gb.eval.highlight 3.16.90 - en to gl_ES translation catalogue (11 entries)

en: Background
gl_ES: Fondo

en: Breakpoints
gl_ES: Puntos de interrupción

en: Comments
gl_ES: Comentarios

en: Current line
gl_ES: Liña actual

en: Keywords
gl_ES: Teclados

en: Normal text
gl_ES: Texto normal

en: Numbers
gl_ES: Números

en: Operators
gl_ES: Operadores

en: Properties
gl_ES: Propiedades

en: Strings
gl_ES: Cadeas

en: Symbols
gl_ES: Símbolos
