Gajim - en to sr translation catalogue (212 entries)

en: %(owner_or_admin_or_member)s of this group chat
sr: %(owner_or_admin_or_member)s овог групног разговора

en: %s is a file but it should be a directory
sr: %s је датотека, али би требала бити фасцикла

en: %s is not a valid loglevel
sr: %s није исправан ниво логовања

note: Translators: This should make the string KB/s, where 'KB' part is taken from %s. Only the 's' after / (which means second) should be translated.
en: (%(filesize_unit)s/s)
sr: (%(filesize_unit)s/сек)

en: <b>"%(title)s"</b> by <i>%(artist)s</i>
    from <i>%(source)s</i>
sr: <b>"%(title)s"</b> од <i>%(artist)s</i>
    из <i>%(source)s</i>

en: A file with this name already exists and you do not have permission to overwrite it.
sr: Датотека са овим именом већ постоји и немате привилегијапреписати је.

en: A list of active, completed and stopped file transfers
sr: Листа преноса активних, завршених и заустављених датотека

en: Account
sr: Налог

en: Account has been added successfully
sr: Налог је успешно додат

en: Accounts
sr: Налози

en: Activated
sr: Активирано

en: Active
sr: Активно

en: Add
sr: Додате

en: Advanced
sr: Напредно

en: All
sr: Сви

en: All files
sr: Све датотеке

en: An error occurred during account creation
sr: Појавила се грешка при креирању налога

en: Application verification failure
sr: Верификација апликације неуспела

en: Are you sure you want to quit Gajim?
sr: Јесте ли сигурни да желите затворити Гајим?

en: Ask before closing a group chat tab/window.
sr: Питај пре затварања прозора/језичка групног разговора.

en: Authority and issuer serial number mismatch
sr: Серијски број ауторизатора и издавача се не поклапају

en: Authority and subject key identifier mismatch
sr: Идентификатор кључа ауторизатора и теме се не поклапају

en: Back in some minutes.
sr: Враћам се за пар минута.

en: Back soon
sr: Враћам се брзо

en: Browsing %(address)s using account %(account)s
sr: Претражујем %(address)s користећи налог %(account)s

en: CRL has expired
sr: CRL је истекао

en: CRL is not yet valid
sr: CRL није још валидан

en: CRL signature failure
sr: Грешка у CRL сертификата

en: Certificate chain too long
sr: Ланац сертификата предугачак

en: Certificate has expired
sr: Сертификат је истекао

en: Certificate is not yet valid
sr: Сертификат још није валидан

en: Certificate not trusted
sr: Сертификату се не верује

en: Certificate rejected
sr: Сертификат одбачен

en: Certificate revoked
sr: Сертификат повучен

en: Certificate signature failure
sr: Грешка у потпису сертификата

en: Change Password
sr: Измени лозинку

en: Choose Sound
sr: Одаберите звук

en: Color
sr: Боја

en: Completed
sr: Завршен

en: Connecting
sr: Повезивање

en: Connection
sr: Веза

en: Connection not available
sr: Веза није доступна

en: Contact
sr: Контакт

en: Contact Connected
sr: Контакт На Вези

en: Contact Disconnected
sr: Контакт Отишао Са Везе

en: Contact Information
sr: Информације контакта

en: Create new post
sr: Направи нову објаву

en: Deactivated
sr: Деактивирано

en: Default
sr: Подразумевано

en: Delete
sr: Обриши

en: Deny
sr: Одбиј

en: Description
sr: Опис

en: Description:
sr: Опис:

en: Disabled
sr: Онемогућено

en: Do you accept this request?
sr: Прихватате ли овај захтев?

en: Eating
sr: Једем

en: Enabled
sr: Омогућен

en: Error
sr: Грешка

en: Error message: %s
sr: Порука грешке: %s

en: Error opening file
sr: Грешка при отварању датотеке

en: Error: %s
sr: Грешка: %s

en: Error: cannot open %s for reading
sr: Грешка: није могуће отворити %s за читање

en: Event
sr: догађај

en: Features
sr: Могућности

en: File
sr: Датотека

en: File Transfer Completed
sr: Пренос датотеке завршен

en: File Transfer Error
sr: Грешка при преносу датотеке

en: File Transfer Stopped
sr: Пренос датотеке заустављен

en: File Transfers
sr: Преноси датотека

en: File does not exist
sr: Датотека не постоји

en: File is empty
sr: Датотека је празна

en: File transfer stopped
sr: Пренос датотеке заустављен

en: File: %s
sr: Датотека: %s

en: Filename: %s
sr: Име датотеке: %s

en: Format error in CRL's lastUpdate field
sr: Грешка у формату CRL-овогпоља последњег ажурирања

en: Format error in CRL's nextUpdate field
sr: Грешка у формату CRL-овогпоља следећег ажурирања

en: Format error in certificate's notAfter field
sr: Грешка у формату сертифаковог поља до када је валидан

en: Format error in certificate's notBefore field
sr: Грешка у формату сертифаковог поља од када је валидан

en: From
sr: Од

en: Gajim
sr: Гајим

en: Gajim will now exit
sr: Гајим ће се сада завршити

en: General
sr: Опште

en: Group
sr: Група

en: Group Chat Message Highlight
sr: Бојење Порука Са Групног Разговора

en: Group Chat Message Received
sr: Примљена Порука Са Групног Разговора

en: Groups
sr: Групе

en: Hide this menu
sr: Сакриј овај мени

en: I would like to add you to my contact list.
sr: Желио бих да Вас додам на листу мојих контаката.

en: I would like to add you to my roster.
sr: Желео бих да те додам на моју листу контаката.

en: IEC standard says KiB = 1024 bytes, KB = 1000 bytes.
sr: IEC стандард дефинише КiБ = 1024 бајтова, КБ = 1000 бајтова

en: Id
sr: Идентификација

en: Images
sr: Слике

en: Invalid CA certificate
sr: Неисправан сертификат сертификационог тела (CA)

en: Invalid File
sr: Неисправна датотека

en: Invalid Server Name
sr: Неисправано име сервера

en: It is not possible to send empty files
sr: Није могуће послати празну датотеку

en: JID
sr: ЏИД

en: Join Group Chat
sr: Придружи се групном разговору

en: Key usage does not include certificate signing
sr: Употреба кључа не укључује потписивање сертификата

en: Look it up in _Dictionary
sr: Потражи у Речнику

en: Member
sr: Члан

en: Message
sr: Порука

en: Message Sent
sr: Порука Послата

en: Modify
sr: Измените

en: Movie
sr: Филм

en: Mute Sounds
sr: Угаси звукове

en: Name
sr: Име

en: Nickname
sr: Надимак

en: Node
sr: Чвор

en: Not Available
sr: Недоступан

en: Notifications
sr: Обавештења

en: Offline
sr: Није на вези

en: Open as _Link
sr: Отвори као _Везу

en: Others
sr: Остали

en: Out
sr: Напољу

en: Out of memory
sr: Немам више меморије

en: Owner
sr: Власник

en: PEP node was not removed
sr: PEP чвор није уклоњен

en: Participants
sr: Учесници

en: Password Required
sr: Лозинка захтевана

en: Passwords do not match
sr: Лозинке се не поклапају

en: Path length constraint exceeded
sr: Прекорачена дужина путање

en: Phone
sr: Телефон

en: Preferences
sr: Подешавања

en: Preview new messages in notification popup?
sr: Прегледај нове поруке у искачућим обавештењима?

en: Progress
sr: Напредак

en: Re_gister
sr: Ре_гистрација

en: Read _Wikipedia Article
sr: Прочитајте чланак на _Википедији

en: Reason
sr: Разлог

en: Recipient:
sr: Примаоц:

en: Recipient: %s
sr: Примаоц: %s

en: Registration failed
sr: Регистрација неуспела

en: Remove Group
sr: Уклони групу

en: Role
sr: Улога

en: Search
sr: Претрага

en: Select the account with which you want to synchronise
sr: Одаберите налог са којим желите да се синхронизујете

en: Select the contacts you want to synchronise
sr: Одаберите контакте које желите да синхронизујете

en: Self signed certificate
sr: Самопотписани сертификат

en: Self signed certificate in certificate chain
sr: Самопотписани сертификат у ланцу сертификата

en: Sender:
sr: Пошаљилац:

en: Sent contacts:
sr: Послати контакти:

en: Server
sr: Сервер

en: Service Discovery
sr: Откривање Услуга

en: Service Discovery using account %s
sr: Откривање услуга са налога %s

en: Sleeping
sr: Спавам

en: Spell Checker
sr: Провера правописа

en: Sta_tus
sr: Ста_тус

en: Start Chat
sr: Започни разговор

en: Status
sr: Статус

en: Status Message
sr: Статусна порука

en: Style
sr: Стил

en: Subject
sr: Тема

en: Subject issuer mismatch
sr: Погрешна тема издавача сертификата

en: Subscribed
sr: Претплаћен

en: Subscription Request
sr: Захтев за претплатом

en: Synchronise
sr: Синхронизуј

en: The service could not be found
sr: Услуга не може бити нађена

en: The service is not browsable
sr: Услуге нису претраживе

en: There is no service at the address you entered, or it is not responding. Check the address and try again.
sr: На наведеној адреси нема усуга, или нема одговора. Проверите адресу и покушајте поново.

en: This account is not connected to the server
sr: Овај налог није повезан на сервер

en: This service does not contain any items to browse.
sr: Ова услуга не садржи елементе за претрагу

en: This service has not yet responded with detailed information
sr: Овај сервис још није пружио детаљне информације

en: This type of service does not contain any items to browse.
sr: Овај тип услуге не садржи елементе за претрагу

en: Time
sr: Време

en: Transports
sr: Преноси

en: Treat * / _ pairs as possible formatting characters.
sr: Сматрај * / _ парове као знакове за форматирање.

en: Type
sr: Тип

en: Unable to decode issuer public key
sr: Нисам успео да декодирам јавни кључ издавача

en: Unable to decrypt CRL's signature
sr: Нисам успео да дешифрујем CRL сертификата

en: Unable to decrypt certificate's signature
sr: Нисам успео да дешифрујем потпис сертификата

en: Unable to get certificate CRL
sr: Нисам успео да узмем CRL сертификата

en: Unable to get issuer certificate
sr: Нисам успео да узмем сертификат издавача

en: Unable to get local issuer certificate
sr: У немогућности да узмем сертификат локалног издавача

en: Unable to verify the first certificate
sr: У немогућности да верификујем први сертификат

en: Unknown Artist
sr: Непознат извођач

en: Unknown Source
sr: Непознат извор

en: Unknown Title
sr: Непознат наслов

en: Unsupported certificate purpose
sr: Неподржана сврха сертификата

en: Use file transfer proxies
sr: Користи прокси за пренос датотека

en: Use proxy auth_entication
sr: Користи прокси пријављивање

en: Users
sr: Корисници

en: Wav Sounds
sr: Wav Звукови

en: Web _Search for it
sr: _Претражи Веб

en: Without a connection, you can not browse available services
sr: Без успостављене везе, не можете разгледати доступне услуге

en: Work
sr: Посао

en: Working
sr: Радим.

en: XML Console
sr: XML Конзола

en: Yes
sr: Да

en: You
sr: Ви

en: You are not connected to the server
sr: Нисте повезани на сервер

en: You are now known as %s
sr: Од сада сте познати као %s

en: You can not join a group chat unless you are connected.
sr: Не можете се прикључити групном разговору ако нисте повезани.

en: You cannot synchronize with an account unless it is connected.
sr: Не можете се синхронизовати са налогом ако нисте повезани.

en: _Actions for "%s"
sr: _Акције за налог "%s"

en: _Block
sr: _Блокирај

en: _Cancel
sr: _Одустани

en: _Edit
sr: _Измени

en: _Join
sr: _Придружи се

en: _OK
sr: _У реду

en: _Offline
sr: _Није на вези

en: _Remove
sr: _Уклони

en: _Search
sr: _Претрага

en: _Send
sr: _Пошаљи

en: _Start Chat...
sr: _Започни разговор

en: _Subscribe
sr: _Претплати се

en: _Unsubscribe
sr: _Укини претплату

en: and NOT authenticated
sr: и НЕпријављени

en: and authenticated
sr: и пријављени

en: file transfers list
sr: листа преноса датотека

en: is doing something else
sr: ради нешто друго

en: paused composing a message
sr: пауза при писању поруке

en: room
sr: соба
