gb.form 3.15.90 - en to cs translation catalogue (71 entries)

en: More controls for graphical components
cs: Další ovládací prvky pro grafické komponenty

en: Home
cs: Domů

en: Desktop
cs: Pracovní plocha

en: System
cs: Systém

en: Cannot rename directory.
cs: Nelze přejmenovat adresář.

en: New folder
cs: Nová složka

en: Cannot create directory.
cs: Nelze vytvořit adresář.

en: Today
cs: Dnes

en: Previous month
cs: Předchozí měsíc

en: Next month
cs: Následující měsíc

en: Apply
cs: Aplikovat

en: Follow color grid
cs: Následuj barvu mřížky

en: All files (*)
cs: Všechny soubory (*)

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: This file already exists.
    
    Do you want to overwrite it?
cs: Tento soubor již existuje.
    
    Chcete jej přepsat?

en: &Bookmark current directory
cs: Přidat adresář do &záložek

en: &Edit bookmarks...
cs: Upravit &záložky...

en: Copy
cs: Kopírovat

en: &Uncompress file
cs: &Rozbalit soubor

en: &Create directory
cs: Vy&tvořit adresář

en: Open in &file manager...
cs: Otevřít v &souborevém manageru...

en: &Refresh
cs: &Obnovit

en: &Properties
cs: &Vlastnosti

en: Overwrite all
cs: Vše přepsat

en: This file or directory already exists.
cs: Tento soubor nebo adresář již existuje.

en: Cannot uncompress file.
cs: Nelze rozbalit soubor.

en: Unknown archive.
cs: Neznámí archív.

en: Delete file
cs: Smazat soubor

en: &Delete
cs: S&mazat

en: Do you really want to delete that file?
cs: Opravdu chcete smazat tento soubor?

en: Unable to delete file.
cs: Soubor nelze odstranit.

en: Parent directory
cs: Rodičovský adresář

en: Show files
cs: Zobrazit soubory

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Name
cs: Název

en: Path
cs: Cesta

en: Do you really want to remove this bookmark?
cs: Opravdu chcete odstranit tuto záložku?

en: Edit bookmarks
cs: Upravit záložky

en: Up
cs: Nahoru

en: Down
cs: Dolů

en: Remove
cs: Odebrat

en: Close
cs: Zavřít

en: Image
cs: Obrázek

en: &1 properties
cs: &1 vlastnosti

en: General
cs: Obecně

en: Type
cs: Typ

en: Directory
cs: Adresář

en: Size
cs: Velikost

en: Last modified
cs: Poslední změna

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Owner
cs: Vlastník

en: Group
cs: Skupina

en: Preview
cs: Náhled

en: Errors
cs: Chyby

en: How quickly daft jumping zebras vex
cs: Příliš žluťoučký kůň úpěl ďábelské ódy

en: Bold
cs: Tučné

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Underline
cs: Podtržené

en: Strikeout
cs: Přeškrknuté

en: Relative
cs: Relativní

en: Add
cs: Přidat

en: Do not display this message again
cs: Již nezobrazovat

en: Hidden
cs: Skryté

en: &Next
cs: &Další

en: Next
cs: Další

en: Previous
cs: Předchozí

en: Cannot rename file.
cs: Nelze přejmonovat soubor.

en: A file or directory name cannot be void.
cs: Název souboru nebo adresáře nemůže být neplatný.

en: The '/' character is forbidden inside file or directory names.
cs: Uvnitř názvu souboru nebo adresáře je znak '/' zakázán.

en: Step #&1
cs: Krok #&1
