gb.form.dialog - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Automatic extension
ca: Extensió automàtica

en: Cancel
ca: Canceŀla

en: Enhanced standard dialogs
ca: Diàlegs estàndards millorats

en: OK
ca: D'acord

en: &Overwrite
ca: &Sobreescriu

en: This file already exists.
    
    Do you want to overwrite it?
ca: Aquest fitxer ja existeix.
    
    El voleu sobreescriure?
