gb.eval.highlight 3.16.90 - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Background
hu: Háttér

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: Comments
hu: Megjegyzések

en: Constants
hu: Konstansok

en: Current line
hu: Aktív sor

en: Errors
hu: Hibák

en: Highlighting
hu: Kiemelés

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Normal text
hu: Egyszerű szöveg

en: Numbers
hu: Számok

en: Operators
hu: Operátorok

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Strings
hu: Sztringek

en: Symbols
hu: Szimbólumok
