gb.form.terminal 3.19.90 - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Gambas Terminal control
fr: Contrôle de terminal pour Gambas

en: Unable to open selected URL.
fr: Impossible d'ouvrir l'URL sélectionnée.

en: Open link
fr: Ouvrir le lien

en: Copy
fr: Copier

en: Paste
fr: Coller

en: Select all
fr: Tout sélectionner

en: Clear
fr: Effacer
