MATE Desktop Environment - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Name
sq: Emri

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Seven
sq: Shtatë

en: Eight
sq: Tetë

en: Nine
sq: Nëntë

en: Four
sq: Katër

en: Five
sq: Pesë

en: Six
sq: Gjashtë

en: Three
sq: Tre

en: Read from memory
sq: Lexo nga memoria

en: One
sq: Një

en: Two
sq: Dy

en: Percent
sq: Përqind

en: The main program window.
sq: Dritarja kryesore e programit.

en: _File
sq: _Skedari

en: _Edit
sq: _Ndrysho

en: _Preferences...
sq: _Parapëlqimet...

en: _Help
sq: _Ndihmë

en: _About...
sq: _Rreth...

en: Background color:
sq: Ngjyra e sfondit:

en: Name:
sq: Emri:

en: Value:
sq: Vlera:

en: Description:
sq: Përshkrimi:

en: Add
sq: Shto

en: Update
sq: Përditëso

en: Clear
sq: Pastro

en: Constants
sq: Konstantet

en: Show separator
sq: Shfaq ndarësin
