gambas-wiki 3.21.99 - en to nl translation catalogue (99 entries)

en: A parent of the page is already selected.
nl: Een ouder van de pagina is reeds geselecteerd

en: Author
nl: Auteur

en: Authors
nl: Auteurs

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot link source to target: &1
nl: Kan bron niet linken met doel: &1

en: Cannot move directory to: &1: &2
nl: Kan folder niet verplaatsen naar: &1: &2

en: Cannot move selection into itself.
nl: Kan selectie niet in zichzelf verplaatsen.

en: Cannot purge a page having children.
nl: Kan een pagina niet zuiveren die kinderen bevat.

en: Cannot purge page: &1
nl: Kan pagina niet zuiveren: &1

en: Cannot remove target directory: &1: &2
nl: Kan de doelfolder niet verplaatsen: &1: &2

en: Class
nl: Klasse

en: Complex numbers
nl: Complexe nummers

en: Constants
nl: Constanten

en: creatable
nl: creëerbaar

en: Create
nl: Creëer

en: Delete
nl: Verwijder

en: Description
nl: Beschrijving

en: Destination already exists: &1
nl: Bestemming betsaat reeds: &1

en: Edit
nl: Bewerken

en: Enter a word to search through the wiki...
nl: Voer een woord in om de wiki te doorzoeken...

en: enumerable
nl: opsombaar

en: Errors
nl: Fouten

en: Event loop management
nl: Gebeurtenislus beheer

en: Events
nl: Gebeurtenissen

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Excludes
nl: Sluit uit

en: Exit
nl: Uitgang

en: function
nl: funktie

en: Gambas Documentation
nl: Gambas Documentatie

en: Gambas Wiki Web Application
nl: Gambas Wiki Web Applicatie

en: Graphical form management
nl: Grafisch formulier beheer

en: Historic
nl: Historische

en: Image loading and saving
nl: Afbeelding laden en opslaan

en: Implements
nl: Implementeerd

en: Inherited constants
nl: Overgeërfde constanten

en: Inherited events
nl: Overgeërfde gebeurtenissen

en: Inherited methods
nl: Overgeërfde methoden

en: Inherited properties
nl: Overgeërfde eigenschappen

en: Inherited static methods
nl: Overgeërfde statische methoden

en: Inherited static properties
nl: Overgeërfde statische eigenschappen

en: Loading
nl: Aan het laden

en: Logout
nl: Loguit

en: Message
nl: Bericht

en: Methods
nl: Methode

en: Move selection
nl: Verplaats selectie

en: No change.
nl: Geen wijziging.

en: No match found.
nl: Geen overeenkomst gevonden

en: OpenGL display
nl: OpenGL weergave

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Play
nl: Afspelen

en: Please upload a file
nl: Upload een bestand aub

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Purge
nl: Zuiveren

en: read
nl: leesbaar

en: read-only
nl: alleen leesbaar

en: Requires
nl: Vereist

en: Result
nl: Resultaat

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Search is not available if you are not identified.
nl: Zoeken is niet beschikbaar indien niet geïdentificeerd

en: See also
nl: Zie ook

en: Select
nl: Selecteer

en: Select the image file to upload...
nl: Selecteer het beeldbestand om te uploaden...

en: Since &1
nl: Sinds &1

en: statically enumerable
nl: statisch opsombaar

en: static function
nl: statische functie

en: Static methods
nl: Statische methode

en: Static properties
nl: Statische eigenschappen

en: The english page is more recent.
nl: De Engelse pagina is meer recent.

en: There are &1 unique classes and &2 unique symbols in all Gambas components.
nl: Er zijn &1 unieke klassen en &2 unieke symbolen in alle Gambas componenten.

en: This class acts like a &1 / &2 array.
nl: Deze klasse reageert als een &1 / &2 reeks.

en: This class acts like a &1 / &2 static array.
nl: Deze klasse reageert als &1 / &2 statische reeks.

en: This class acts like a &1 array.
nl: Deze klasse reageert als een &1 reeks.

en: This class acts like a &1 static array.
nl: Deze klasse reageert als &1 statische reeks.

en: This class can be used as a &1.
nl: Deze klasse kan gebruikt worden als een &1.

en: This class can be used like an object by creating a hidden instance on demand.
nl: Deze klasse kan gebruikt worden als een object door een verborgen instantie op verzoek te creëren.

en: This class does not exist.
nl: Deze klasse bestaat niet.

en: This class inherits
nl: Deze klasse erft

en: This class is &1.
nl: Deze klasse is &1.

en: This class is &1 with the &2 keyword.
nl: Deze klasse is &1 met sleutelwoord &2.

en: This class is not creatable.
nl: Deze klasse is niet creëerbaar.

en: This class is static.
nl: Deze klasse is statisch.

en: This class is virtual.
nl: Deze klasse is virtueel.

en: This class reimplements
nl: Deze klasse herimplementeert

en: This component does not exist.
nl: Dit component bestaat niet.

en: This component is deprecated.
nl: Dit component is vervallen.

en: This component is not stable yet.
nl: Dit component is nog niet stabiel.

en: This page does not exist.
nl: Deze pagina bestaat niet.

en: This page does not exist in that language.
nl: Deze pagina bestaat niet in die taal.

en: This symbol does not exist.
nl: Dit symbool bestaat niet.

en: Unable to download configuration file from GitLab
nl: Onmogelijk om configuratiebestand te downloaden van GitLab

en: Unable to find build configuration for '&1'
nl: Onmogelijk om bouw configuratie te vinden voor '&1'

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Unselect
nl: deselecteren

en: Warning! This is a preview. Click on the <b>&1</b> button to go back to the edit page.
nl: Opgelet! Dit is een voorbeeld. Klik op de <b>&1</b> knop om terug te keren naar de bewerkpagina.

en: write
nl: schrijf

en: XML management
nl: XML beheer

en: You must be logged in to view the last changes.
nl: Je dient ingelogged te zijn om te wijzigingen te zien.
