gb.db.form 3.19.2 - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Blob contents
nl: Blob inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Clear
nl: Opschonen

en: Data bound controls
nl: Data gebonden controls

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Do you really want to clear blob?
nl: Wil je werkelijk de blob opschonen?

en: End
nl: Einde

en: False
nl: Vals

en: Invalid value.
nl: Ongeldige waarde.

en: Load
nl: Laad

en: Load blob from file
nl: Laad blob van bestand

en: New
nl: Nieuw

en: Next
nl: Volgende

en: Previous
nl: Vorige

en: Refresh
nl: Ververs

en: Save
nl: Opslaan

en: Save blob to file
nl: Blob opslaan in bestand

en: True
nl: Waar

en: Unable to clear blob
nl: Onmogelijk om blob op te schonen

en: Unable to delete record.
nl: Onmogelijk om record te verwijderen

en: Unable to load file
nl: Onmogelijk om bestand te laden

en: Unable to save file
nl: Onmogelijk om bestand op te slaan

en: Unable to save record.
nl: Onmogelijk om record op te slaan

en: Unable to save value.
nl: Onmogelijk om waarde op te slaan

en: Unknown
nl: Onbekend

en: You must fill all mandatory fields.
nl: Je dient alle verplichte velden in te vullen
