gb.form.terminal 3.18.2 - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Unable to open selected URL.
nl: Kan de geselecteerde link niet openen.

en: Copy
nl: Kopiëer

en: Paste
nl: Plak

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Clear
nl: Schoonmaken
