gb.eval.highlight 3.16.90 - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Background
id: Latar belakang

en: Breakpoints
id: Breakpoint

en: Comments
id: Komentar

en: Current line
id: Baris saat ini

en: Errors
id: Galat

en: Highlighting
id: Ditandai

en: Keywords
id: Keyword

en: Normal text
id: Teks normal

en: Numbers
id: Angka

en: Operators
id: Operator

en: Properties
id: Properti

en: Strings
id: String

en: Symbols
id: Simbol
