galternatives_1.0.6 - en to nl translation catalogue (91 entries)

en: Enable debug output
nl: Debug-uitvoer aanzetten

en: Do not try to acquire root (as normal user)
nl: Geen beheerdersrechten proberen te verwerven (als gewone gebruiker)

en: Specify the alternatives directory
nl: De alternatieven-map opgeven

en: Specify the administrative directory
nl: De beheersmap opgeven

en: Specify the log file
nl: Het logbestand opgeven

en: Testing galternatives...
nl: galternatives wordt getest...

en: No root privileges detected, but continuing anyway
nl: Geen beheerdersrechten gevonden, maar we gaan toch door

en: <b><tt>pkexec</tt> required for privileged operations.</b>
nl: <b><tt>pkexec</tt> is vereist voor bevoorrechte bewerkingen.</b>

en: The program needs pkexec to perform privileged alternatives system modifications under normal user. Unless you have modified your system to explicitly allow your normal user to do so, GAlternatives will not work.
nl: Het programma heeft pkexec nodig om als gewone gebruiker geprivilegieerde wijzigingen aan het alternatievensysteem uit te voeren. Tenzij u uw systeem aanpaste om uw gewone gebruiker expliciet toe te staan om dit toch te doen, zal GAlternatives niet werken.

en: Specifying more than one group not allowed
nl: Meer dan één groep opgeven, wordt niet toegestaan

en: No such group
nl: Geen dergelijke groep

en: No description
nl: Geen beschrijving

en: Install option `{3}' for group `{2}'
nl: Installatieoptie `{3}' voor groep `{2}'

en: Priority: {4}
nl: Prioriteit: {4}

en: Slave `{}': `{}'
nl: Slaaf `{}': `{}'

en: Set group `{1}' to auto mode
nl: Groep `{1}' instellen op auto-modus

en: Set group `{1}' to manual mode, pointed to `{2}'
nl: Groep `{1}' instellen op handmatige modus, verwees naar `{2}'

en: Remove option `{2}' for group `{1}'
nl: Optie `{2}' voor groep `{1}' verwijderen

en: Remove group `{1}'
nl: Groep `{1}' verwijderen

en: Logo missing. Is your installation correct?
nl: Logo ontbreekt. Is uw installatie correct?

en: A tool to help the administrator select which programs provide specific services for the user by default.
nl: Een hulpmiddelen om de beheerder te helpen bij het selecteren welk programma standaard welke specifieke diensten levert aan de gebruiker.

en: Select File
nl: Bestand selecteren

en: Name
nl: Naam

en: Edit group - {}
nl: Groep - {} bewerken

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Edit option - {}
nl: Optie - {} bewerken

en: Add option
nl: Optie toevoegen

en: Run command:
nl: Commando uitvoeren:

en: Alternatives Configurator
nl: Alternatievenconfigurator

en: Configure the system default alternatives
nl: De standaardalternatieven van het systeem configureren

en: X WWW Browser
nl: X WWW-browser

en: Default WWW Browser to launch URLs and browse the Internet.
nl: Standaard WWW-browser om URL's op te vragen en te browsen op het internet.

en: Creates an archive for classes and resources, and manipulate or restore individual classes or resources from an archive.
nl: Creëert een archief van klassen en hulpbronnen, en manipuleert of herstelt individuele klassen of hulpbronnen vanuit een archief.

en: C Preprocessor.
nl: C-preprocessor.

en: Compatibility layer for Microsoft Windows programs.
nl: Compatibiliteitslaag voor programma's van Microsoft Windows.

en: Desktop Theme
nl: Bureaubladstijl

en: Default desktop theme.
nl: Standaard bureaubladstijl.

en: Default Release Channel of Google Chrome to use.
nl: Te gebruiken standaard releasekanaal van Google Chrome.

en: X Terminal Emulator
nl: X-terminalemulator

en: Default Terminal Emulator to use when running text-based applications, e.g. from desktop-neutral mailcap entries.
nl: Standaard terminalemulator die gebruikt wordt bij het uitvoeren van tekstgeoriënteerde applicaties, bijv. van desktopneutrale mailcap-elementen.

en: Desktop Background
nl: Bureaubladachtergrond

en: Default desktop wallpaper.
nl: Standaard bureaubladachtergrond.

en: Extractor for RAR archives.
nl: Uitpakker van RAR-archieven.

en: Default command line editor, usually called by `editor` command.
nl: Standaard editor voor de commandoregel, welke gewoonlijk met het commando `editor` gestart wordt.

en: X Cursor Theme
nl: X cursor-stijl

en: Default Cursor Theme that helps various aspects of GUI navigation and manipulation.
nl: Standaard cursor-stijl die ondersteunend werkt bij verschillende aspecten van navigeren en manipuleren in de grafische gebruikersomgeving.

en: Gnome WWW Browser
nl: Gnome WWW-browser

en: Default WWW Browser for GNOME Desktop Environment.
nl: Standaard WWW-browser voor de grafische werkomgeving GNOME.

en: Default Java Runtime.
nl: Standaard Java Runtime.

en: ImageMagick command-line processing tool.
nl: ImageMagick, hulpmiddel voor beeldbewerkingen aan de commandoregel.

en: Graphical setup tool for the alternatives system
nl: Grafisch hulpmiddel voor het instellen van het alternatievensysteem

en: <p> A GUI to help the system administrator to choose what program should provide a given service. </p> <p> This is a graphical front-end to the update-alternatives program shipped with dpkg. </p>
nl: <p> Een grafische gebruikersinterface om de systeembeheerder te helpen bij het selecteren welk programma een bepaalde dienst moet leveren. </p> <p> Dit is een grafische frontend voor het programma update-alternatives dat bij dpkg hoort. </p>

en: New maintenance release with AppStream Metadata added.
nl: Nieuwe onderhoudsrelease met toevoeging van AppStream Metadata.

en: New maintenance release.
nl: Nieuwe onderhoudsrelease.

en: New stable release.
nl: Nieuwe stabiele release.

en: New stable release, add feature to search entries.
nl: Nieuwe stabiele release; functie om items te zoeken toegevoegd.

en: Slaves
nl: Slaven

en: No changes will be made until you add an option.
nl: Er zullen geen veranderingen doorgevoerd worden totdat u een optie toevoegt.

en: Create
nl: Creëren

en: _Create
nl: _Creëren

en: Edit
nl: Bewerken

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: Remove
nl: Verwijderen

en: _Remove
nl: Ver_wijderen

en: Find
nl: Zoeken

en: _Find
nl: _Zoeken

en: Select an alternative group to edit
nl: Een alternatievengroep selecteren om te bewerken

en: Groups
nl: Groepen

en: Auto mode
nl: Auto-modus

en: Alternative
nl: Alternatief

en: Choose an alternative group
nl: Een alternatievengroep kiezen

en: Package
nl: Pakket

en: Some changes are not saved.
nl: Sommige veranderingen werden niet opgeslagen.

en: Are you sure you want to quit now?
nl: Bent u zeker dat u nu wilt afsluiten?

en: Alternative settings editing is advanced feature.
nl: Het bewerken van instellingen voor alternatieven is een geavanceerde functie.

en: Those are meant to be managed by <tt>dpkg</tt> and provided by their corresponding packages.
    <b>Warning!</b> This feature is not stable and may contain bugs. Manual editing may break your system.
nl: Deze zijn bedoeld om beheerd te worden door <tt>dpkg</tt> en aangeleverd te worden door hun overeenkomstige pakketten.
    <b>Waarschuwing!</b> Deze functionaliteit is niet stabiel en kan bugs bevatten. Handmatig bewerken kan uw systeem defect maken.

en: Show this dialog next time.
nl: Dit dialoogvenster de volgende keer tonen.

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: See update-alternatives(1) "OPTIONS" section for details
nl: Zie update-alternatives(1) onder de sectie "OPTIES" voor details

en: Paths
nl: Paden

en: Commit failed
nl: Vastleggen is mislukt

en: An error has occurred. The results are:
nl: Er trad een fout op. De resultaten zijn:

en: Be careful! Your system may be already in an unstable state.
nl: Wees voorzichtig! Mogelijk bevindt uw systeem zich reeds in een onstabiele toestand.

en: _Delay mode
nl: _Vertragingsmodus

en: Query _package (high I/O)
nl: Pakket _doorzoeken (veel I/O)

en: _Use polkit
nl: _Polkit gebruiken

en: _Working dir...
nl: Werk_map...

en: _About
nl: _Over

en: _Quit
nl: _Afsluiten
