gb.util 3.16.90 - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Arabic (Egypt)
ar: عربي (مصر)

en: Arabic (Tunisia)
ar: عربي (تونس)

en: Bulgarian (Bulgaria)
ar:  البلغاريّ ( بلغاريا )

en: Danish (Denmark)
ar:  اللّغة الدّنماركيّة ( الدّنمارك )

en: German (Germany)
ar:  الألمانيّ ( ألمانيا )

en: German (Belgium)
ar:  الألمانيّ ( بلجيكا )

en: Greek (Greece)
ar:  اليونانيّ ( اليونان )

en: English (United Kingdom)
ar:  الإنجليزيّة ( المملكة المتّحدة )

en: English (U.S.A.)
ar:  الإنجليزيّة ( الولايات المتّحدة الأمريكيّة )

en: English (Australia)
ar:  الإنجليزيّة ( أستراليا )

en: English (Canada)
ar:  الإنجليزيّة ( كندا )

en: Spanish (Spain)
ar:  الأسبانيّ ( أسبانيا )

en: Spanish (Argentina)
ar:  الأسبانيّ ( الأرجنتين )

en: French (France)
ar:  فرنسيّ ( فرنسا )

en: French (Belgium)
ar:  اللّغة الفرنسيّة ( بلجيكا )

en: French (Canada)
ar:  فرنسيّ ( كندا )

en: French (Switzerland)
ar:  اللّغة الفرنسيّة ( سويسرا )

en: Hungarian (Hungary)
ar:  المجريّ ( المجر )

en: Croatian (Croatia)
ar: كرواتى

en: Indonesian (Indonesia)
ar:  الإندونيسيّ ( أندونيسيا )

en: Irish (Ireland)
ar:  الأيرلنديّ ( أيرلندا )

en: Italian (Italy)
ar:  الإيطاليّ ( إيطاليا )

en: Dutch (Netherlands)
ar:  اللّغة الهولنديّة ( هولندا )

en: Dutch (Belgium)
ar:  اللّغة الهولنديّة ( بلجيكا )

en: Norwegian (Norway)
ar:  النّرويجيّ ( النّرويج )

en: Polish (Poland)
ar: بولندى ( بولندا )

en: Portuguese (Portugal)
ar:  البرتغاليّ ( البرتغال )

en: Portuguese (Brazil)
ar:  البرتغاليّ ( البرازيل )

en: Russian (Russia)
ar:  روسيّ ( روسيا )

en: Swedish (Sweden)
ar:  اللّغة السّويديّة ( السّويد )

en: Turkish (Turkey)
ar: تركى

en: Wallon (Belgium)
ar:  والون ( بلجيكا )

en: Unknown
ar: مجهول
