Gajim - en to hr translation catalogue (158 entries)

en: %(owner_or_admin_or_member)s of this group chat
hr: %(owner_or_admin_or_member)s ovog grupnog razgovora

en: %s is a file but it should be a directory
hr: %s je datoteka ali bi trebao biti direktorij

en: %s is not a valid loglevel
hr: %s nije ispravna razina zapisnika (loglevel)

en: <b>"%(title)s"</b> by <i>%(artist)s</i>
    from <i>%(source)s</i>
hr: <b>"%(title)s"</b> od <i>%(artist)s</i>
    šalje <i>%(source)s</i>

en: Account
hr: Korisnički račun

en: Account has been added successfully
hr: Račun je uspješno dodan

en: Accounts
hr: Korisnički Račun

en: Activated
hr: Aktivno

en: Active
hr: Aktivno

en: Add
hr: Dodaj

en: Advanced
hr: Napredno

en: All
hr: Svi

en: All files
hr: Sve datoteke

en: An error occurred during account creation
hr: Pojavila se greška pri stvaranju računa

en: Ask before closing a group chat tab/window.
hr: Pitaj prije zatvaranja kartice/prozora razgovora grupe.

en: Browsing %(address)s using account %(account)s
hr: Pregled %(address)s koristeći račun %(account)s

en: CRL has expired
hr: CRL je istekao

en: CRL is not yet valid
hr: CRL nije još ispravan

en: CRL signature failure
hr: Greška u CRL potpisu

en: Certificate chain too long
hr: Lanac certifikata je pre dugačak

en: Certificate has expired
hr: Certifikat je istekao

en: Certificate is not yet valid
hr: Certifikat još nije ispravan

en: Certificate not trusted
hr: Certifikat nije pouzdan

en: Certificate rejected
hr: Certifikat odbijen

en: Certificate revoked
hr: Certifikat je poništen

en: Certificate signature failure
hr: Greška u potpisu certifikata

en: Change Password
hr: Promijeni Password

en: Chats
hr: Razgovori

en: Choose Sound
hr: Odabir Zvuka

en: Color
hr: Boja

en: Completed
hr: Završeno

en: Connecting
hr: Povezujem

en: Connection
hr: Veza

en: Contact
hr: Kontakt

en: Contact Connected
hr: Kontakt Spojen

en: Contact Disconnected
hr: Kontakt Odspojen

en: Contact Information
hr: Informacije Kontakta

en: Contacts
hr: Kontakti

en: Deactivated
hr: Neaktivno

en: Delete
hr: Obriši

en: Deny
hr: Odbij

en: Description
hr: Opis

en: Details
hr: Detalji

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Do you accept this request?
hr: Prihvaćate li ovaj zahtjev?

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Error
hr: Greška

en: Error opening file
hr: Greška pri čitanju datoteke

en: Error: %s
hr: Greška: %s

en: Event
hr: Događaj

en: Features
hr: Mogućnosti

en: File
hr: Datoteka

en: File Transfer Completed
hr: Razmjena Datoteka Završena

en: File Transfer Stopped
hr: Razmjena Datoteka Zaustavljena

en: File does not exist
hr: Datoteka ne postoji

en: File is empty
hr: Datoteka je prazna

en: File: %s
hr: Datoteka: %s

en: Format error in CRL's lastUpdate field
hr: Format greška u CRL lastUpdate polju

en: Format error in CRL's nextUpdate field
hr: Format greška u CRL nextUpdate polju

en: Format error in certificate's notAfter field
hr: Format greška u certifikatovom notAfter polju

en: Format error in certificate's notBefore field
hr: Format greška u certifikatovom notBefore polju

en: From
hr: Od

en: Gajim will now exit
hr: Gajim će se sad isključiti

en: General
hr: Općenito

en: Group
hr: Grupa

en: Group Chat Message Highlight
hr: Označavanje Poruke Grupnog Razgovora

en: Group Chat Message Received
hr: Primljena Poruka Grupnog Razgovora

en: Groups
hr: Grupe

en: I would like to add you to my contact list.
hr: Želio bih Vas dodati na moju listu kontakata.

en: I would like to add you to my roster.
hr: Želio bih te dodati na moju listu kontakata.

en: IEC standard says KiB = 1024 bytes, KB = 1000 bytes.
hr: IEC standard definira KiB = 1024 bajtova, KB = 1000 bajtova

en: Id
hr: Identifikacija

en: Invalid CA certificate
hr: Neispravan CA certifikat

en: Invalid Server Name
hr: Neispravno Ime Poslužitelja

en: Join Group Chat
hr: Pridružiti se Grupnom Razgovoru

en: Key usage does not include certificate signing
hr: Korištenje ključa ne uključuje potpisivanje certifikata

en: Look it up in _Dictionary
hr: Potražiti u _Riječniku

en: Member
hr: Član

en: Message
hr: Poruka

en: Message Sent
hr: Poruka Poslana

en: Modify
hr: Uredi

en: Mute Sounds
hr: Onemogući Zvukove

en: Name
hr: Ime

en: Nickname
hr: Nadimak

en: Node
hr: Čvor

en: Not Available
hr: Nedostupan

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Offline
hr: Odspojen

en: Open as _Link
hr: Otvori kao _Poveznicu

en: Others
hr: Ostali

en: Out of memory
hr: Nema dovoljno memorije

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Participants
hr: Sudionici

en: Password Required
hr: Potrebna Lozinka

en: Passwords do not match
hr: Lozinke se ne podudaraju

en: Path length constraint exceeded
hr: Pređeno ograničenje duljine putanje

en: Phone
hr: Telefon

en: Preferences
hr: Postavke

en: Preview new messages in notification popup?
hr: Pregled novih poruka kao obavijest u iskočnom prozoru?

en: Re_gister
hr: Re_gistracija

en: Read _Wikipedia Article
hr: Pročitajte članak na _Wikipedii

en: Reason
hr: Razlog

en: Registration failed
hr: Registracija nije uspijela

en: Role
hr: Uloga

en: Search
hr: Pretraga

en: Self signed certificate
hr: Osobno potpisan certifikat

en: Self signed certificate in certificate chain
hr: Osobno potpisan certifikat u lancu

en: Sent contacts:
hr: Poslani kontakti:

en: Service Discovery
hr: Otkrivanje Usluga

en: Service Discovery using account %s
hr: Otkrivanje Usluga koristeći račun %s

en: Spell Checker
hr: Provjera Pravopisa

en: Start Chat
hr: Započeti Razgovor

en: Status Message
hr: Statusna Poruka

en: Style
hr: Izgled

en: Subject
hr: Tema

en: Subscribed
hr: Pretplaćeno

en: There is no service at the address you entered, or it is not responding. Check the address and try again.
hr: Na adresi koju ste naveli nema usluge ili odgovora. Provjerite adresu i pokušajte ponovo.

en: This service does not contain any items to browse.
hr: Ova usluga ne sadrži stvari za pretraživanje

en: This service has not yet responded with detailed information
hr: Ovaj servis nije još pružio detaljnije informacije

en: This type of service does not contain any items to browse.
hr: Ovakav tip usluge ne sadrži stvari za pretraživanje

en: Transports
hr: Prijenosi

en: Type
hr: Vrsta

en: Unable to decode issuer public key
hr: Nije moguće dekodirati izdavačev javni ključ

en: Unable to decrypt CRL's signature
hr: Nemoguće dekriptirati CRL potpis

en: Unable to decrypt certificate's signature
hr: Nemoguće dekriptirati potpis certifikata

en: Unable to get certificate CRL
hr: Nemoguće dobaviti CRL certifikata

en: Unable to get issuer certificate
hr: Nemoguće dobaviti certifikat izdavača

en: Unable to get local issuer certificate
hr: Nemoguće dobaviti certifikat lokalnog izdavača

en: Unable to verify the first certificate
hr: Nemoguće potvrditi ispravnost prvog certifikata

en: Unknown Artist
hr: Nepoznat Izvođač

en: Unknown Source
hr: Nepoznat Izvor

en: Unknown Title
hr: Nepoznat Naslov

en: Unsupported certificate purpose
hr: Nepodržana svrha certifikata

en: Use proxy auth_entication
hr: Koristi proxy aut_entifikaciju

en: Users
hr: Korisnici

en: Web _Search for it
hr: _Pretraži Web

en: Work
hr: Posao

en: You
hr: Vi

en: You are now known as %s
hr: Od sada ste poznati kao %s

en: You can not join a group chat unless you are connected.
hr: Ne možete se pridružiti grupnom razgovoru ukoliko niste spojeni.

en: Your message can not be sent until you are connected.
hr: Vaša poruka ne može biti poslana dok niste spojeni.

en: _Block
hr: _Blokiraj

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Join
hr: _Pridruživanje

en: _OK
hr: _Uredu

en: _Offline
hr: _Odspojen

en: _Remove
hr: _Ukloni

en: _Search
hr: _Pretraga

en: _Send
hr: _Pošalji

en: _Subscribe
hr: _Pretplatiti se

en: _Unsubscribe
hr: _Ukinuti pretplatu

en: and NOT authenticated
hr: i NIJE autentičan

en: and authenticated
hr: i autentičan

en: is doing something else
hr: radi nešto drugo

en: paused composing a message
hr: stanka pri pisanju poruke

en: room
hr: soba
