gb.util 3.16.90 - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Arabic (Egypt)
el: Αραβικά (Αίγυπτος)

en: Arabic (Tunisia)
el: Αραβικά (Τυνησία)

en: Bulgarian (Bulgaria)
el: Βουλγάρικα (Βουλγαρία)

en: Welsh (United Kingdom)
el: Ουαλικά (Ηνωμένο Βασίλειο)

en: Czech (Czech Republic)
el: Τσέχικα (Δημοκρατία της Τσεχίας)

en: Danish (Denmark)
el: Δανέζικα (Δανία)

en: German (Germany)
el: Γερμανικά (Γερμανία)

en: Greek (Greece)
el: Ελληνικά (Ελλάδα)

en: English (United Kingdom)
el: Αγγλικά (Ηνωμένο Βασίλειο)

en: English (Australia)
el: Αγγλικά (Αυστραλία)

en: English (Canada)
el: Αγγλικά (Καναδάς)

en: Spanish (Spain)
el: Ισπανικά (Ισπανία)

en: Spanish (Argentina)
el: Ισπανικά (Αργεντινή)

en: Estonian (Estonia)
el: Εσθονικά (Εσθονία)

en: Finnish (Finland)
el: Φινλανδικά (Φινλανδία)

en: French (France)
el: Γαλλικά (Γαλλία)

en: French (Belgium)
el: Γαλλικά (Βέλγιο)

en: French (Canada)
el: Γαλλικά (Καναδάς)

en: French (Switzerland)
el: Γαλλικά (Ελβετία)

en: Hebrew (Israel)
el: Εβραϊκά (Ισραήλ)

en: Hindi (India)
el: Ίντι (Ινδία)

en: Hungarian (Hungary)
el: Ουγγρικά (Ουγγαρία)

en: Croatian (Croatia)
el: Κροατικά (Κροατία)

en: Irish (Ireland)
el: Ιρλανδός (Ιρλανδία)

en: Italian (Italy)
el: Ιταλικά (Ιταλία)

en: Japanese (Japan)
el: Ιαπωνικά (Ιαπωνία)

en: Khmer (Cambodia)
el: Χμερ (Καμπότζη)

en: Lithuanian (Lithuania)
el: Λιθουανικά (Λιθουανία)

en: Malayalam (India)
el: Μαλέιγιαλαμ (Ινδία)

en: Macedonian (Republic of Macedonia)
el: FYROM

en: Dutch (Netherlands)
el: Ολλανδικά (Ολλανδία)

en: Dutch (Belgium)
el: Ολλανδικά (Βέλγιο)

en: Punjabi (India)
el: Πουντζάμπι (Ινδία)

en: Polish (Poland)
el: Πολωνικά (Πολωνία)

en: Portuguese (Portugal)
el: Πορτογαλικά (Πορτογαλία)

en: Portuguese (Brazil)
el: Πορτογαλικά (Βραζιλία)

en: Romanian (Romania)
el: Ρουμάνικα (Ρουμανία)

en: Russian (Russia)
el: Ρώσικα (Ρωσία)

en: Slovenian (Slovenia)
el: Σλοβένικα (Σλοβενία)

en: Albanian (Albania)
el: Αλβανός (Αλβανία)

en: Swedish (Sweden)
el: Σουηδικά (Σουηδία)

en: Turkish (Turkey)
el: Τουρκικά (Τουρκία)

en: Vietnamese (Vietnam)
el: Βιετναμέζικα (Βιετνάμ)

en: Unknown
el: Άγνωστο
