gb.eval.highlight 3.16.90 - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Background
lt: Fonas

en: Breakpoints
lt: Lūžiotaškai

en: Comments
lt: Komentarai

en: Current line
lt: Esama linija

en: Highlighting
lt: Pabraukiama

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Normal text
lt: Normalus tekstas

en: Numbers
lt: Skaičiai

en: Operators
lt: Operatoriai

en: Properties
lt: Savybės

en: Strings
lt: Stringai

en: Symbols
lt: Ženklai
