gambas-wiki 3.21.99 - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Constants
ar: الثوابت

en: Create
ar: إنشاء

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Errors
ar: أخطاء

en: Events
ar: الأحداث

en: Gambas Documentation
ar: مستندات جامباس

en: Message
ar: رسالة

en: Methods
ar: الطرق

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Properties
ar: الخصائص

en: Save
ar: حفظ

en: See also
ar: إنظر أيضا

en: Since &1
ar: &1 ﺬﻨﻣ

en: Undo
ar: تراجع
