galternatives 0.12 - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Select File
sv: Välj fil

en: Name
sv: Namn

en: Path
sv: Sökväg

en: Priority
sv: Prioritet

en: Testing galternatives...
sv: Testar galternatives...

en: No description
sv: Ingen beskrivning

en: A tool to help the administrator select which programs provide specific services for the user by default.
sv: Ett verktyg att hjälpa administratören att välja vilka program som ger specifika tjänster för användarna som standard.

en: Alternatives Configurator
sv: Alternativkonfiguratorn

en: Configure the system default alternatives
sv: Konfigurera systemets standardalternativ

en: Slaves
sv: Slavar

en: _About
sv: _Om
