gb.gui.base 3.19.90 - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Copy message
fr: Copier le message

en: Delete
fr: Supprimer

en: &1 B
fr: &1 o

en: &1 KiB
fr: &1 Kio

en: &1 MiB
fr: &1 Mio

en: &1 GiB
fr: &1 Gio

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui
