеріңіз шифрленбеген түрде жүреді. Шифрлеусіз байланысу қатаң түрде ҰСЫНЫЛМАЙДЫ.

en: You are about to quit Gajim
kk: Gajim-нан шығуды қаладыңыз

en: You are about to remove %(name)s (%(jid)s) from your contact list.
kk: Сіз %(name)s (%(jid)s) контакттар тізіміңізден өшіруді қаладыңыз.

en: You are currently not joined this group chat
kk: Қазіргі уақытта осы топтық чатқа қосылмағансыз

en: You are not allowed to modify the affiliation of Admins and Owners
kk: Сізге Әкімшілер мен Иелердің қатысуын өзгерту рұқсат етілмейді

en: You are not connected
kk: Сіз байланыспағансыз

en: You are not connected to the server
kk: Сервермен байланысты орнатқан жоқсыз

en: You are now known as %s
kk: Бұдан былай %s ретінде белгілі боласыз

en: You are now {show}{status}
kk: Сіз енді {show}{status} ретінде белгілі боласыз

en: You are offline.
kk: Сіз желіде емессіз.

en: You can not join a group chat unless you are connected.
kk: Байланыс орнатпасаңыз, топтық чатқа кіре алмайсыз.

en: You can see the contact's online status
kk: Сіз контакттың желідегі қалып-күйін көре аласыз

en: You cancelled the transfer
kk: Файлдармен алмасудан бас тарттыңыз

en: You cannot add yourself to your contact list.
kk: Өзіңізді өз контакттар тізіміңізге қоса алмайсыз.

en: You cannot see this contact's online status
kk: Бұл контакттың желідегі қалып-күйін көре алмайсыз

en: You cannot synchronize with an account unless it is connected.
kk: Байланыспаған тіркелгімен синхрондай алмайсыз.

en: You do not have permissions to create files in this directory.
kk: Сізде бұл бумада файлдарды жасауға рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have the proper permissions to create files in this directory.
kk: Сізде бұл бумада файлдарды жасауға тиісті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You have been banned{actor}{reason}
kk: Сізді банға салды{actor}{reason}

en: You have been invited to %s
kk: Сіз %s чатына шақырылдыңыз

en: You have been kicked{actor}{reason}
kk: Сізді қуып шықты{actor}{reason}

en: You have been removed from the group chat{actor}{reason}
kk: Сізді чат бөлімінен шығарып жіберді{actor}{reason}

en: You have insufficient permissions
kk: Сізде рұқсаттар жеткіліксіз

en: You have left due to an error{reason}
kk: Сіз қате салдарынан шықтыңыз{reason}

en: You have to be connected to create a group chat.
kk: Топтық чат жасау үшін желіге қосылуыңыз керек.

en: You have to invite people so they can join
kk: Сіз адамдар қосыла алу үшін оларды шақыруыңыз керек

en: You left this group chat
kk: Сіз бұл топтық чаттан шықтыңыз

en: You need Owner permission to change the configuration
kk: Баптауларды өзгерту үшін сізге иесінің рұқсаттары қажет

en: You requested to see this contact's online status
kk: Сіз бұл контакттың желідегі қалып-күйін көруді сұрадыңыз

en: You still have running file transfers
kk: Файлдармен алмасулар әлі жүріп жатыр

en: You still have unread messages
kk: Сізде әлі оқылмаған хабарламалар бар

en: You will appear offline for this contact and you will not receive further messages.
kk: Сіз бұл контакт үшін желіде емес режимінде көрінесіз және одан хабарламаларды алмайсыз.

en: You will no longer be able to send and receive messages from and to contacts using this transport.
kk: Сіз бұдан былай осы көлікті пайдаланып, контакттардан және контакттарға хабарлама жібере алмайсыз және қабылдай алмайсыз.

en: Your Nickname
kk: Сіздің ник атыңыз

en: Your XMPP address (e.g. user@example.org)
kk: Сіздің XMPP адресіңіз (мысалы, user@example.org)

en: Your account has has been removed successfully.
kk: Сіздің тіркелгіңіз сәтті өшірілді.

en: Your archiving preferences have successfully been saved.
kk: Сіздің архивтеу баптауларыңыз сәтті сақталды.

en: Your message can not be sent until you are connected.
kk: Хабарламаңыз байланыс орнатпағанша жіберілмейді.

en: Your messages have been exported successfully
kk: Сіздің хабарламаларыңыз сәтті экспортталды

en: Your password
kk: Сіздің пароліңіз

en: Your password has successfully been changed.
kk: Сіздің пароліңіз сәтті өзгертілді.

en: Your public key or authentication certificate
kk: Сізідң ашық кілтіңіз немесе аутентификация сертификатыңыз

en: ZIP files
kk: ZIP файлдары

en: [read more]
kk: [көбірек оқу]

en: _Abort
kk: Т_оқтату

en: _About
kk: Осы тур_алы

en: _Accept
kk: Қ_абылдау

en: _Account
kk: _Тіркелгі

en: _Accounts
kk: Ті_ркелгілер

en: _Actions for "%s"
kk: "%s" үшін әре_кет

en: _Add Account…
kk: _Тіркелгіні қосу…

en: _Add to Trusted Certificates
kk: Сенімді сертификаттарға қ_осу

en: _Address
kk: _Адресі

en: _Advanced Settings
kk: Кеңейтілген б_аптаулар

[ctx: User status]
en: _Available
kk: Қ_олжетімді

en: _Back
kk: Ар_тқа

en: _Block
kk: _Блоктау

[ctx: User status]
en: _Busy
kk: _Бос емес

en: _Cancel
kk: _Бас тарту

en: _Clear
kk: Та_зарту

en: _Close
kk: Жа_бу

en: _Command
kk: _Команда

en: _Connect
kk: Байланы_су

en: _Connect Anyway
kk: Сонда да байланы_су

en: _Copy Link
kk: Сі_лтемені көшіріп алу

en: _Create
kk: Жа_сау

en: _Decline
kk: Тай_дыру

en: _Default
kk: _Стандартты

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Description
kk: Си_паттамасы

en: _Destroy
kk: Жо_ю

en: _Disable Account
kk: Тіркелгіні сөн_діру

en: _Do not ask me again
kk: М_ені қайта сұрамау

en: _Don’t ask again
kk: Келесіде сұра_мау

en: _Download
kk: Жү_ктеп алу

en: _Download Again
kk: Қайта жү_ктеп алу

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Features
kk: _Мүмкіндіктері

en: _File Transfer
kk: _Файлдармен алмасу

[ctx: User status]
en: _Free for Chat
kk: Чат үшін б_ос

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Host
kk: _Хост

en: _Hostname
kk: _Хост аты

en: _Join
kk: _Кіру

en: _Keyboard Shortcuts
kk: _Пернетақта жарлықтары

en: _Later
kk: _Кейін

en: _Leave
kk: _Кету

en: _Log In
kk: _Кіру

en: _Modify Accounts…
kk: Тіркелгілерді тү_зету…

en: _Modify Account…
kk: Тіркелгіні тү_зету…

en: _Name
kk: _Аты

en: _New post
kk: _Жаңа пост

en: _No
kk: _Жоқ

[ctx: User status]
en: _Not Available
kk: Қолжетімді е_мес

en: _OK
kk: _ОК

en: _Offline
kk: Желі_де емес

en: _Open
kk: _Ашу

en: _Open Folder
kk: _Буманы ашу

en: _Overwrite
kk: Үстінен жа_зу

en: _Please choose a server
kk: Серверді _таңдаңыз

en: _Port
kk: _Порт

en: _Preferences
kk: Ба_птаулар

en: _Purge
kk: Та_зарту

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Re-Login
kk: Қа_йта кіру

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: _Report Spam
kk: Спам туралы есеп жібе_ру

en: _Request
kk: _Сұрау

en: _Reset Value
kk: Мәнді та_стау

en: _Retract
kk: Ке_рі қайтарып алу

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Save as…
kk: Қал_айша сақтау…

en: _Search
kk: І_здеу

en: _Select
kk: _Таңдау

en: _Send
kk: _Жіберу

en: _Show Certificate
kk: Сертификатты көр_сету

en: _Show notification when file transfer is complete
kk: Файлдармен алмасу аяқталғанда е_скерту

en: _Sign Up
kk: _Тіркелу

en: _Start / Join Chat…
kk: Чатты бастау/қосылу…

en: _Start Chat...
kk: _Чатты бастау...

en: _Stop Sharing
kk: Бөлі_суді тоқтату

en: _Subscribe
kk: Жаз_ылу

en: _Type
kk: _Түрі

en: _Undo
kk: Болд_ырмау

en: _Unregister account from service
kk: Қызметтен тіркелгі _тіркелуін алып тастау

en: _Unsubscribe
kk: Жа_зылудан бас тарту

en: _Username
kk: _Пайдаланушы аты

en: _View
kk: _Түрі

en: _View Certificate
kk: Серти_фикатты қарау

en: _Wiki (Online)
kk: _Вики (Онлайн)

en: _XML Console
kk: XML ко_нсолі

en: accuracy
kk: дәлдігі

en: alt
kk: биіктігі

en: and NOT authenticated
kk: аутентификацияланБАған

en: and authenticated
kk: аутентификацияланған

en: area
kk: аумақ

en: audio input
kk: аудио кірісі

en: audio output
kk: аудио шығысы

en: bearing
kk: бағдары

en: bold
kk: жуан

en: building
kk: ғимарат

en: cairo Version: %s
kk: cairo нұсқасы: %s

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: chat;messaging;im;xmpp;voip;
kk: chat;messaging;im;xmpp;voip;чат;хабарласу;лезде хабарламалар;

en: column
kk: баған

en: country
kk: ел

en: countrycode
kk: ел_коды

en: dark skin tone
kk: күңгірт тері

en: datum
kk: деректер

en: description
kk: сипаттамасы

en: e.g. %s
kk: мысалы, %s

en: error
kk: қате

[ctx: Group chat address]
en: family
kk: отбасы

en: file transfers list
kk: файлдармен алмасу тізімі

en: floor
kk: қабат

en: has invited you to a group chat.
    Do you want to join?
kk: сізді топтық чатқа шақырды.
    Оған қосылғыңыз келе ме?

en: help
kk: көмек

en: is composing a message…
kk: хабарлама жазып тұр…

en: is doing something else
kk: басқа нәрсемен айналысуда

en: italic
kk: курсив

en: lat
kk: ендік

note: Translators: Translations have to match https://github.com/milesj/emojibase/blob/master/packages/data/{LANG}/data.raw.json You can use the hex value to find the matching string.
en: light skin tone
kk: ақшыл тері

en: locality
kk: елді мекен

en: lon
kk: бойлық

en: medium skin tone
kk: орташа тері реңкі

en: medium-dark skin tone
kk: орташа күңгірт тері

en: medium-light skin tone
kk: орташа ақшыл тері

[ctx: Group chat address]
en: news
kk: жаңалықтар

en: or
kk: немесе

en: paused composing a message
kk: хабарлама жазуды аялдатқан

en: postalcode
kk: пошта индексі

en: pycairo Version: %s
kk: pycairo нұсқасы: %s

en: python-nbxmpp Version: %s
kk: python-nbxmpp нұсқасы: %s

en: region
kk: аймақ

[ctx: Group chat address]
en: repairs
kk: жөндеу

en: room
kk: бөлме

en: speed
kk: жылдамдық

en: street
kk: көше

en: strike
kk: сызылған

[ctx: Group chat address]
en: team
kk: топ

en: text
kk: мәтін

en: timestamp
kk: уақыт белгісі

[ctx: Group chat address]
en: vacation
kk: демалыс

en: video input
kk: видео кірісі

en: we would like to thank all the package maintainers.
kk: барлық дестелер жинаушыларға алғыс айтамыз.

en: {nick} has been banned{actor}{reason}
kk: {nick} банға салынды {actor}{reason}

en: {nick} has been kicked{actor}{reason}
kk: {nick} бөлмеден қуылды {actor}{reason}

en: {nick} has been removed from the group chat{by}{reason}
kk: {nick} топтық чаттан шығарылды {by}{reason}

en: {nick} has left due to an error{reason}
kk: {nick} {reason} қатесі себебінен шықты

en: {nick} has left{reason}
kk: {nick} {reason} себебінен шықты

en: {nick} is now known as {new_nick}
kk: {nick} енді {new_nick} ретінде белгілі

en: {nick} is now {show}
kk: {nick} енді {show}

en: {nick} is now {show}{status}
kk: {nick} енді {show}{status}

en: …or drop it here
kk: …немесе оны осында тастаңыз
