galternatives - en to cs translation catalogue (87 entries)

en: Logo missing. Is your installation correct?
cs: Chybí logo. Je vaše instalace v pořádku?

en: Select File
cs: Výběr souboru

en: Name
cs: Název

en: Link
cs: Odkaz

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Edit group - {}
cs: Upravit skupinu – {}

en: Path
cs: Popis umístění

en: Priority
cs: Priorita

en: Add option
cs: Přidat volbu

en: Edit option - {}
cs: Upravit volbu – {}

en: Run command:
cs: Spustit příkaz:

en: Enable debug output
cs: Zapnout ladící výstup

en: Do not try to acquire root (as normal user)
cs: Nepokoušet se získat oprávnění správce (coby běžný uživatele)

en: Specify the alternatives directory
cs: Zadejte složku alternativ

en: Specify the administrative directory
cs: Zadejte složku pro správu

en: Specify the log file
cs: Zadejte soubor pro záznam událostí

en: Testing galternatives...
cs: Testování galternatives…

en: No root privileges detected, but continuing anyway
cs: Nezjištěno oprávnění správce, ale pokračuje se i tak

en: <b><tt>pkexec</tt> required for privileged operations.</b>
cs: <b>Pro privilegované operace je zapotřebí <tt>pkexec</tt>.</b>

en: The program needs pkexec to perform privileged alternatives system modifications under normal user. Unless you have modified your system to explicitly allow your normal user to do so, GAlternatives will not work.
cs: Aplikace vyžaduje pkexec pro provádění privilegovaných úprav systémových alternativ pod běžným uživatelem. Pokud jste svůj systém neupravili tak, aby toto mohl dělat i běžný uživatel, GAlternatives nebude fungovat.

en: No description
cs: Bez popisu

en: Install option `{3}' for group `{2}'
cs: Nainstalovat volbu `{3}' pro skupinu `{2}'

en: Priority: {4}
cs: Priorita: {4}

en: Slave `{}': `{}'
cs: Podřízené `{}': `{}'

en: Set group `{1}' to auto mode
cs: Nastavit skupinu `{1}' na automatický režim

en: Set group `{1}' to manual mode, pointed to `{2}'
cs: Nastavit skupinu `{1}' do ručního režimu, odkazující na `{2}'

en: Remove option `{2}' for group `{1}'
cs: Odebrat volbu `{2}' pro skupinu `{1}'

en: Remove group `{1}'
cs: Odebrat skupinu `{1}'

en: A tool to help the administrator select which programs provide specific services for the user by default.
cs: Nástroj, který správci pomáhá vybrat výchozí programy, které mají uživatelům poskytovat dané služby.

en: Alternatives Configurator
cs: Nastavení alternativ

en: Configure the system default alternatives
cs: Nastavit výchozí alternativy pro celý systém

en: Alternatives;GAlternatives;Debian;
cs: Alternativy;GAlternatives;Debian;

en: ImageMagick command-line processing tool.
cs: Nástroj typu ImageMagick pro zpracování z příkazového řádku.

en: C Preprocessor.
cs: Předzpracování jazyka C.

en: Desktop Background
cs: Pozadí plochy

en: Default desktop wallpaper.
cs: Výchozí pozadí plochy.

en: Desktop Theme
cs: Motiv vzhledu pracovního prostředí

en: Default desktop theme.
cs: Výchozí motiv vzhledu pracovního prostředí.

en: Default command line editor, usually called by `editor` command.
cs: Výchozí editor v příkazovém řádku, obvykle volaný příkazem `editor`.

en: Gnome WWW Browser
cs: Webový prohlížeč pro Gnome

en: Default WWW Browser for GNOME Desktop Environment.
cs: Výchozí webový prohlížeč pro pracovní prostředí GNOME.

en: Default Release Channel of Google Chrome to use.
cs: Výchozí kanál vydání Google Chrome, který použít.

en: Creates an archive for classes and resources, and manipulate or restore individual classes or resources from an archive.
cs: Vytváří archiv pro třídy a prostředky a manipuluje nebo obnovuje jednotlivé třídy nebo prostředky z archivu.

en: Default Java Runtime.
cs: Výchozí běhové prostředí pro Java.

en: Extractor for RAR archives.
cs: Rozbalování RAR archivů.

en: Compatibility layer for Microsoft Windows programs.
cs: Vrstva pro kompatibilitu s aplikacemi pro Microsoft Windows.

en: X Cursor Theme
cs: Motiv vzhledu kurzoru grafického prostředí

en: Default Cursor Theme that helps various aspects of GUI navigation and manipulation.
cs: Výchozí motiv vzhledu kurzoru který pomáhá různým aspektům pohybu a manipulace v grafickém uživatelském rozhraní.

en: X Terminal Emulator
cs: Emulátor terminálu pro grafické prostředí

en: Default Terminal Emulator to use when running text-based applications, e.g. from desktop-neutral mailcap entries.
cs: Výchozí emulátor terminálu který použít pro spouštění na textu založených aplikací, např. z položek vůči pracovnímu prostředí neutrálního mailcap.

en: X WWW Browser
cs: Webový prohlížeč pro grafické prostředí

en: Default WWW Browser to launch URLs and browse the Internet.
cs: Výchozí webový prohlížeč pro spouštění URL adres a procházení webu.

en: G Alternatives
cs: G Alternativy

en: Slaves
cs: Podřízené

en: No changes will be made until you add an option.
cs: Dokud nepřidáte volbu, nebudou učiněny žádné změny.

en: Create
cs: Vytvořit

en: _Create
cs: _Vytvořit

en: Edit
cs: Upravit

en: _Edit
cs: _Upravit

en: Remove
cs: Odebrat

en: _Remove
cs: Odeb_rat

en: Find
cs: Najít

en: _Find
cs: _Najít

en: Select an alternative group to edit
cs: Vyberte skupinu alternativ, kterou chcete upravit

en: Groups
cs: Skupiny

en: Auto:
cs: Automaticky:

en: Auto mode
cs: Automatický režim

en: Alternative
cs: Alternativy

en: Choose an alternative group
cs: Zvolte skupinu alternativ

en: Package
cs: Balíček

en: Some changes are not saved.
cs: Některé změny nebyly uloženy.

en: Are you sure you want to quit now?
cs: Opravdu nyní chcete ukončit?

en: Alternative settings editing is advanced feature.
cs: Upravování nastavení alternativ je pokročilá funkce.

en: Those are meant to be managed by <tt>dpkg</tt> and provided by their corresponding packages.
    <b>Warning!</b> This feature is not stable and may contain bugs. Manual editing may break your system.
cs: Jejich správa je zamýšlena nástrojem <tt>dpkg</tt> a a poskytována balíčky, ze kterých pocházejí.
    <b>Varování!</b> Tato funkce není odladěná a může mít chyby. Ruční úprava může váš systém rozbít.

en: Show this dialog next time.
cs: Zobrazit tento dialog i příště.

en: Preferences
cs: Předvolby

en: See update-alternatives(1) "OPTIONS" section for details
cs: Podrobnosti naleznete v manuálové stránce update-alternatives(1), v sekci „VOLBY“

en: Paths
cs: Popisy umístění

en: Commit failed
cs: Použití se nezdařilo

en: An error has occurred. The results are:
cs: Došlo k chybě. Výsledky jsou:

en: Be careful! Your system may be already in an unstable state.
cs: Buďte opatrní! Váš systém už může být v nestabilním stavu.

en: _Delay mode
cs: Režim pro_dlevy

en: Query _package (high I/O)
cs: Dotázat _balíček (vytíží vstup/výstup datového úložiště)

en: _Use polkit
cs: Vy_užít polkit

en: _Working dir...
cs: Praco_vní složka…

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _Quit
cs: _Ukončit
