Gajim - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: A list of active, completed and stopped file transfers
lt: Sąrašas aktyvių, baigtų ar sustabdytų failų siuntimų

en: Account
lt: Prieiga

en: Accounts
lt: Prieiga

en: Add
lt: Įtraukti

en: Advanced
lt: Išplėstinis

en: All
lt: Visi

en: Change Password
lt: Keisti slaptažodį

en: Color
lt: Colour

en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: Connection
lt: Prisijungimas

en: Contact
lt: Asmuo

en: Contact Information
lt: Asmens Informacija

en: Create new post
lt: Kurti naują pranešimą

en: Delete
lt: Trinti

en: Deny
lt: Atmesti

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: Features
lt: Savybės

en: File Transfers
lt: Failų siuntimai

en: File transfer stopped
lt: Failo siuntimas sustabdytas

en: From
lt: Nuo

en: General
lt: Bendros parinktys

en: Groups
lt: Grupės

en: I would like to add you to my contact list.
lt: Norėšiau jus įtraukti į savo kontaktų sąrašą.

en: Invalid CA certificate
lt: Blogas CA sertifikatas

en: Join Group Chat
lt: Prisijungti prie pokalbio grupėje

en: Modify
lt: Keisti

en: Mute Sounds
lt: Išjungti Garsus

en: Not Available
lt: Esu išėjęs

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Offline
lt: Atsijungęs

en: Preferences
lt: Parinktys

en: Registration failed
lt: Registracija nesėkminga

en: Search
lt: Ieškoti

en: Select the contacts you want to synchronise
lt: Pažymėkite kontaktus kuriuos norėsite sinchronizuoti

en: Sent contacts:
lt: Siųsti kontaktus:

en: Sta_tus
lt: _Būklė

en: Status
lt: Būklė

en: Style
lt: Stilius

en: Subject
lt: Tema

en: Subscription Request
lt: Sutikimo užklausimas

en: Subscription:
lt: Sutikimas:

en: Unable to decode issuer public key
lt: Nepavyksta iškoduoti siuntėjo viešojo rakto

en: Use file transfer proxies
lt: Naudoti failų siuntimo proksius

en: Use proxy auth_entication
lt: Naudoti proksi _autentikaciją

en: Work
lt: Darbas

en: _Cancel
lt: _Atšaukti

en: _Edit
lt: _Redaguoti

en: _Join
lt: _Jungtis

en: _Offline
lt: A_tsijungęs

en: _Remove
lt: _Trinti

en: _Search
lt: _Ieškoti

en: _Send
lt: _Siųsti

en: _Start Chat...
lt: _Pradėti pokalbį...

en: and NOT authenticated
lt: ir NEpatvirtintas

en: and authenticated
lt: ir patvirtintas

en: file transfers list
lt: failų siuntimų sąrašas
