MATE Desktop Environment - en to et translation catalogue (135 entries)

en: Perform simple and scientific calculations
et: Lihtsate või teaduslike arvutuste tegemine

en: save here
et: salvesta siia

en: 
    %s v%s, (c) 2002-2014 Simon Flöry
    
    Usage: %s [options]
    
    options:
    (GTK options)
     -h, --help		Show this usage message
     -v, --version		Show version information
    
    Compiled against GTK version %i.%i.%i
    Linked against GTK version %i.%i.%i
    %s-precision floating point numbers.
et: 
    %s v%s, (c) 2002-2014 Simon Flöry
    
    Kasutamine: %s [võtmed]
    
    võtmed:
    (GTK võtmed)
     -h, --help		Käesoleva kasutusjuhise näitamine
     -v, --version		Versiooniandmete näitamine
    
    Kompileeritud GTK versiooniga %i.%i.%i
    Lingitud GTK versiooniga %i.%i.%i
    Ujukomaarvude täpsusaste: %s.

en: [%s] configuration file: Failed to create directory %s.
et: [%s] seadistusfail: Tõrge kataloogi %s loomisel.

en: Please submit a bugreport.
et: Palun saada vearaport.

en: Pi
et: Pii

en: pi
et: pii

en: Euler's Number
et: Euleri arv

en: Show _menu bar
et: Näita _menüüriba

en: %s Preferences
et: %s eelistused

en: Name
et: Nimi

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Variable
et: Muutuja

en: Expression
et: Avaldis

en: Power
et: Astendamine

en: Open Bracket
et: Alustav sulg

en: Close Bracket
et: Lõpetav sulg

en: About galculator
et: Galculatorist lähemalt

en: Copyright (c) 2002-2014 by Simon Flöry <simon.floery@rechenraum.com>
et: Autoriõigus (c) 2002-2014 Simon Flöry <simon.floery@rechenraum.com>

en: a GTK+ based scientific calculator
et: GTK+ teegil põhinev teaduslik kalkulaator

en: Seven
et: Seitse

en: Eight
et: Kaheksa

en: Nine
et: Üheksa

en: Divide
et: Jagamine

en: Four
et: Neli

en: Five
et: Viis

en: Six
et: Kuus

en: Three
et: Kolm

en: Subtract
et: Lahutamine

en: Sum
et: Liitmine

en: Change sign
et: Märgi muutmine

en: Multiply
et: Korrutamine

en: Add current display value to memory
et: Hetkel kuvatava väärtuse liitmine mällu

en: Read from memory
et: Mälust lugemine

en: Save to memory
et: Mällu salvestamine

en: Zero
et: Null

en: One
et: Üks

en: Two
et: Kaks

en: Square root
et: Ruutjuur

en: Percent
et: Protsent

en: Formula entry text field - enter string expression to compute here.
et: Valemi sisestusväli – arvutatava avaldise sisestamine stringina.

en: Reset calculator (clear all)
et: Kalkulaatori lähtestamine (täielik puhastus)

en: Clear display
et: Kuva nullimine

en: Backspace
et: Tagasivõtmine

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redaktor

en: Cu_t Display Value
et: _Lõika kuvatav väärtus

en: _Copy Display Value
et: _Kopeeri kuvatav väärtus

en: _Paste and Append to Display Value
et: _Aseta ja lisa kuvatavale väärtusele

en: _Preferences...
et: _Eelistused...

en: _View
et: _Vaade

en: _Basic Mode
et: _Põhirežiim

en: _Scientific Mode
et: _Teaduslik režiim

en: _Paper Mode
et: Pa_berirežiim

en: Buttons
et: Nupud

en: Display Control
et: Kuva juhtimine

en: Functions
et: Funktsioonid

en: Logical
et: Loogika

en: Standard
et: Standardsed

en: _Calculator
et: _Kalkulaator

en: Angle _units
et: N_urgaühikud

en: D_egrees
et: _Kraadid

en: _Radians
et: _Radiaanid

en: _Gradians
et: _Goonid

en: _Algebraic
et: _Algebraline

en: _Reverse Polish (RPN)
et: _Pööratud Poola notatsioon (RPN)

en: _Formula Entry
et: _Valemi sisestamine

en: _Help
et: A_bi

en: _About...
et: _Programmist lähemalt

en: Hexadecimal
et: Kuueteistkümnendsüsteem

en: Octal
et: Kaheksandsüsteem

en: Binary
et: Kahendsüsteem

en: galculator - Preferences
et: galculator - eelistused

en: A dialog that is used to change preferences settings.
et: Eelistuste muutmise dialoog.

en: Closes the dialog.
et: Dialoogi sulgemine.

en: <b>Appearance</b>
et: <b>Välimus</b>

en: Result font color:
et: Tulemuse kirjatüüp:

en: Background color:
et: Taustavärv:

en: RPN stack font:
et: RPN-i pinu kirjatüüp:

en: RPN stack color:
et: RPN-i pinu värv:

en: Pick a RPN Stack Color
et: RPN-i pinu värvuse valimine

en: Pick a RPN Stack Font
et: RPN-i pinu kirjatüübi valimine

en: Notation
et: Notatsioon

en: Display
et: Kuva

en: <b>Font</b>
et: <b>Kirjatüüp</b>

en: Use custom button font
et: Nuppudel kasutatakse kohandatud kirjatüüpi

en: Button font:
et: Nupu kirjatüüp:

en: Pick a Button Font
et: Nupu kirjatüübi valimine

en: <b>Dimension</b>
et: <b>Mõõtmed</b>

en: Minimal button width:
et: Nupu vähim laius:

en: Minimal button height:
et: Nupu vähim kõrgus:

en: <b>User defined constants:</b>
et: <b>Kasutaja kirjeldatud konstandid</b>

en: Name:
et: Nimi:

en: Value:
et: Väärtus:

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Add
et: Lisa

en: Update
et: Uuenda

en: Delete
et: Kustuta

en: Clear
et: Puhasta

en: Constants
et: Konstandid

en: <b>User defined functions:</b>
et: <b>Kasutaja kirjeldatud funktsioonid</b>

en: Variable:
et: Muutuja:

en: Expression:
et: Avaldis:

en: <b>Decimal Settings</b>
et: <b>Kümnendsüsteemi sätted</b>

en: Show thousands separator
et: Tuhandike eraldaja on nähtaval

en: Separator character:
et: Eraldusmärk:

en: Separator block length:
et: Eraldatava bloki pikkus:

en: <b>Hexadecimal Settings</b>
et: <b>Kuueteistkümnendsüsteemi sätted</b>

en: Number of bits:
et: Bittide arv:

en: <b>Octal Settings</b>
et: <b>Kaheksandsüsteemi sätted</b>

en: <b>Binary Settings</b>
et: <b>Kahendsüsteemi sätted</b>

en: Numbers
et: Arvud

en: <b>Startup</b>
et: <b>Käivitamine</b>

en: Remember display value on exit
et: Kuvatav väärtus jäetakse lõpetamisel meelde

en: <b>Visibility</b>
et: <b>Nähtavalolek</b>

en: Show menu bar
et: Menüüriba on nähtaval

en: General
et: Üldine

en: Tangent
et: Tangens

en: Natural logarithm (base: e)
et: Naturaallogaritm (alusel e)

en: Factorial
et: Faktoriaal

en: Cosine
et: Koosinus

en: Square
et: Ruut

en: User defined functions
et: Kasutaja kirjeldatud funktsioonid

en: Sine
et: Siinus

en: Logical AND
et: Loogiline JA

en: Logical OR
et: Loogiline VÕI

en: Logical XOR
et: Loogiline VÄLISTAV VÕI

en: Hexadecimal 0xC
et: Kuueteistkümnendsüsteemi 0xC

en: Hexadecimal 0xD
et: Kuueteistkümnendsüsteemi 0xD

en: Hexadecimal 0xE
et: Kuueteistkümnendsüsteemi 0xE

en: Hexadecimal 0xF
et: Kuueteistkümnendsüsteemi 0xF

en: Hexadecimal 0xB
et: Kuueteistkümnendsüsteemi 0xB

en: Hexadecimal 0xA
et: Kuueteistkümnendsüsteemi 0xA

en: Modulus
et: Jäägiga jagamine
