gb.form.dialog 3.12.2 - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Enhanced standard dialogs
nl: Verbeterde standaard dialoog

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: User
nl: Gebruiker

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Remember password
nl: Wachtwoord onthouden

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Automatic extension
nl: Automatische extentie

en: Select a font
nl: Selecteer een lettertype
