gb.db.form - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Active
ca: Actiu

en: Birth
ca: Natalici

en: Comment
ca: Comentari

en: Create
ca: Crea

en: Data bound controls
ca: Controls enllaçats a dades

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Élément 1
ca: Element 1

en: Élément 2
ca: Element 2

en: Élément 3
ca: Element 3

en: Élément 4
ca: Element 4

en: Élément 5
ca: Element 5

en: Élément 6
ca: Element 6

en: Élément 7
ca: Element 7

en: End
ca: Fi

en: False
ca: Fals

en: First Name
ca: Nom

en: Id
ca: -

en: Incorrect value.
ca: Valor incorrecte.

en: Invalid value.
ca: Valor invàlid.

en: Name
ca: Cognom

en: New
ca: Nou

en: Next
ca: Següent

en: Previous
ca: Previ

en: Refresh
ca: Actualitza

en: Salary
ca: Sou

en: Save
ca: Desa

en: Start
ca: Inici

en: True
ca: Cert

en: Unable to delete record.
ca: No s'ha pogut suprimir el registre.

en: Unable to save record.
ca: No s'ha pogut desar el registre.

en: Unable to save value.
ca: No s'ha pogut desar el valor.

en: Unknown
ca: Desconegut

en: You must fill all mandatory fields.
ca: Heu d'omplir els camps obligatoris.
