MATE Desktop Environment - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: Perform simple and scientific calculations
bg: Извършване на прости и научни изчисления

en: save here
bg: запази тук

en: Please submit a bugreport.
bg: Моля, изпратете доклад за грешката.

en: unsupported inverse function
bg: неподдържана обратна функция

en: unsupported hyperbolic function
bg: неподдържана хиперболична функция

en: Name
bg: Име

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Variable
bg: Променлива

en: Expression
bg: Регулярен израз

en: Enter
bg: Въвеждане

en: Power
bg: Захранване

en: Open Bracket
bg: Отваряне на скоба

en: Close Bracket
bg: Затваряне на скоба

en: About galculator
bg: Относно galculator

en: a GTK+ based scientific calculator
bg: GTK+ базиран научен калкулатор

en: Seven
bg: Седем

en: Eight
bg: Осем

en: Nine
bg: Девет

en: Four
bg: Четири

en: Five
bg: Пет

en: Six
bg: Шест

en: Three
bg: Три

en: Zero
bg: Нула

en: Decimal point
bg: Десетична точка

en: One
bg: Едно

en: Two
bg: Две

en: Percent
bg: Процент

en: Clear display
bg: Изчисти дисплея

en: _File
bg: _Файл

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: _View
bg: _Изглед

en: Name:
bg: Име:

en: Value:
bg: Стойност:

en: Description:
bg: Описание:

en: Add
bg: Добави

en: Update
bg: Актуализирай

en: Delete
bg: Изтрии

en: Clear
bg: Изчисти

en: Show menu bar
bg: Покажи лентата с менютата

en: Left shift
bg: Ляв shift
