gb.form.print 3.17.90 - en to fr translation catalogue (34 entries)

en: Bottom
fr: Basse

en: Cancel
fr: Annuler

en: Collate copies
fr: Assembler les copies

en: Full width
fr: Pleine largeur

en: Generic preview and print form
fr: Formulaire de prévisualisation et d'impression générique

en: Grayscale
fr: Niveaux de gris

en: Height
fr: Hauteur

en: Landscape
fr: Paysage

en: Left
fr: Gauche

en: Long side
fr: Côté long

en: Margins
fr: Marges

en: None
fr: Aucun

en: One page
fr: Une page

en: Paper
fr: Papier

en: PDF files
fr: Fichiers PDF

en: Postscript files
fr: Fichiers Postscript

en: Print
fr: Imprimer

en: Printing
fr: Impression en cours

en: Print preview
fr: Prévisualisation de l'impression

en: Print to file
fr: Imprimer dans un fichier

en: Real size
fr: Taille réelle

en: Replace
fr: Remplacer

en: Resolution
fr: Résolution

en: Reverse order
fr: Inverser

en: Right
fr: Droite

en: Short side
fr: Côté court

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
fr: Ce fichier existe déjà.
    Voules-vous le remplacer ?

en: Toggle option panel
fr: Afficher le panneau des options

en: Top
fr: Haute

en: Two-sided
fr: Recto-verso

en: Two pages
fr: Deux pages

en: Width
fr: Largeur

en: Zoom in
fr: Agrandir

en: Zoom out
fr: Réduire
