gb.eval.highlight 3.16.90 - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Background
el: Υποβαθρο

en: Breakpoints
el: Σημεία διακοπής

en: Comments
el: Σχόλια

en: Constants
el: Σταθερές

en: Current line
el: Τρέχουσα γραμμή

en: Errors
el: Σφάλματα

en: Highlighting
el: Επισήμανση

en: Keywords
el: ΛέξειςΚλειδίου

en: Normal text
el: Κανονικό κείμενο

en: Numbers
el: Αριθμοί

en: Operators
el: Τελεστές

en: Properties
el: Ιδιότητες

en: Strings
el: Αλφαριθμητικά

en: Symbols
el: Σύμβολα
