gambas-wiki 3.21.99 - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Constants
fa: ثابت ها

en: creatable
fa: ساختنی

en: Create
fa: ساخت

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: enumerable
fa: شمارشی (enumerable)

en: Errors
fa: خطاها

en: Events
fa: رویداد ها

en: function
fa: تابع

en: Gambas Documentation
fa: مستندات گامباس

en: Message
fa: پیام

en: Methods
fa: متد ها

en: Password
fa: کلمه عبور

en: Properties
fa: خصوصیات

en: read
fa: خواندن

en: read-only
fa: فقط خواندنی

en: Save
fa: ذخیره

en: See also
fa: همچنین مشاهده کنید

en: Since &1
fa: &1 ﻥﺎﻣﺯ ﺯﺍ

en: This class can be used as a &1.
fa: این کلاس می تواند به عنوان یک &1 استفاده شود.

en: This class inherits
fa: این کلاس هست وارث

en: This class is &1.
fa: این کلاس &1 هست.

en: This class is not creatable.
fa: این کلاس ساختنی نمی باشد.

en: This class is static.
fa: این کلاس استاتیک می باشد.

en: Undo
fa: واگرد

en: write
fa: نوشتن
