Gajim - en to sk translation catalogue (195 entries)

en: %(owner_or_admin_or_member)s of this group chat
sk: %(owner_or_admin_or_member)s tejto diskusnej skupiny

en: %s is a file but it should be a directory
sk: %s je súbor ale mal byť priečinok

en: <b>"%(title)s"</b> by <i>%(artist)s</i>
    from <i>%(source)s</i>
sk: <b>"%(title)s"</b> od <i>%(artist)s</i>
    z <i>%(source)s</i>

en: A file with this name already exists and you do not have permission to overwrite it.
sk: Súbor s rovnakým názvom už existuje a nemáte oprávnenie na jeho prepísanie.

en: A list of active, completed and stopped file transfers
sk: Zoznam aktívnych, dokončených a zastavených prenosov súborov

en: Account
sk: Účet

en: Account has been added successfully
sk: Účet bol úspešne pridaný

en: Accounts
sk: Účty

en: Activated
sk: Aktivovaná

en: Active
sk: Aktívne

en: Add
sk: Pridať

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: All
sk: Všetko

en: All files
sk: Všetky súbory

en: An error occurred during account creation
sk: Vyskytla sa chyba počas tvorby účtu

en: Application verification failure
sk: Zlyhalo overenie aplikácie

en: Are you sure you want to quit Gajim?
sk: Ste si istý, že chcete ukončiť program Gajim?

en: Ask before closing a group chat tab/window.
sk: Spýtať sa pred zatvorením okna/záložky pre diskusnú skupinu.

en: Audio test
sk: Zvukový test

en: Autodetect
sk: Automatická detekcia

en: Back in some minutes.
sk: Som späť za pár minút.

en: Back soon
sk: Hneď som späť

en: Browsing %(address)s using account %(account)s
sk: Prehliadanie %(address)s s použitím účtu %(account)s

en: CRL has expired
sk: CRL vypršal

en: CRL signature failure
sk: Zlyhanie CRL podpisu

en: Certificate chain too long
sk: Reťazec certifikátu je príliš dlhý

en: Certificate has expired
sk: Certifikát vypršal

en: Certificate not trusted
sk: Certifikát nie je dôverný

en: Certificate rejected
sk: Certifikát odmietnutý

en: Certificate signature failure
sk: Podpísanie certifikátu zlyhalo

en: Change Password
sk: Zmeniť heslo

en: Choose Sound
sk: Vybrať zvuk

en: Color
sk: Farba

en: Completed
sk: Dokončený

en: Connecting
sk: Pripájanie

en: Connection
sk: Spojenie

en: Connection not available
sk: Pripojenie nie je dostupné

en: Contact
sk: Kontakt

en: Contact Connected
sk: Kontakt pripojený

en: Contact Disconnected
sk: Kontakt odpojený

en: Contact Information
sk: Kontaktné informácie

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Create new post
sk: Vytvoriť novú správu

en: Deactivated
sk: Deaktivovaná

en: Default
sk: Predvolené

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Deny
sk: Zakázať

en: Description
sk: Popis

en: Description:
sk: Popis:

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Do you accept this request?
sk: Prijať túto požiadavku?

en: Eating
sk: Jem

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Error
sk: Chyba

en: Error message: %s
sk: Chybová správa: %s

en: Error opening file
sk: Chyba otvárania súboru

en: Error: %s
sk: Chyba: %s

en: Error: cannot open %s for reading
sk: Chyba: nie je možné otvoriť %s na čítanie

en: Event
sk: Udalosť

en: Features
sk: Funkcie

en: File
sk: Súbor

en: File Transfer Completed
sk: Prenos súboru dokončený

en: File Transfer Error
sk: Chyba pri prenose súboru

en: File Transfer Stopped
sk: Prenos súboru zastavený

en: File Transfers
sk: Prenos súborov

en: File does not exist
sk: Súbor neexistuje

en: File is empty
sk: Súbor je prázdny

en: File transfer stopped
sk: Prenos súboru bol zastavený

en: File: %s
sk: Súbor: %s

en: Filename: %s
sk: Názov súboru: %s

en: From
sk: Od

en: Gajim will now exit
sk: Gajim bude ukončený

en: General
sk: Všeobecné

en: Group
sk: Skupina

en: Group Chat Message Highlight
sk: Zvýraznenie správ v diskusnej skupine

en: Group Chat Message Received
sk: Prijatá správa - diskusná skupina

en: Groups
sk: Skupiny

en: Hide this menu
sk: Skryť toto menu

en: I would like to add you to my contact list.
sk: Chcem si vás pridať do môjho zoznamu kontaktov.

en: I would like to add you to my roster.
sk: Chcem si vás pridať do môjho zoznamu.

en: IEC standard says KiB = 1024 bytes, KB = 1000 bytes.
sk: IEC štandard znamená KiB = 1024 bajtov, KB = 1000 bajtov.

en: Images
sk: Obrázky

en: Invalid CA certificate
sk: Neplatný CA certifikát

en: Invalid File
sk: Nesprávny súbor

en: Invalid Server Name
sk: Neplatný názov servera

en: It is not possible to send empty files
sk: Nie je možné poslať prázdne súbory

en: Join Group Chat
sk: Pripojiť sa k diskusnej skupine

en: Look it up in _Dictionary
sk: Vyhľadať to v _slovníku

en: Member
sk: Člen

en: Message
sk: Správa

en: Message Sent
sk: Správa odoslaná

en: Modify
sk: Upraviť

en: Movie
sk: Film

en: Mute Sounds
sk: Stlmiť zvuky

en: Name
sk: Meno

en: Nickname
sk: Prezývka

en: Not Available
sk: Neprítomný

en: Notifications
sk: Oznámenia

en: Offline
sk: Odhlásený

en: Open as _Link
sk: Otvoriť ako _odkaz

en: Others
sk: Ostatný

en: Out
sk: Vonku

en: Owner
sk: Vlastník

en: Participants
sk: Účastníci

en: Password Required
sk: Heslo je požadované

en: Passwords do not match
sk: Heslá sa nezhodujú

en: Phone
sk: Telefonujem

en: Preferences
sk: Predvoľby

en: Preview new messages in notification popup?
sk: Predbežné zobrazenie nových správ vo vyskakovacom oznámení?

en: Progress
sk: Stav

en: Re_gister
sk: Re_gistrácia

en: Read _Wikipedia Article
sk: Čítať článok na _Wikipédii

en: Reason
sk: Dôvod

en: Recipient:
sk: Príjemca:

en: Recipient: %s
sk: Príjemca: %s

en: Registration failed
sk: Registrácia zlyhala

en: Remove Group
sk: Odstrániť skupinu

en: Role
sk: Rola

en: Search
sk: Hľadať

en: Select the account with which you want to synchronise
sk: Zvoľte účet, s ktorým sa chcete synchronizovať

en: Select the contacts you want to synchronise
sk: Vyberte kontakty, ktoré chcete synchronizovať

en: Self signed certificate
sk: Certifikát podpísaný sám sebou

en: Sender:
sk: Odosielateľ:

en: Sent contacts:
sk: Poslať kontakty:

en: Service Discovery
sk: Prehliadanie služieb

en: Service Discovery using account %s
sk: Prehliadanie služieb s použitím účtu %s

en: Sleeping
sk: Spím

en: Spell Checker
sk: Kontrola pravopisu

en: Sta_tus
sk: S_tav

en: Start Chat
sk: Začať rozhovor

en: Status
sk: Stav

en: Status Message
sk: Správa o stave

en: Style
sk: Štýl

en: Subject
sk: Predmet

en: Subscribed
sk: Prihlásiť

en: Subscription Request
sk: Požiadavka o zapísanie

en: Synchronise
sk: Synchronizovať

en: The service could not be found
sk: Služba nebola nájdená

en: The service is not browsable
sk: Služba nie je prehľadávateľná

en: There is no service at the address you entered, or it is not responding. Check the address and try again.
sk: Žiadna služba nie je k dispozícii na zadanej adrese alebo neodpovedá. Skontrolujte adresu a skúste opäť.

en: This account is not connected to the server
sk: Tento účet nie je pripojený k serveru

en: This service does not contain any items to browse.
sk: Táto služba neobsahuje žiadne položky na prehliadanie.

en: This service has not yet responded with detailed information
sk: Táto služba neodpovedala podrobnejšími informáciami

en: This type of service does not contain any items to browse.
sk: Tento typ služby neobsahuje žiadne položky na prehľadávanie.

en: Time
sk: Čas

en: Transports
sk: Transporty

en: Treat * / _ pairs as possible formatting characters.
sk: Použiť * / _ pár znakov ako možné formátovacie znaky.

en: Type
sk: Typ

en: Unable to decrypt CRL's signature
sk: Nepodarilo sa dešifrovať CRL podpis

en: Unable to decrypt certificate's signature
sk: Nepodarilo sa dešifrovať podpis certifikátu

en: Unable to get certificate CRL
sk: Nepodarilo sa získať certifikát CRL

en: Unable to get issuer certificate
sk: Nepodarilo sa získať problematický certfikát

en: Unable to get local issuer certificate
sk: Nepodarilo sa získať lokálny problematický certifikát

en: Unable to verify the first certificate
sk: Nepodarilo sa overiť prvý certifikát

en: Unknown Artist
sk: Neznámy umelec

en: Unknown Source
sk: Neznámy zdroj

en: Unknown Title
sk: Neznámy titulok

en: Use file transfer proxies
sk: Použiť proxy pre prenos súborov

en: Use proxy auth_entication
sk: Použiť proxy aut_entifikáciu

en: Users
sk: Používatelia

en: Wav Sounds
sk: Wav zvuky

en: Web _Search for it
sk: _Hľadať na webe

en: Without a connection, you can not browse available services
sk: Bez pripojenia, nemôžete prehliadať dostupné služby

en: Work
sk: Práca

en: Working
sk: Pracujem

en: XML Console
sk: XML konzola

en: You
sk: Vy

en: You are not connected to the server
sk: Nie ste pripojený k serveru

en: You are now known as %s
sk: Teraz ste známy ako %s

en: You can not join a group chat unless you are connected.
sk: Nemôžete sa pripojiť do diskusnej skupiny, pokiaľ nie ste prihlásený.

en: You cannot synchronize with an account unless it is connected.
sk: Nemôžete sa synchronizovať s kontaktom ak nie je prihlásený.

en: Your message can not be sent until you are connected.
sk: Vašu správu nie je možné odoslať, pokiaľ nebudete pripojený.

en: _Actions for "%s"
sk: _Akcie pre "%s"

en: _Block
sk: _Blokovať

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Join
sk: _Pripojiť

en: _Offline
sk: _Odhlásený

en: _Remove
sk: O_dstrániť

en: _Search
sk: _Hľadať

en: _Send
sk: _Poslať

en: _Start Chat...
sk: _Začať rozhovor...

en: _Subscribe
sk: _Zapísať

en: _Unsubscribe
sk: _Odhlásiť

en: and NOT authenticated
sk: a NEoverený

en: and authenticated
sk: a overený

en: audio input
sk: zvukový vstup

en: audio output
sk: zvukový výstup

en: file transfers list
sk: zoznam prenosu súborov

en: is doing something else
sk: robí niečo iné

en: paused composing a message
sk: prestal písať správu

en: room
sk: miestnosť

en: video input
sk: video vstup
