MATE Desktop Environment - en to kk translation catalogue (162 entries)

en: Perform simple and scientific calculations
kk: Қарапайым және инженерлік санауларға арналған

en: save here
kk: осында сақталады

en: Please submit a bugreport.
kk: Ақаулық жөнінде хабарласыңыз.

en: Euler's Number
kk: Эйлер саны

en: unsupported inverse function
kk: қолдауы жоқ терістеу функциясы

en: unknown number base
kk: белгісіз санақ жүйесі

en: Show _menu bar
kk: Мәзірді көр_сету

en: %s Preferences
kk: %s баптаулары

en: Enter
kk: Есептеу

en: Power
kk: Дәрежеге енгізу

en: Open Bracket
kk: Ашатын жақжа

en: Close Bracket
kk: Жабатын жақша

en: Seven
kk: Жеті

en: Eight
kk: Сегіз

en: Nine
kk: Тоғыз

en: Divide
kk: Бөлу

en: Four
kk: Төрт

en: Five
kk: Бес

en: Six
kk: Алты

en: Three
kk: Үш

en: Subtract
kk: Алу

en: Sum
kk: Қосу

en: Change sign
kk: Таңбасын өзгерту

en: Multiply
kk: Көбейту

en: Add current display value to memory
kk: Ағымдағы мәнді жадыдағыға қосу

en: Read from memory
kk: Жадыдан оқу

en: Save to memory
kk: Жадыға сақтау

en: Zero
kk: Нөл

en: Decimal point
kk: Ондық нүкте

en: One
kk: Бір

en: Two
kk: Екі

en: Square root
kk: Шаршы түбірін алу

en: Percent
kk: Пайыз

en: The main program window.
kk: Бағдарламаның басты терезесі.

en: Formula entry text field - enter string expression to compute here.
kk: Формула енгізу өрісі

en: Reset calculator (clear all)
kk: Тастау (барлығын өшіру)

en: Clear display
kk: Дисплейді тазарту

en: _File
kk: _Файл

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: Cu_t Display Value
kk: Қ_иып алу

en: _Copy Display Value
kk: _Көшіру

en: _Preferences...
kk: _Баптаулар...

en: _View
kk: _Түрі

en: _Basic Mode
kk: Қ_алыпты

en: _Scientific Mode
kk: _Инженерлік

en: _Paper Mode
kk: Қарапа_йым

en: Buttons
kk: Батырмалар

en: Display Control
kk: Басқару

en: Functions
kk: Функциялар

en: Logical
kk: Логикалық амалдар

en: Standard
kk: Қалыпты

en: _Calculator
kk: _Калькулятор

en: _Number bases
kk: _Санақ жүйесі

en: _Decimal
kk: Онд_ық

en: _Hexadecimal
kk: _Оналтылық

en: _Octal
kk: _Сегіздік

en: _Binary
kk: _Екілік

en: Angle _units
kk: _Бұрыштарды өлшеу

en: D_egrees
kk: Граду_стар

en: _Radians
kk: _Радиандар

en: _Gradians
kk: _Градтар

en: Notation _modes
kk: _Енгізу режимдері

en: _Algebraic
kk: _Алгебралық

en: _Reverse Polish (RPN)
kk: _Кері польша жазуы (RPN)

en: _Formula Entry
kk: _Формула енгізу

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Paste As Display Value
kk: Кірі_стіру

en: Decimal
kk: Ондық

en: Hexadecimal
kk: Он алтылық

en: Octal
kk: Сегіздік

en: Binary
kk: Екілік

en: galculator - Preferences
kk: galculator - Баптаулар

en: A dialog that is used to change preferences settings.
kk: Баптауларды өзгерту терезесі

en: Closes the dialog.
kk: Сұхбат терезесін жабады.

en: <b>Appearance</b>
kk: <b>Сыртқы түрі</b>

en: Result font:
kk: Нәтиже қарібі:

en: Inactive module color:
kk: Белсенді емес модуль түсі:

en: Active module color:
kk: Белсенді модуль түсі:

en: Result font color:
kk: Нәтиже қарібінің түсі:

en: Background color:
kk: Фон түсі:

en: Module font:
kk: Модульдер қарібі:

en: RPN stack font:
kk: RPN стектің қарібі:

en: RPN stack color:
kk: RPN стек қарібінің түсі:

en: Pick a Display Background Color
kk: Фон түсі:

en: Pick a Display Result Font Color
kk: Нәтиже түсі:

en: Pick a RPN Stack Color
kk: RPN стектің түсі:

en: Pick a Inactive Module Color
kk: Белсенді емес модуль түсі:

en: Pick a Active Module Color
kk: Белсенді модуль түсі:

en: Pick a Result Font
kk: Нәтиженің қарібі:

en: Pick a RPN Stack Font
kk: RPN стектің қарібі:

en: Pick a Module Font
kk: Модульдер қарібі:

en: <b>Modules Visibility</b>
kk: <b>Модульдер</b>

en: Angle base units
kk: Бұрыштарды өлшеу бірліктері

en: Notation
kk: Енгізу режимі

en: Arithmetic operation
kk: Арифметикалық амал

en: Open brackets
kk: Ашық жақшалар

en: Number base units
kk: Санақ жүйелері

en: Display
kk: Сыртқы түрі

en: <b>Font</b>
kk: <b>Қаріп</b>

en: Use custom button font
kk: Басқа қаріпті қолдану

en: Button font:
kk: Жазулар қарібі:

en: Pick a Button Font
kk: Батырма қаріп түсі:

en: <b>Dimension</b>
kk: <b>Өлшемдер</b>

en: Minimal button width:
kk: Минималды ені:

en: Minimal button height:
kk: Минималды биіктігі:

en: <b>User defined constants:</b>
kk: <b>Пайдаланушы константтары:</b>

en: Name:
kk: Аты:

en: Value:
kk: Мәні:

en: Description:
kk: Анықтамасы:

en: Add
kk: Қосу

en: Update
kk: Жаңарту

en: Delete
kk: Өшіру

en: Clear
kk: Тазарту

en: Constants
kk: Константтар

en: <b>User defined functions:</b>
kk: <b>Пайдаланушы функциялары</b>

en: Variable:
kk: Айнымалы:

en: Expression:
kk: Өрнек:

en: Configure number base:
kk: Санақ жүйесі

en: <b>Decimal Settings</b>
kk: <b>Ондық</b>

en: Show thousands separator
kk: Мыңдықтар ажырағышты көрсету

en: Separator character:
kk: Ажырағыш белгі:

en: Separator block length:
kk: Ұзындығы келесідей топтау:

en: <b>Hexadecimal Settings</b>
kk: <b>Оналтылық</b>

en: Signed
kk: Таңбасы бар

en: Show separator
kk: Ажырағышты көрсету

en: Number of bits:
kk: Биттер саны:

en: <b>Octal Settings</b>
kk: <b>Сегіздік</b>

en: <b>Binary Settings</b>
kk: <b>Екілік</b>

en: Fix length to a multiple of
kk: Разрядтылық еселіктің мәні:

en: Numbers
kk: Сандар

en: finite stack size (x, y, z, t)
kk: стек көлемі шектелген (x, y, z, t)

en: infinite stack size
kk: стек көлемі шексіз

en: <b>Startup</b>
kk: <b>Қосылу</b>

en: Remember display value on exit
kk: Сөндіргенде дисплей мәнін есте сақтау

en: <b>Visibility</b>
kk: <b>Сыртқы түрі</b>

en: Show menu bar
kk: Мәзір жолағын көрсету

en: General
kk: Жалпы

en: Tangent
kk: Тангенс

en: Natural logarithm (base: e)
kk: Натуралды логарифм

en: Factorial
kk: Факториал

en: Enter exponent (base: 10)
kk: Экспонента енгізу (негізі: 10)

en: Cosine
kk: Косинус

en: Logarithm (base: 10)
kk: Ондық логарифм

en: Square
kk: Өз өзіне көбейту

en: User defined functions
kk: Пайдаланушы функциялары

en: Inverse mode
kk: Инверсті режим

en: Hyperbolic mode
kk: Гиперболикалық режимі

en: Sine
kk: Синус

en: Logical AND
kk: Логикалық AND

en: Logical OR
kk: Логикалық OR

en: Logical XOR
kk: Логикалық XOR

en: CMP
kk: NOT

en: Bitwise complement
kk: Логикалық бит бойынша терістеу

en: Hexadecimal 0xC
kk: Оналтылық 0xC

en: Hexadecimal 0xD
kk: Оналтылық  0xD

en: Hexadecimal 0xE
kk: Оналтылық 0xE

en: Hexadecimal 0xF
kk: Оналтылық 0xF

en: Hexadecimal 0xB
kk: Оналтылық 0xB

en: Hexadecimal 0xA
kk: Оналтылық 0xA

en: Modulus
kk: Бөлуден қалдығы

en: Left shift
kk: Солға жылжыту
