gb.form.dialog 3.10.90 - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Enhanced standard dialogs
fr: -

en: Authentication
fr: Identification

en: User
fr: Utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Remember password
fr: Se souvenir du mot de passe

en: Cancel
fr: Annuler

en: &Overwrite
fr: &Remplacer

en: This file already exists.
    
    Do you want to overwrite it?
fr: Ce fichier existe déjà.
    
    Désirez-vous le remplacer ?

en: Automatic extension
fr: Extension automatique

en: Select a font
fr: Sélectionnez une police
