Gajim - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Account
ca: Compte

en: Account has been added successfully
ca: El compte s'ha configurat correctament

en: Accounts
ca: Comptes

en: Active
ca: Activa

en: Add
ca: Afegeix

en: Advanced
ca: Avançat

en: Always
ca: Sempre

en: Available
ca: Disponible

en: Change Password
ca: Canviar contrasenya

en: Connection
ca: Connexió

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Features
ca: Característiques

en: File Transfer
ca: Transferència de Fitxers

en: I would like to add you to my contact list.
ca: Voldria afegir-te a la meva llista de contactes.

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Join Group Chat
ca: Uneix-te al xat en grup

en: Never
ca: Mai

en: Offline
ca: Desconnectat

en: Plugins
ca: Connectors

en: Preferences
ca: Preferències

en: Profile
ca: Perfil

en: Use file transfer proxies
ca: Fer ús de proxis per a transferència de fitxers

en: Use proxy auth_entication
ca: Fa ús d'autenticació proxy

en: Yes
ca: Sí

en: _Block
ca: _Bloca

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _Edit
ca: _Edita

en: _Join
ca: _Entra-hi

en: _Offline
ca: Desconnectat

en: _Send
ca: Envia
