gb.form.terminal 3.16.90 - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Clear
it: Pulisci

en: Copy
it: Copia

en: Open link
it: Apri il link

en: Paste
it: Incolla

en: Select all
it: Seleziona tutto

en: Unable to open selected URL.
it: Impossibile aprire l'URL selezionato.
