gb.eval.highlight 3.16.90 - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Background
ro: Fundal

en: Breakpoints
ro: Puncte de întrerupere

en: Comments
ro: Comentarii

en: Current line
ro: Linie curentă

en: Highlighting
ro: Evidențiere

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Normal text
ro: Text normal

en: Numbers
ro: Numere

en: Operators
ro: Operatori

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Strings
ro: Șiruri

en: Symbols
ro: Simboluri
