gb.eval.highlight 3.16.90 - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Background
cs: Pozadí

en: Breakpoints
cs: Body přerušení

en: Comments
cs: Komentáře

en: Constants
cs: Konstanty

en: Current line
cs: Aktuální řádek

en: Errors
cs: Chyby

en: Highlighting
cs: Zvýrazňování

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Normal text
cs: Normální text

en: Numbers
cs: Čísla

en: Operators
cs: Operátory

en: Preprocessor
cs: Preprocesor

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Strings
cs: Řetězce

en: Symbols
cs: Symboly
