Collection - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: by juergen@zdero.com
ca: per juergen@zdero.com

en: Collection
ca: Recoŀlecció

en: Collection example
ca: Exemple de recoŀlecció

en: Create Collection
ca: Crea una recoŀlecció

en: Item
ca: Element

en: myThings
ca: CosesMeves

en: Name =
ca: Nom =
