gb.form 3.15.90 - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: More controls for graphical components
ca: Més controls per als components gràfics

en: Home
ca: Inici

en: Desktop
ca: Escriptori

en: System
ca: Sistema

en: Cannot rename directory.
ca: No es pot canviar el nom del directori.

en: New folder
ca: Nova carpeta

en: Cannot create directory.
ca: No es pot crear el directori.

en: Today
ca: Avui

en: Previous month
ca: Mes anterior

en: Next month
ca: Mes següent

en: Follow color grid
ca: Seguiu la graella de color

en: All files (*)
ca: Tots els fitxers (*)

en: Overwrite
ca: Sobreescriure

en: This file already exists.
    
    Do you want to overwrite it?
ca: Aquest fitxer ja existeix.
    
    El voleu sobreescriure?

en: &Bookmark current directory
ca: Crea adreça d'&interès del directori actual

en: &Edit bookmarks...
ca: &Edita les adreces d'interès...

en: Copy
ca: Copia

en: &Uncompress file
ca: &Descomprimeix el fitxer

en: &Create directory
ca: &Crea un directori

en: Open in &file manager...
ca: Obre amb el gestor de &fitxers...

en: &Refresh
ca: &Actualitza

en: Overwrite all
ca: Sobreescriure-ho tot

en: This file or directory already exists.
ca: Aquest fitxer o directori ja existeix.

en: Cannot uncompress file.
ca: No es pot descomprimir el fitxer.

en: Unknown archive.
ca: Fitxer desconegut.

en: Show files
ca: Mostra els fitxers

en: Bookmarks
ca: Adreces d'interès

en: OK
ca: D'acord

en: Cancel
ca: Canceŀla

en: Name
ca: Nom

en: Path
ca: Camí

en: Do you really want to remove this bookmark?
ca: Segur que voleu esborrar aquest adreça d'interès?

en: Edit bookmarks
ca: Edita les adreces d'interès

en: Up
ca: Puja

en: Down
ca: Avall

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Close
ca: Tanca

en: Image
ca: Imatge

en: Video
ca: Vídeo

en: Type
ca: Tipus

en: Directory
ca: Directori

en: Size
ca: Mida

en: Last modified
ca: Última modificació

en: Preview
ca: Vista prèvia

en: How quickly daft jumping zebras vex
ca: Jove xef, porti whisky amb quinze glaçons d'hidrogen, coi!

en: Bold
ca: Negreta

en: Italic
ca: Cursiva

en: Underline
ca: Subratllat

en: Strikeout
ca: Barrat

en: Add
ca: Afegeix

en: Do not display this message again
ca: No tornis a mostrar aquest missatge

en: &Next
ca: &Següent

en: Next
ca: Següent

en: Previous
ca: Previ

en: The '/' character is forbidden inside file or directory names.
ca: El caràcter '/' no està permès dins el nom de fitxers o directoris.

en: Step #&1
ca: Pas número &1
