gb.eval.highlight 3.16.90 - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Background
pl: Tło

en: Breakpoints
pl: Punkt zatrzymania

en: Comments
pl: Komentarze

en: Current line
pl: Wiersz bieżący

en: Errors
pl: Błędy

en: Highlighting
pl: Podświetlenie

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Normal text
pl: Zwykły tekst

en: Numbers
pl: Liczby

en: Operators
pl: Operatory

en: Properties
pl: Właściwości

en: Strings
pl: Napisy

en: Symbols
pl: Symbole
