gb.eval.highlight 3.16.90 - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Background
ja: 背景

en: Breakpoints
ja: ブレークポイント

en: Comments
ja: コメント

en: Current line
ja: 現在行

en: Errors
ja: エラー

en: Highlighting
ja: ハイライト

en: Keywords
ja: キーワード

en: Normal text
ja: 通常のテキスト

en: Numbers
ja: 数字

en: Operators
ja: 演算子

en: Properties
ja: プロパティ

en: Strings
ja: 文字列

en: Symbols
ja: シンボル
