gb.util 3.16.90 - en to no translation catalogue (40 entries)

en: Arabic (Egypt)
no: Arabisk (Egypt)

en: Arabic (Tunisia)
no: Arabisk (Tunis)

en: Bulgarian (Bulgaria)
no: Bulgarsk (Bulgaria)

en: Catalan (Catalonia, Spain)
no: Katalansk (Katalonia, Spain)

en: Welsh (United Kingdom)
no: Walisisk (Storbrittania)

en: Danish (Denmark)
no: Dansk (Danmark)

en: German (Germany)
no: Tysk (Tyskland)

en: German (Belgium)
no: Tysk (Belgia)

en: Greek (Greece)
no: Gresk (Hellas)

en: English (common)
no: Engelsk (vanlig)

en: English (United Kingdom)
no: Engelsk (Storbrittania)

en: English (U.S.A.)
no: Engelsk (USA)

en: English (Australia)
no: Engelsk (Australia)

en: English (Canada)
no: Engelsk (Canada)

en: Spanish (Spain)
no: Spansk (Spania)

en: Spanish (Argentina)
no: Spansk (Argentina)

en: French (France)
no: Fransk (Frankrike)

en: French (Belgium)
no: Fransk (Belgia)

en: French (Canada)
no: Fransk (Canada)

en: French (Switzerland)
no: Fransk (Sveits)

en: Galician (Spain)
no: Gallisk (Spania)

en: Hungarian (Hungary)
no: Ungarsk (Ungarn)

en: Croatian (Croatia)
no: Kroatisk (Kroatia)

en: Indonesian (Indonesia)
no: Indonesisk (Indonesia)

en: Irish (Ireland)
no: Irsk (Irland)

en: Italian (Italy)
no: Italiensk (Italia)

en: Dutch (Netherlands)
no: Hollandsk (Nederland)

en: Dutch (Belgium)
no: Hollandsk (Belgia)

en: Norwegian (Norway)
no: Norsk (Norge)

en: Polish (Poland)
no: Polsk (Polen)

en: Portuguese (Portugal)
no: Portugisisk (Portugal)

en: Portuguese (Brazil)
no: Portugisisk (Brasil)

en: Russian (Russia)
no: Russisk (Russland)

en: Slovenian (Slovenia)
no: Slovensk (Slovenia)

en: Swedish (Sweden)
no: Svensk (Sverige)

en: Turkish (Turkey)
no: Tyrkisk (Tyrkia)

en: Wallon (Belgium)
no: Walloonsk (Belgia)

en: Simplified chinese (China)
no: Forenklet kinesisk (Kina)

en: Traditional chinese (Taiwan)
no: Tradisjonell kinesisk (Taiwan)

en: Unknown
no: Ukjent
