gb.form.mdi - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: '&1' toolbar configuration
ca: Configuració barra d'eines '&1'

en: Action
ca: Acció

en: Button1
ca: Botó 1

en: Cancel
ca: Canceŀla

en: &Close
ca: &Tanca

en: Close &all other tabs
ca: Tanca totes les &altres pestanyes

en: &Close current tab
ca: &Tanta la pestanya actual

en: ComboBox1
ca: Quadre combinat 1

en: Configure...
ca: Configuració...

en: Configure &1 toolbar
ca: Configura la barra d'eines &1

en: Configure main toolbar
ca: Configura la barra d'eines principal

en: Configure shortcuts
ca: Configura les dreceres

en: Do you really want to reset the toolbar?
ca: Voleu reinicialitzar la barra d'eines?

en: Expander
ca: Extensor

en: Find shortcut
ca: Cerca drecera

en: Go back
ca: Enrere

en: Icon size
ca: Mida de l'icona

en: Large
ca: Gran

en: Medium
ca: Mitjà

en: Multiple document interface management
ca: Gestió de la interfície de documents múltiples

en: Next tab
ca: Pestanya següent

en: OK
ca: D'acord

en: Orientation
ca: Orientació

en: Previous tab
ca: Pestanya anterior

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: &Reset
ca: &Reinicialitza

en: Separator
ca: Separador

en: Shortcut
ca: Drecera

en: Small
ca: Petit

en: &Sort tabs
ca: &Ordena les pestanyes

en: This shortcut is already used by the following action:
ca: Aquesta drecera encara la fa servir la següen acció:

en: Toolbar configuration
ca: Configuració de barra d'eines

en: &Undo
ca: &Desfés

en: Window
ca: Finestra

en: You are going back to the default shortcuts.
ca: Esteu tornat a les dreceres predeterminades
