gb.gui.base 3.18.2 - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Common controls and classes for GUI components
nl: Gemeenschappelijke controls en klassen voor GUI componenten

en: Copy message
nl: Kopiëer boodschap

en: Delete
nl: Verwijder

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja
