gb.eval.highlight 3.16.90 - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Background
no: Bakgrunn

en: Breakpoints
no: Stoppunkt

en: Comments
no: Kommentarer

en: Current line
no: Gjeldende linje

en: Highlighting
no: Utheving

en: Keywords
no: Nøkkelord

en: Normal text
no: Normal tekst

en: Numbers
no: Tall

en: Operators
no: Operatorer

en: Properties
no: Egenskaper

en: Strings
no: Strenger

en: Symbols
no: Symboler
