gb.form.terminal 3.14.90 - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Gambas Terminal control
ru: Элемент управления терминалом Gambas

en: Copy
ru: Копировать

en: Paste
ru: Вставить

en: Select all
ru: Выбрать все

en: Clear
ru: Очистить
