gb.util 3.16.90 - en to cs translation catalogue (64 entries)

en: Afrikaans (South Africa)
cs: Afrikánština (Jižní Afrika)

en: Arabic (Egypt)
cs: Arabsky (Egypt)

en: Arabic (Tunisia)
cs: Arabsky (Tunisko)

en: Azerbaijani (Azerbaijan)
cs: Ázerbájdžánsky (Ázerbájdžán)

en: Bulgarian (Bulgaria)
cs: Bulharsky (Bulharsko)

en: Catalan (Catalonia, Spain)
cs: Katalánsky (Katalánsko, Španělsko)

en: Welsh (United Kingdom)
cs: Velšsky (Velká Británie)

en: Czech (Czech Republic)
cs: Česky (Česká republika)

en: Danish (Denmark)
cs: Dánsky (Dánsko)

en: German (Germany)
cs: Německy (Německo)

en: German (Belgium)
cs: Něměcky (Belgie)

en: Greek (Greece)
cs: Řecky (Řecko)

en: English (common)
cs: Anglicky (obecná anličtina)

en: English (United Kingdom)
cs: Anglicky (Velká Británie)

en: English (U.S.A.)
cs: Anglicky (U.S.A.)

en: English (Australia)
cs: Anglicky (Austrálie)

en: English (Canada)
cs: Anglicky (Kanada)

en: Esperanto (Anywhere!)
cs: Esperanto (kdekoli!)

en: Spanish (Spain)
cs: Španělsky (Španělsko)

en: Spanish (Argentina)
cs: Španělsky (Argentina)

en: Estonian (Estonia)
cs: Estonsky (Estonsko)

en: Basque (Basque country)
cs: Basque (Baskicko)

en: Farsi (Iran)
cs: Perština (Írán)

en: Finnish (Finland)
cs: Finsky (Finsko)

en: French (France)
cs: Francouzsky (Francie)

en: French (Belgium)
cs: Francouzsky (Belgie)

en: French (Canada)
cs: Francouzsky (Kanada)

en: French (Switzerland)
cs: Francouzsky (Švýcarsko)

en: Galician (Spain)
cs: Galsky (Španělsko)

en: Hebrew (Israel)
cs: Hebrejština (Izrael)

en: Hindi (India)
cs: Hindština (Indie)

en: Hungarian (Hungary)
cs: Maďarsky (Maďarsko)

en: Croatian (Croatia)
cs: Chorvatsky (Chorvatsko)

en: Indonesian (Indonesia)
cs: Indonésky (Indonézie)

en: Irish (Ireland)
cs: Irsky (Irsko)

en: Icelandic (Iceland)
cs: Islandsky (Island)

en: Italian (Italy)
cs: Italsky (Itálie)

en: Japanese (Japan)
cs: Japonsky (Japonsko)

en: Khmer (Cambodia)
cs: Khmer (Kambodža)

en: Korean (Korea)
cs: Korejština (Korea)

en: Latin
cs: Latina

en: Lithuanian (Lithuania)
cs: Litevsky (Litva)

en: Malayalam (India)
cs: Malayalam (Indie)

en: Macedonian (Republic of Macedonia)
cs: Makedonsky (Republika Makedonie)

en: Dutch (Netherlands)
cs: Holandsky (Nizozemí)

en: Dutch (Belgium)
cs: Holandsky (Belgie)

en: Norwegian (Norway)
cs: Norsky (Norsko)

en: Punjabi (India)
cs: Punjabi (Indie)

en: Polish (Poland)
cs: Polsky (Polsko)

en: Portuguese (Portugal)
cs: Portugalsky (Portugalsko)

en: Portuguese (Brazil)
cs: Portugalsky (Brazílie)

en: Romanian (Romania)
cs: Rumunsky (Rumunsko)

en: Russian (Russia)
cs: Rusky (Rusko)

en: Slovenian (Slovenia)
cs: Slovinsky (Slovinsko)

en: Albanian (Albania)
cs: Albánský (Albánie)

en: Serbian (Serbia & Montenegro)
cs: Srbská (Srbsko & Černá Hora)

en: Swedish (Sweden)
cs: Švédsky (Švédsko)

en: Turkish (Turkey)
cs: Turecky (Turecko)

en: Ukrainian (Ukrain)
cs: Ukrajinsky (Ukrajina)

en: Vietnamese (Vietnam)
cs: Vietnamsky (Vietnam)

en: Wallon (Belgium)
cs: Wallon (Belgie)

en: Simplified chinese (China)
cs: Zjednodušená činština (Čína)

en: Traditional chinese (Taiwan)
cs: Tradiční čínština (Thajsko)

en: Unknown
cs: Neznámý
