gb.eval.highlight 3.16.90 - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Background
sl: Ozadje

en: Breakpoints
sl: Prekinitvene točke

en: Comments
sl: Komentarji

en: Constants
sl: Konstante

en: Current line
sl: Trenutna vrstica

en: Errors
sl: Napake

en: Highlighting
sl: Označevanje

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Normal text
sl: Navadno besedilo

en: Numbers
sl: Števila

en: Operators
sl: Operatorji

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Strings
sl: Nizi

en: Symbols
sl: Simboli
