gb.eval.highlight 3.16.90 - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Background
sv: Bakgrund

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Constants
sv: Konstanter

en: Current line
sv: Aktuell rad

en: Errors
sv: Fel

en: Highlighting
sv: Markerade

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Numbers
sv: Tal

en: Operators
sv: Operatorer

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Strings
sv: Strängar

en: Symbols
sv: Symboler
