gb.eval.highlight 3.16.90 - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Background
ca: Ba

en: Breakpoints
ca: Punts d'interrupció

en: Comments
ca: Comentaris

en: Current line
ca: Línia actual

en: Highlighting
ca: Ressaltat

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Normal text
ca: Text normal

en: Numbers
ca: Nombres

en: Operators
ca: Operadors

en: Preprocessor
ca: Preprocessador

en: Properties
ca: Propietats

en: Strings
ca: Cadenes

en: Symbols
ca: Símbols
